Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav ljubitelji fudbala, da li mogu da vas zamolim da popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada - http://bit.ly/2AIRcVI
    Hvala najlepše!

    Comment


    • Stigao je Rafinja aj neka je sa srećom!
      Temeritas est damnere quod nescials!

      Comment


      • On i rezervni štoper Benfike Lisandro Lopez.

        Videćemo ko će doći na krilu/napadu i da li će doći Ramires.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          On i rezervni štoper Benfike Lisandro Lopez.

          Videćemo ko će doći na krilu/napadu i da li će doći Ramires.
          Iskreno se nadam da oće zaslužio je Inter jednu dobru sezonu konačno.Baš mi je žao što vidim da izgleda ti jedini ovdje pratiš Inter Ali evo dobio si društvo
          Temeritas est damnere quod nescials!

          Comment


          • Otkup Rafinje je obavezan ili samo opcija na kraju sezone?

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Otkup Rafinje je obavezan ili samo opcija na kraju sezone?
              Samo opcija.

              Comment


              • Originally posted by Smailagačengić View Post
                Iskreno se nadam da oće zaslužio je Inter jednu dobru sezonu konačno.Baš mi je žao što vidim da izgleda ti jedini ovdje pratiš Inter Ali evo dobio si društvo
                Hvala tebra...

                Pa najkonstantniji interista sam ovde iako sam i ja dosta manje aktivan u poslednje vreme.


                Roma je baš u rasulu, sutra Meaca mora da gori!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Il Capitano View Post
                    Hvala tebra...

                    Pa najkonstantniji interista sam ovde iako sam i ja dosta manje aktivan u poslednje vreme.


                    Roma je baš u rasulu, sutra Meaca mora da gori!
                    Tu sam i ja braco, samo vrebam iz senke Ajde sutra taj Spal da se dobije, red bi bio da se uteftere 3 boda posle 100 godina.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Mora Rafinja da igra, mora Pastore da dođe i mora još jedno krilo/napadač da dođe!
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Sramotna igra Intera i sramotno vođenje i odabir igrača Spaletija!

                        Bolonja, Đenoa, Benevento slede. Jedino Rafinja, Kanselo i Karamoh mogu da spasu Spaletija mada mislim da se neće izvući iz ovog sranja i letargije u koju je tim upao.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Handanović - Cancelo, Skriniar, DE VRIJ, ASAMOAH - Brozović, Gagliardini - MARTINEZ, Rafinha, Perišić - Icardi

                          Ako finansije dozvole sasvim solidna ekipa za TOP 4 naredne sezone.

                          Igrač poput Rafinje daje nepredvidljivost u napadu za razliku od Spaletijevih napada sa krila koje su svi pročitali. Od Martineza se očekuju golovi za razliku od neefikasnog Kandreve. Odbrana je generalno OK i sada, s tim što je Asamoa daleko bolji igrač od Dambrozija.

                          Naravno to je Inter, i psihološki moraju biti u redu cele sezone.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Asamoa ne sme igrati startnu postavu, eno Dalberta kupili za 25 milki sedi decko na klupi i greje istu D'Ambrosiju. Plasim se da Martinez ne prodje ka Gabigol, u proslosti je Inter bas umeo da fejluje i unazadi dobra pojacanja. Takodje je pitanje hoce li Ikardi ostati i Perisic.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Martinez ? Mislis Lautaro Martinez ? On ti je centralni napadac, jedino da ga uparite sa Icardijem. Ali nesto mi se cini da su previse slicni i da ce on biti razlog za Interovo razmisljanje da proda Icardija. Sto i nebi bilo lose ako dodje neka ogromna cifra, msm bez Ibre se osvoji LS, moze vala i bez Icardija da se izbori ta ista LS.

                              Comment


                              • Tačno sve ali rekao bih moje mišljenje

                                1. Čak je i Santon imao prednost u odnosu na Dalbera. Očigledno je on novi promašaj Auzilija, ali ajde igraće sad protiv Udinezea pa ćemo videti. Ali pričao je već Auzilio da je najviše ponuda stiglo za njega tako da verujem da on pakuje kofere. Nisam toliko često gledao Asamou ali mora biti bolji od Dambrozija koji je realno bek za neku Fiorentinu.
                                2. Inter je mnogo grešio, a pogotovo sa mladim igračima. Ali činjenica je da Gabigol nije imao ovakve brojke kao što ima Lautaro. Takođe Barbosa je debilčina što se vidi u svakom njegovom nastupu xD. A i moje skromno mišljenje je kada se pogledaju video zapisi sa YT, Barbosa nije ni približan Lautaru iz Rasinga. Pritom Barbosu je Inter doveo bez neke konkurencije (nisu uspeli G.Žezusa da dovedu) dok za ovog lika su bili zagrizli i Dortmund i Atletiko između ostalih ali su Zaneti i ekipa imali sreću jer je Il Principe Milito legenda i sportski direktor Rasinga.
                                3. Perišić ako ode i nije neka katastrofa jer je bio praktično nevidljiv 3 meseca ove sezone tako da što se njega tiče uvek postoji taj procenat verovatnoće da to može da mu se ponovi.
                                4. Aaaa Mauro. Večita dilema da li ga prodati. Definitivno najbolji i najvredniji igrač tima. Postoji opasnost da će Real krenuti žestoko po njega. Da li će Inter imati para da otkupi Kansela i Rafinju bez njegove prodaje i bez LŠ!? S jedne strane verujem da će se naći lova ipak prodajom Marija, Kondogbije, Gabigola i Dalbera. Iskreno verujem da Inter može imati i drugog napadača sa 20-ak golova u Kalču ako postoji dobar sistem sa određenim kreativcima koji bi pomagali tom špicu. Klasičan primer je Lacio i do pre 2 godine zalutali Ćiro Imobile.
                                Last edited by Il Capitano; 02-05-18, 13:32.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X