Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aragon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Čekaj, ovaj takozvani komentator se usudio reći "Rosi je najslabiji vozač od ove četvorice"?! Neprocenjiva glupost...

    Comment


    • #32
      Rosi popušta

      Comment


      • #33
        Popusta zbog guma. Cim su im Bautista i Espargaro ovoliko blizu znaci da Jamahe nisu brze koliko bi trebalo. Ne znam kako ne mogu da rese taj problem jos od Hereza.

        Comment


        • #34
          Neverovatan je Mark Markez... Decko objasnjava kako se vozi. Nema Doviciozo glavu da dobije Markeza... Ovde jedino Rosi i Lorenco mogu da pariraju, Rosi imao neke gluposti koje su ga odaljile od titule, Lorenco - prva sezona na Dukatiju.

          Comment


          • #35
            Razbiše španci na domaćem terenu!

            Doktoru kapa dole po X-ti put, najbolje se videlo kod nasrtaja Maveric-a kolika mu frka za nogu..

            Dovi cojones danas ostavio u hotelu.

            Comment


            • #36
              Ovo je Hondina staza, bila i ostala. Jaka konkurencija danas, Matori odličan u svemu tome. Lorenzo bliže pobedi nego u Jerezu, ali imaće još da radi.

              Comment


              • #37
                Koliko hoce Markeza, ne mogu da verujem. Ima zivote kao macka.

                Dovi se obrukao za sve pare. Dozvolio je da Rosi sa polomljenom nogom bude ispred njega i da Markez pobedi.

                U Suzukiju, suze samo padaju zbog Espargara.

                Grande Vale. Sta reci, ne preza taj covek, ide do kraja. Nece da popusti iako mu je Vinjales na toj desnoj nozi, paralelno sa njom ali Rosi se ne povlaci iz duela.

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • #38
                  #MM93
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #39
                    Markez pomeo
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #40
                      Lorenzo se uvještio na Ducatia, sledeće sezone će biti konkurentan.
                      MM dosta rizikovao, na kraju mu se isplatilo.
                      Aprillia dobra kao i KTM Kallia.
                      Dovi loš, dugačak pravac Ducatiju nije pomogo.
                      Pedrosa je možda mogao i do prvog mijesta da je bilo još par krugova.
                      Rossijev rezultat dobar s obzirom sa kakvom je povredom vozio.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #41
                        Mir fenomenalan kao i uvek Jedva čekam da ga sledeće godine gledam u moto2 Eto Markez će ispratiti Morbidelija u motogp i mislim da će sledeće godine imati novi problem u timu koji se zove Mir.
                        Takođe što se tiče moto2 mislim da je ovo bila prelomna pobeda za Morbidelija i sad su Lutijeve šanse svedene na minimum i jedino bi tu moglo nešto da se zakomplikuje ako bi opet Morbideli imao prevelike greške na narednim trkama.
                        Što se tiče motogp pa nije mi jasno što je opet Maverik imao problema na startu kao da lošije startuje trke sa čim je Rosi znao da ima problema u karijeri. Opet je koliko toliko sanirao štetu na kraju i bio ispred Dovia. Naravno Markez sa pobedom je napravio veliki korak ka novoj tituli iako se mora priznati da je i danas malo falilo da pređe granicu što bi ga onda skupo koštalo.
                        Ipak Markez je na vreme rizikovao i to mu se isplatilo. Pedrosi je prosto na kraju falilo nekoliko krugova za prvo mesto , a danas je imao onaj svoj ritam. Horheu sve čestitke, sve bolje se prilagođava Dukatiju i što je i sam rekao što više krugova i biće bolje. Sledeće godine će biti još opasniji i možda će moći da se uključi u borbu za titulu
                        Rosiju takođe čestitke za svu hrabrost koja mu je bila neophodna da ovako završi ovaj vikend.
                        Dovi je ceo vikend bio daleko od vrha i to se u trci i pokazalo . Ako hoće titulu mora brzo da uzvrati udarac Markezu inače će biti prekasno.
                        Maverik je smanjio zaostatak za Dovijem i to je nadohnadiva prednost , jedino ne valja koliko je pobegao Markez. Ipak Maverik je pokazao da se bori do samog kraja i da je umeren kad treba tako postupiti. Tako da sad napad na Markeza i opet sve je moguće , a Markez ako nastavi sa pristupom što većeg rizika može u nekoj trci i preći preko granice.
                        Tako da Maverik samo napred ima još dosta do kraja!!!

                        Jedino još zapažanje koje sam primetio i ovaj vikend previše negativno komentatori na SK pričaju za Maverika. I kad treba i kad ne i vrlo često u tome preteraju (morao sam i tome posvetiti jedan deo komentara )
                        Last edited by NEMANJA97; 24-09-17, 20:42.

                        Comment


                        • #42
                          Rivali Valentina Rosija su pohvalili njegov nastup Italijana na Aragonu, nazvavši njegovu formu neverovatnom. Rosi je na jučerašnjoj trci osvojio peto mesto.

                          Doktor je krajem avgusta polomio nogu u nesreći tokom vožnje enduro motocikla, a nakon što je propustio trku na Mizanu uspeo je da se vrati na stazu svega 22 dana nakon što je zadobio prelom.

                          38-godišnjak je prvo na kvalifikacijaam obezbedio mesto u prvom redu za nedeljnu trku, da bi juče kroz cilj prošao peti, s manje od šest sekundi zaostatka za pobednikom Markesom.

                          U prih 11. krugova je bio tik uz lidera Lorenca, ali visok tempo nije uspeo da održi do kraja. Ipak, njegov rezultat je daleko od lošeg.

                          Rosijev klupski drug, Maverik Vinjales, je izjavio da se u jednom trenutku činilo da bi Rosi mogao do pobede.

                          "Odlično je odvezao trku u nedelju, a kad sam ga video kako je krenuo, mislio sam da će pobediti."

                          Markes je sredinom trke pretekao Rosija i na kraju stigao do pete pobede u sezoni, a mladi Španac je bio impresioran formom koju je Italijan pokazao na jučerašnjoj trci.

                          "Neverovatno je što je tako brzo izašao na stazu i to posle onakvog preloma. Mislim da je malo ko očekivao njegov povratak na stazu", izjavio je lider šampionata.

                          "Neverovatno je da je uprkos svemu uspeo da završi trku na tako visokom mestu. Pogotovo ako imamo na umu da se još uvek nije 100% oporavio."

                          Osvajač trećeg mesta u Aragonu, Horhe Lorenco, izjavio je da je Rosijev oporavak - impresivan.

                          "Bio je odličan tokom celog vikenda."

                          "Jednostavno je impresivna brzina njegovog oporavka. Na kraju, nekoliko desetinki iza potpuno spremnog Vinjalesa i to na stazi koja nije među njegovim omiljenima. Svaka čast."
                          ______________

                          Dani Pedrosa je kritikovao način na koji je Rosi branio svoj plasman tokom trke u Aragonu, izjavivši da ga je Italijan skoro isterao staze pri brzini od 305 km/h.

                          Španac je u 15. krugu "napao" Rosija na četvrtom mestu i na glavnom pravcu je uspeo da ga pretekne. Međutim, morao je da se provuče kroz uzan prolaz između motocikla japanske ekipe i ivice staze.

                          Uz to, Rosi je svo vreme smanjivao taj prolaz. Prema njegovim rečima, takav potez nije bio u redu.

                          "Kompletno sam bio na beloj liniji", izjavio je Dani. "Ne razumem takav njegov potez, pogotovo što je gotovo isterao sa staze i to pri brzini od preko 300 km/h."

                          "Srećom sam uspeo da se provučem i da na kraju završim na podijumu."

                          Pedrosa je trku završio s najboljim krugom na trci, uz izuzetno snažnu završnicu, a na kraju se svega osam desetinki bio sporiji od svog timskog kolege, Marka Markesa.

                          Međutim, svoju ofanzivu je počeo tek nakon 12. kruga, a kako sam kaže, da je od samog starta tako vozio, stigao bi do pobede.

                          "Izgubio sam korak na startu, a dok sam uhvatio priključak Mark je već imao prednost na vodećoj poziciji. Bez obzira na sve, izuzetno sam ponosan na svoj nastup na Aragonu."

                          "I love to speak with Leonard
                          He’s a sportsman and a shepherd
                          He’s a lazy bastard
                          Living in a suit ."
                          Leonard Cohen

                          Comment


                          • #43
                            Ako nekome nije jasno kako to da ostali imaju titulu u kraljevskoj kategoriji a Pedrosa nema, neka procita ove izjave...

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Miletić View Post
                              Ako nekome nije jasno kako to da ostali imaju titulu u kraljevskoj kategoriji a Pedrosa nema, neka procita ove izjave...

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Za Pedrosu je sve odavno jasno... Kad god je bio u prilici , tad bi bio nevidljiv. Iskreno nekako ne znam koja je poenta Pedrosinog mesta u Hondi u narednim sezonama. Zar ne bi mogao neko drugi da dobije priliku da vozi taj motor i možda da ga mnogo bolje iskoristi?

                              Comment


                              • #45
                                Zasto neko da ugrozi Markeza? Pedrosa je idealan.

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X