Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugi favoriti za skudeto...

    Od Samira je samo Bufon možda bolji. Možda...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Milito i Kasano kao braca kak'i su blesavi.
      Spoiler



      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Oprostaj Cesara od igraca i navijaca Intera.

        Emocije...

        Comment


        • Hmm, ne znam kako da počnem ovaj post, odakle il'..
          Ah, da, kao prvo da se predstavim; zovem se Dino i veliki sam navijač Intera i ljubitelj Calcia. Anyway, mogu vidjeti kako ima podosta ljubitelja jedne od najkvalitetnijih liga u Europi tako da se nadam da ćemo uživati u ugodnim raspravama. Okay, prelistao sam par stranica i mogu vidjeti kako sam trenutno jedini Interista, al' šta je tu je. Valjda će se neko pojaviti u bližoj budućnosti i na ovom forumu da mi bude podrška u raspravama sa Milanistima, Juventinima, etc. icon_mrgreen.gif

          Napisah ja par riječi o sebi, a ne navede jednu vrlo bitnu vijest ( icon_mrgreen.gif ); tu da večeras Inter igra prvu utakmicu EL na Meazzi protiv Rubina iz Kazana.
          Na prvi pogled djeluje kao lak plijen, al' neće to biti uopšte lagan posao. Naime, gosti iz Rusije su dosta aktivni u Europi u posljednjih par sezona, te se može reći i kako su iskusni protiv većih momčadi tako da je za očekivati jedan vrlo težak meč. Okay, Inter jeste favorit, al' ovo takmičenje i nije toliko bitno za našu momčad jer se Strama i uprava više baziraju na Calcio gdje spadamo u favorite za osvajanje Scudetta.

          Očekujem par izmjena pred večerašnji duel, a također se nadam i nekom od igrača iz Primavere.

          Handa
          Nagatomo Rano Juan Pereira
          Gergano Guarin
          Coutinho Sneijder Livaja
          Milito(Palacio)

          #pazzainteramala
          18 Scudetto, 7 Coppa Italia, 5 Italian Super Cup, 3 UEFA Cup, 3 Champions League, 2 Intercontinental Cup, 1 Club World Cup

          Impazzisco per te Nerazzurri alè alè, Impazzisco per te Quando segna IL PRINCIPE, Impazzisco per te Nerazzurri alè alè...

          Comment


          • Fokusiraće se Inter i na LE, rekao je i Strama da se ide na osvajanje...

            Najbitnije sada je da se ostvari prva pobeda na Meaci u ovoj sezoni! Palasija neće biti večeras... Livaja će biti tu od omladinaca i trebalo bi da igra...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • <3
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • http://forzaitalianfootball.com/2012...tizan-prodigy/
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Dobro je što Morati hoće da ubrza stvari...

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Strasan je bio protiv Japana , svih 90 minuta

                    Imao je jos jednu extra sansu , prosao Kawashimu , ali nekim cudom promasio gol ..

                    Nadam se da ce Inter sve rijesiti u januaru , jer je covjek davno prekucao Corinthians
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Одличан би им ово потез био јер ценим да ће ако не ове зиме онда на лето да се отарасе Снајдера, мсм да је он одрадио своје у Интеру. Паулињо му дође као права замена, ако неко уопште може да замени онакву играчину као што је Снајдер.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Strasan je bio protiv Japana , svih 90 minuta

                        Imao je jos jednu extra sansu , prosao Kawashimu , ali nekim cudom promasio gol ..

                        Nadam se da ce Inter sve rijesiti u januaru , jer je covjek davno prekucao Corinthians
                        Trebalo bi da je Inter već rešio sve sa njim...

                        Ma ne dolazi on da zameni Snajdera. Doćiće jer je potreban neki igrač u vezi koji ima malo i ofanzivne karakteristike. Snajder možda ode zbog visoke plate, učestalih povreda ali i nove formacije StrAMALE...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • ....на све бих то додао и због форме, ево већ сезону и кусур утакмица он не пружа никакве игре, тј. игре испод стандарда који је сам наметнуо, а реално је играч који би требао да прави разлику на терену. Чак је у једном периоду колико се сећам саиграчи и бојкотовали...
                          мсм да га у Манчестеру (и плавом и црвеном делу) чекају раширених руку.

                          Comment


                          • Krle jel' se spremate za cetvrtak , ovo isto vazi i za Kondiciju
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Milan mi je daleko, ali 8.novembar mi je blizu
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Partizan je apsolutno nebitan u ovom trenutku, to će biti lagano i sa Livajom u postavi...

                                Bitna je Katanija u nedelju.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X