Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aragon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    A što da ne? Pa jel mora svaku titulu da im donese Markez? Baš zbog ovakvih odluka se nadam da će im Yamaha uzeti timski šampionat
    Naravno zna se ko mi je favorit za titulu u pojedinačnom delu...

    Comment


    • #47
      Zasto bi onda pravili dodatnu konkurenciju u šampionatu? Bolje ovako imas vozaca koji moze, a drugi da mu ne smeta. Kao da je njima bitno da li je to Markez ili Pedrosa, bitno je da se titule uzimaju.

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • #48
        Kao da neko i može Marka da ugrozi. Možda Lorenco dogodine, videćemo
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #49
          Naravno da može.

          Comment


          • #50
            Originally posted by BogdanB View Post
            Zasto bi onda pravili dodatnu konkurenciju u šampionatu? Bolje ovako imas vozaca koji moze, a drugi da mu ne smeta. Kao da je njima bitno da li je to Markez ili Pedrosa, bitno je da se titule uzimaju.

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
            Manje-više je to izbegavanje konkurencije, koliko je održavanje mira u timu. Kao što se uvek radilo u F1. Zid, kao onaj izmedju Rosija i Lorenca, je nešto što svaki tim želi naravno izbeći. Nemoj ni Pedrovo iskustvo da zaboraviš, posle Rosija je on najiskusniji, a i dalje dovoljno konkurentan da sakuplja bodove za tim
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • #51
              Originally posted by Nerealan View Post
              Kao da neko i može Marka da ugrozi. Možda Lorenco dogodine, videćemo
              Mislim da je mislio na timskog kolegu.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #52
                Neka ga on da sakuplja bodove, a Markez nek osvaja titule.

                Tako je, na timskog kolegu sam mislio zato sto je i pocela ta prica.

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                Last edited by BogdanB; 26-09-17, 09:31.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Tarantula View Post
                  Mislim da je mislio na timskog kolegu.
                  Znam šta je mislio. A ja sam na to rekao da ni iz drugih timova ne može niko trenutno da ga ugrozi
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Nerealan View Post
                    Znam šta je mislio. A ja sam na to rekao da ni iz drugih timova ne može niko trenutno da ga ugrozi
                    Da toliko je fenomenalan da ima u šampionatu jedno 60 bodova prednosti u odnosu na sve ostale.
                    Jedino osoba koja je DOMINANTNA ove sezone je Mir u moto3!
                    I to je jedina osoba koja dominira u sve 3 kategorije!

                    Comment


                    • #55
                      Ok brate, svako ima svoje mišljenje, nema potrebe da vičemo i dižemo ton. Rosi se povredio i ta jedna trka minusa je dovoljna da bude otpisan. Dani otpisan još pre Katra. Vinjales zaostaje više od jedne trke i mislim da neće uspeti d održi hladnu glavu do samoga kraja sezone. Dovi, pa nikada nije bio bliži i ima šansu sada, ali mentalitet će ovde doneti titulu
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Nerealan View Post
                        Ok brate, svako ima svoje mišljenje, nema potrebe da vičemo i dižemo ton. Rosi se povredio i ta jedna trka minusa je dovoljna da bude otpisan. Dani otpisan još pre Katra. Vinjales zaostaje više od jedne trke i mislim da neće uspeti d održi hladnu glavu do samoga kraja sezone. Dovi, pa nikada nije bio bliži i ima šansu sada, ali mentalitet će ovde doneti titulu
                        Nikakvo dizanje tona , ali sam prosto morao naglasiti. Jer ne volim kad neko pretera u nekom opisu. Što se tiče toga da li je neko dominantan ili ne pa tu je najlakše pogrešiti.
                        Isto tako mrzim kad se neko ograđuje sa frazom da svako ima svoje mišljenje.
                        Pa ako je sad kao bio cele godine dominantan mene zanima kako bi onda opisao onu briljajtnu sezonu kad je došao u motogp? Pa koju onda reč za tad upotrebiti?
                        Cenim i Rosija i Markeza i sve uspehe koje su postigli i nikad neću ništa umanjiti, ali neke stvari se moraju gledati realno. U redu da je Markez ostao na stazi u onim trkama gde nije završio, verovatno bi opet pričali o velikoj dominaciji.
                        Zato prosto ako spomenem Mira tu jednostavno nema šta da se ograđuje jer su stvari jasne kao dan osim ako ne želiš neke stvari da analiziraš subjektivno.
                        Još da dodam neke sitnice nadam se suvim trkama do kraja sezone pa što se mene tiče da gledamo pravo borbu i onda nek na kraju bude najbolji onaj ko nađe pravu granicu kod brzine. I naravno za Vinjalesa da kažem čovek je pokazao da kad je bitno da zna ostati hladne glave i da vozi vrlo pametno pa videćemo da li će u ovoj sezoni to biti dovoljno.
                        Dok sam sve ostalo već analizirao sa vrlo realnog gledišta.

                        Comment


                        • #57
                          Horhe Lorenco je izjavio da oseća da je prva MotoGP pobeda sa Ducatijem blizu, a to ga uverava i osvojeno treće mesto na trci u Aragonu.

                          Tokom devet godina u Yamahi, Španac je pobedio na 44 trke, ali od dolaska u Ducati se još uvek nije našao na najvišem mestu na podijumu.

                          Tokom 2017. je pokazao velike oscilacije u formi, a podijum u Aragonu mu je bio tek drugi u sezoni. Ipak, nakon trke tokom koje je 15 krugova proveo u vođstvu, Lorenco je ubeđen da je na korak do prve pobede u novoj ekipi.

                          "Ovaj podijum mi je draži od onog u Herezu", izjavio je Lorenco. "Najvažnije je da sam sve bliže pobedi."

                          "S druge strane, šteta je što sam propustio da do trijumfa stignem u nedelju, ali šta je tu je."

                          "Ceo tim radi kao jedan, napredujemo krupnim koracima i verujem da je prva pobeda veoma blizu."

                          Španac veruje da bi već na Motegiju mogao da oseti slast pobede u tekućoj sezoni. Na stazi u Japanu je već tri puta pobeđivao, a kako sam kaže, mnogo više odgovara njegovom stilu vožnje od Aragona.

                          "Motegi ima sve predispozicije da nam omogući da iz motocikla izvučemo maksimum. To je jedna od mojih omiljenih staza i nadam se da ću biti konkurentan na toj trci."

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment

                          Working...
                          X