Announcement

Collapse
No announcement yet.

Download sezona F1 (1978-2015)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Download sezona F1 (1978-2015)

    Posto sam nedavno naisla na ovaj torent, uz koji sam jos vise zavoljela F1 jer sam imala priliku da preko njega pogledam starije sezone F1, rijesih da ga podijelim ovdje sa vama jer je pravo uzivanje gledati stare trke, staze, timove i naravno, legendarne vozace.






    Formula 1 - 1978 to 2015


    Naravno, torent je ogroman a ja sam poskidala samo sezone devedesetih, i prvu polovinu 2000-ih kada je dominirao moj miljenik Schumi, zbog kojeg sam i zavoljela F1.

    Planiram kad budem imala vremena da se upoznam i sa 80-im godinama ovog sporta.


    Eto, to je to. Ako je tema suvisna ili je neko vec postavljao ovaj link u nekoj temi, onda obrisite slobodno. Htjedoh samo da budem sigurna da ljubitelji F1 imaju do znanja da ovaj sjajni torent postoji.

  • #2
    Odličan torent, hvala što si podelila sa nama Tema ne da nije suvišna, nego će biti zakačena u Opštim diskusijama da se vidi uvek

    Comment


    • #3
      Nema na cemu, zadovoljstvo je moje sto mogu da podijelim to sa vama

      Samo ispravi u nazivu teme prvu godinu, treba 1978... pogrijesila kretenka od brzine kucanja

      Comment


      • #4
        Sve sređeno

        Comment


        • #5
          Veliko hvala za ovo, sad sam skinuo par trka, em brzo skida em dobra slika. Kad bi ovako nesto i za MotoGP bilo, to bi bilo odlicno
          Last edited by Ol' Dirty Bastard; 20-09-17, 14:52.

          Comment


          • #6
            Koji je torent?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Pa vidis link gore u postu coro http://www.mediafire.com/file/q9ry8a...o+2015.torrent

              Comment


              • #8
                Krenuo sam lagano od prvih sezona, pa ću skidati sve do 2007-2008 recimo. To će stati na eksterni, a do tad ću valjda nabaviti veći eksterni, da se sačuva sve

                Comment


                • #9
                  Ali kakav je trip vidjeti da je nekad publika bila toliko blizu staze, a zastitne ograde cesto nije ni bilo... vozaci bez HANS-a, pit-lane bez ogranicenja brzine... nestvarno za danasnju Formulu

                  I naravno, zvuk motora

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by aquaria View Post
                    S kojeg torenta se skida, The Pirate Bay, 1337x, RARBG i slično?
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #11
                      Vjeruj mi da ne znam...

                      Na nekom forumu sam naletjela na taj link, bio je postavljen takodje na mediafire, bez izvornog sajta. Sjecam se samo da ga je podijelio neki lik koji je rekao da je sam napravio tu kolekciju trka i odlucio da podijeli sa clanovima tog foruma, tako da sam brze bolje skinula to za slucaj da FIA obori link zbog copyright-a ili tako nesto.

                      Comment


                      • #12
                        Koji je kvalitet videa ovih trka posle 2000tih?
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #13
                          Sasvim dobar, ne ocekuj HD doduse



                          Dok su trke iz zadnjih nekoliko sezona u HD formatu, slika je savrsena.

                          Comment

                          Working...
                          X