Announcement

Collapse
No announcement yet.

Russia - Premier League

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Official: Axel Witsel signs for Tianjin Quanjian. He'll now be getting around €300K each week for 5 years.
    Zivote lutalico.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ne znam sto se ljudi zale na kineze. Svako moze da ih izmuze i to je dobro po evropski fudbal. Druga stvar, ako te igrac odbije zbog kineskih para, zelis li stvarno takvog igraca u timu?
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Najača mi je njegova izjava tipa, veoma teška odluka...sa jedne strane je Juventus a sa druge strane stabilnost za porodicu i ta neka priča. Kao da bi u Juventusu zarađivao 300 evra mesečno, pa nema za leba...

        Al dobro, bar je pošteno rekao. Jurim za parama jer su mi one najvažnije u životu. Nikad neću biti vrhunski igrač. Ćao zdravo...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Uprao gledam Zenitov i Krasnodarov meč. Prvi utisak, fantastični stadioni
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Lokomotiva M. - Spartak M. derbi.

            Sjajno navijanje.

            Sneg, volim utakmice po snegu. Igrači se ne štede pršti na sve strane.

            Comment


            • Lokomitiva prvak.

              Zasluženo.

              Comment


              • Da li je ostalo 0-0 protiv Zenita? Pejčinović počeo na klupi, nakon greške protiv Krasnodara, ali je kasnije ušao.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Poslednje kolo Ruske Premijer Lige.
                  Odigrao sam keca na Spartak protiv Dinama,
                  ne zato što gotivim Spartak, iako sam cigan (naprotiv oduvek sam simpatisao Dinamo, uinat gejlijama),
                  čisto iz rezona da Spartak ima veći motiv na ovoj utakmici, jer ga pobeda sigurno vodi u grupnu fazu UCL.

                  Dinamo pri kraju poluvremena jepri vođstvu od 1:0 je u najmanju ruku pokraden.
                  Ono što sudija nije svirao kao penal za Dinamo, se ne viđa tako često ni na seoskim terenima.

                  Golman Spartaka je pokosio napadača Dinama koji je bio sam ispred njega u maniru Đorđa Serpaka,
                  starog krljadžije iz OFK Beograda, njega se verovatno sećaju malo stariji članovi ovog foruma.
                  Znači to je bez razmišljanja crveni karton k'o vrata i penal za goste.
                  Poraz Spartaka bi odgovarao ekipi CSKA da izbori direktam plasman u grupnu fazu UCL.
                  Iskreno ne znam koja ekipa mi je odvratnija od te dve, ali ipak...
                  Last edited by Jaqen Hghar; 13-05-18, 14:00.

                  Comment


                  • Što Ruse ne prenose?

                    Volim i ja dobru 10e reprizu World of Sport ali ipak...

                    Comment


                    • Da li Sport klub prenosi rusku ligu? Jedan od retkih komentatora koji mogu da se slušaju je onaj komentator ruske lige.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Odlično se pojačavaju Zenit i Spartak.
                              U Sankt Petersburg stiglo ofanzivno Barsino krilo Malkolm dok je novi stanovnik Moskve postao legendarni Andre Širle.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X