Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub Podcast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sportklub Podcast

    Pozdrav svima,

    Zanima me da li pratite Sportklub podcaste, i ako da, preko čega?

    Meni su oni odlični, s obzirom da do fakulteta uglavnom putujem 30ak minuta (isto toliko nazad) redovno ih slušam u putu. Jedini problem koji imam je taj što ih ne mogu naći na podcast aplikacijama.. Pratim par stranih podcastova (uglavnom vezanih za NFL,NBA) i zbog toga sam čak kupio aplikaciju Pocket Casts na Play Storeu. Ima sjajne mogućnosti, automatski skine podcast, i kad ga poslušate obriše ga, automatski briše ako se nakupi više njih.. Radi sve da vi ne morate da brinete. Ali Sportklub koliko vidim svoje podcaste uploaduje na Mixcloud, koji je servis više za muziku (poput Soundcloudsa).. Skinuo sam i njihovu aplikaciju, samo zbog SK-a, ali nije to to, nekad ume da zabode pa pusti podcast od početka itd.. Vidim da B92 postavlja svoje podcaste takodje na Mixcloud, ali su vidljivi na drugim aplikacijama. Ne razumem se baš u to, ali koliko sam shvatio ima neke veze sa RSS feedom..

    Pa da li postoji neki način i da Sportklub to odradi (tj. da kad ih uploaduje ostavi taj RSS link kako bi bili vidljivi svuda), verujem da bi im bili mnogo slušaniji Podcastovi kad bi ljudi imali veću šansu da ih prate.. Iskreno nisam imao pojma gde da pitam ovo, poslao sam mail skoro na kontakt linku na sajtu ali tamo nisam dobio odgovor.. Nadam se da će neko imati malo stručniji odgovor, i izvinite na malo dužem postu

  • #2
    Pričao je Novaković na tu temu na tviteru i baš je pitao ljude kakav vid emisije nam najviše odgovara, pravio je anketu, da li da rade podcast ili da izbace video kolko se sećam, mislim da je najviše glasova otišlo na podcast

    Možeš njega da pitaš, meni je bar uvek odgovarao, lajkao pitanje/odgovor

    a imaš i ovu stranicu za skidanje

    http://www.mixcloud-downloader.com
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • #3
      Postoji vec tema za podcast

      http://www.sportklub.info/forum/show...B0%D1%81%D1%82
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • #4
        Originally posted by saburo sakai View Post
        Pričao je Novaković na tu temu na tviteru i baš je pitao ljude kakav vid emisije nam najviše odgovara, pravio je anketu, da li da rade podcast ili da izbace video kolko se sećam, mislim da je najviše glasova otišlo na podcast

        Možeš njega da pitaš, meni je bar uvek odgovarao, lajkao pitanje/odgovor

        a imaš i ovu stranicu za skidanje

        http://www.mixcloud-downloader.com

        Slažem se i ja da je podcast najbolji vid, najave Premier Lige i Primere su odlične jer su na nedeljnom nivou, a i ovi ostali povremeni pregledi kao što su bili za najavu NFL-a, Eurobasketa.. Pitaću Novakovića na tviteru svakako, hvala na predlogu

        Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Video sam tu temu, ali nisam hteo tamo da pišem jer je u podforumu "košarka", ovo je više bilo pitanje tehničke prirode.
        Last edited by asdex; 28-09-17, 14:28.

        Comment


        • #5
          znaš kad možeš da mu pustiš poruku, on uglavnom na tviteru petkom, na svom tviteru, ne SK, najavi podkast, pa mu tad napiši, uvek je ljudima odgovarao, čak je i on sam pozvao da čuje predloge/mišljenja pa i oko tih pitanja tehničke prirode
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • #6
            Originally posted by saburo sakai View Post
            znaš kad možeš da mu pustiš poruku, on uglavnom na tviteru petkom, na svom tviteru, ne SK, najavi podkast, pa mu tad napiši, uvek je ljudima odgovarao, čak je i on sam pozvao da čuje predloge/mišljenja pa i oko tih pitanja tehničke prirode
            Pitao sam juče na tviteru i dobio odgovor.

            Screenshot_1.jpg

            Nadam se da će uskoro biti sređeno, biće još veće zadovoljstvo pratiti podcast.

            Comment

            Working...
            X