Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Krle, sredi tamo da Miha bude novi trener.
    Džabe ako on ne želi

    Mada to je manje verovatno. Želi on itekako iako se sad pojavila vest kao da je odbio Inter. A i bilo je neizvesno da li će uopšte Fiorentina da nastavi saradnju sa njim zbog loše sezone, doduše dosta igrača je bilo povređeno u Violi...

    Ja mislim da ima dobre šanse Mihajlović da postane trener Intera, može da se dese preokret u slučaju da odluči da odbije i ostane u Violi i onda se Inter okreće drugom rešenju. Gasperini, Delio Rosi, Ranieri...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Pa, hoće li biti nešto od ovoga?

      Izvor: Blic

      POVRATAK U CRNO-PLAVO

      "Korejere delo Sport": Mihajlović u Interu!


      Siniša Mihajlović će biti predstavljen kao novi trener Intera u ponedeljak, tvrdi italijanski list "Korejere delo Sport".



      Mihajlović je navodno pristao na ponudu Intera, a posle dana punog telefonskih razgovora, pregovora i saopštenja sa svih strana i Fiorentina je potvrdila "neroazurima" da je spremna da se odrekne srpskog stručnjaka.

      Prvi čovek Intera Masimo Morati je u petak ujutru rekao da "ne pregovara sa Mihajlovićem, jer je on pod ugovorom". Ipak, prema saznanjima lista, direktor Marko Branka je tokom dana obavio sve potrebne razgovore sa popularnim Mihom, koji se vraća u klub u kom je završio igračku karijeru, a započeo trenersku kao asistent.

      Mihajlović je inače bio druga Moratijeva želja nakon odlaska Leonarda u PSŽ, a "prvi pik" je bio Marselo Bijelsa, koji je brzo odbio ponudu.



      A ovo je sa tweeta Ace Engleza... čovek je pun raznih informacija.. dobro to mu je i posao...
      Odlazak Siniše Mihajlovića u Inter se komplikuje. Fiorentina hoće bolje uslove za raskid ugovora. Rekli: Može, ali koji je naš deo? Samo?
      Last edited by miloolja; 18-06-11, 17:09.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Do ponedeljka će se verovatno sve saznati, ali ima Mihajlović velike šanse! Tačno je to da je prvi pik bio Marselo Bijelsa ali je odbio iz ličnih razloga, njemu je isto žao zbog toga...

        Evo najnovija stvar vezana za ovo...

        http://www.football-italia.net/jun18x.html

        A Paolilo, jedan od vodećih ljudi u klubu je rekao:

        “There could be a big star signing. We are tracking a talented young player.”

        Ajde da vidimo i to, nadam se Sančezu ali biće teško, možda se misli na nekog drugog...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Do ponedeljka će se verovatno sve saznati, ali ima Mihajlović velike šanse! Tačno je to da je prvi pik bio Marselo Bijelsa ali je odbio iz ličnih razloga, njemu je isto žao zbog toga...

          Evo najnovija stvar vezana za ovo...

          http://www.football-italia.net/jun18x.html

          A Paolilo, jedan od vodećih ljudi u klubu je rekao:

          “There could be a big star signing. We are tracking a talented young player.”

          Ajde da vidimo i to, nadam se Sančezu ali biće teško, možda se misli na nekog drugog...

          Ma otvaramo se za Kuna

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Ma otvaramo se za Kuna
            Ma koji Kun ide on u Juve
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ma koji Kun ide on u Juve
              Nemoj da se lozis vi bez Modjija nikada vise necete uzeti zvezdu

              Comment


              • Ima da im ukrademo Kuna kao Pacinija

                Možda misli i na Hazarda ko zna, mada bih ja lično najviše voleo Sančeza ali biće teško jer svaki igrač želi da igra za Barselonu! Gde su baš našli i oni za njega da se zainteresuju... Ionako su jaki, imaju Pedra tu isto, nek dovedu Rosija iz Viljareala i dobri su...

                Postoji mogućnost ako Inter ne dovede Alexisa onda kreće po Rosija... Možda je i on to pojačanje...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Mihajlović ostaje u Fiorentini...

                  http://it.violachannel.tv/dettaglio-...mpa.10988.html

                  http://www.football-italia.net/jun18aa.html

                  Ovo je zvanično.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ma koji Kun ide on u Juve
                    Tebi svi idu u Juve, a sta bi sa Bastosom, jel jos na lekarskim pregledima?

                    Comment


                    • Potvrdjeno da prelazi,sad smao da dobije pasos,do avgusta ce da dodje valjda
                      Rekoh ja da nema nista od Mihe.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Sta bi Nero-Azurri, ode L3-0nardo?

                        Comment


                        • Originally posted by Astore View Post
                          Sta bi Nero-Azurri, ode L3-0nardo?
                          Pa to je sjajno decko?

                          Comment


                          • Jos briljijantniji potez je bio zaposliti velikog strucnjaka....

                            Comment


                            • Sky Sports:

                              Gianfranco Zola's agent has revealed that he believes that he is contention for the Inter Milan job.
                              A ovo mi nije jasno, mislila sam da je MIha odlučio?

                              Aca Englez:
                              Latest about Mihajlovic: He is still a candidate for new Inter coach. Narazzuri will name coach most probably on Monday . Tuesday latest.
                              Last edited by miloolja; 19-06-11, 21:11.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Od ovih potencijalnih pre sam za Gasperinija, Rosija ili Ranijerija. Zola posle njih iako ni ovi nisu neka TOP imena ali mislim da mogu dobro da urade posao...

                                Ja ne bih Zolu zaposlio sada...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X