Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma kakav mancini, cezar i kompanija. ovo je prava stara legendarna

    Emre, Martins, Recoba, Vieri... <3 Francesco Jebeni Coco

    http://www.youtube.com/watch?v=8z74zP3W-fI
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment




    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Kakvo je bre ovo novo sranje?!

        Stara je zakon!!!!


        Amala!
        Pazza Inter amala!
        E' una gioia infinita
        che dura una vita
        Last edited by l1m4r; 16-09-14, 12:24.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Mazzarri: 'Inter tried everything'

          Comment


          • Sta je ovom malom Kovacicu, jel on poludio?
            Do ove sezone 0 golova u godinu i po a u ovoj 6 golova i 4 asista za Inter. I to zabija na sve nacine.

            Comment


            • Originally posted by West_Ham View Post
              Sta je ovom malom Kovacicu, jel on poludio?
              Do ove sezone 0 golova u godinu i po a u ovoj 6 golova i 4 asista za Inter. I to zabija na sve nacine.
              Pitanje vremena je bilo kada ce da iskaze pravu vrednost, neverovatan igrac, plus igra sa velikim pritiskom jer jedini moze da iskreira nesto (posto je Ernanes trenutno u ocajnoj formi, kao da nije onaj iz Lacija iako ga mnogo cenim i doktor je stvarno ali trenutno u kanalu) ne mogu ni da zamislim kako bi plesao da je u drugacijem sistemu od ovog koji forsira raspali Macari.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by West_Ham View Post
                Sta je ovom malom Kovacicu, jel on poludio?
                Do ove sezone 0 golova u godinu i po a u ovoj 6 golova i 4 asista za Inter. I to zabija na sve nacine.
                Nema veze sa politikom, skapiraćeš valjda

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Nema veze sa politikom, skapiraćeš valjda
                  dobro bre sta mu crtas nije retardiran da ne ukapira poraslo dete osamostalilo se...joj kako bih te udario sad, i ti mene i ja tebe...ali ja tebe prvo za ovo sto si napisao pa ti meni vrati.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Jeste on "porastao" ali ne treba ni stvarati euforiju toliku oko njega. Vidim da su "cijele" Italija i Hrvatska u euforoji zbog klinca, i ostali Interovi fanovi sa Balkana.
                    Ali ne treba pretjerivati...
                    Da se razumijemo, ja sam ga hvalio dok su ga drugi kudili, govorio da plese po terenu i da kreira nevjerovatno (ocito condition23 dijeli isti stav), ali on ima jos jako puno toga za popraviti da bi bio pravi igrac. Nekompletan je, kao i Halilovic, ocito ih je Dinamo tesao samo u jednom smjeru a zanemario neke fundamente. Nenaju obranu, duel, previse soliraju. Najgore mi je kad ga vidim kako se sa loptom vrti sam oko sebe i kako odgadja pas.
                    Puno se prica da bi trebao vamo i tamo ali on ne bi smio nigdje iz Intera. Sad kad mu je ovako krenulo. A di bi i zurio. Koji to klinac od 20 igra u prvoj postavi nekog top tima? Nema ih.
                    Nadam se da ce i Hernanes proigrati i da ce Inter opet biti velik, da ce se pojacati.
                    Last edited by West_Ham; 22-09-14, 20:15.

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Znači dva čista gola poništena. Gledao sam utakmicu, onaj Vidićev je regularan, ali eto nisam video ovaj gol.

                        Comment


                        • Ne mogu da nadjem na YT taj prvi gol ali po meni je on opravdano poništen. Jer iako Vidić nije bio u ofsajdu, Osvaldo jeste a on je bio tik pored Vidića i može da se kaže i da je njemu bila upućena lopta tako da je on direktan učesnik.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Koliko je veliki Mateo uooopa <3

                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Kako očajne te slike iz kreveta, uvek sam to pljuvao, šta kao situacija "wow radim one stvari", tuga

                                Comment

                                Working...
                                X