Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo Italijani idu van Serie A, ne vjerujem ni da ce Tonali.

    bice, ako je i bilo takvih slucajeva to je usljed situacije u klubu i trenera. Sa Conteom je valjda neki dugorocni plan a i Marotta jednim dijelom odlucuje tako da treba posmatrati da se ide u dobrom smjeru sada.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

    Comment


    • Inter zavrsava Tonalija, 30m + bonusi.

      Comment


      • Sta li rade Nedved i Paratici, ako misle da cemo uzeti nesto uz mrtvake Kediru, Bentankura i Matuidija i propustaju povoljne prilike na trzistu onda stvarno nisu normalni.

        Perspektivan igrac, samo da ga uklope na pravo mesto.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Update

            Comment


            • Ima da mu legne Konteov 3-5-2 ko budali šamar.

              Comment


              • Upravo to

                U 4-4-2 formaciji nebi bio toliko dobar, slicno kao kod nas Alex Sandro. Dok je bila 3-5-2 kidao je, posle sve veci problem sa promenom formacije kad je u pitanju ofanzivni deo igre.

                Comment


                • Kinez liferuje Kontea.

                  Comment


                  • I to što je potrajao do sada me je iznenadilo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa nije baš tako, Inter posle kolko godina ima iole ozbiljnu sezonu. Mada i ulaganja su bila ozbiljna.

                      Comment


                      • Ima. Inter konacno planski dovodi i vecinu pojacanja su uboli.

                        Ali dzaba kad se Konte kuka. Uvek mu fali nesto.

                        Comment


                        • Pa ne uklapa mi se da ga liferuju, čak su mu doveli i ovog beka Hakimija.

                          Treće, zamena - Alegri, dođe im na isto.

                          Comment


                          • Prica se u kraju ce Mesi u veliki Inter
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • It is often said that Antonio Conte doesn’t deliver in the Champions League, but the statistics show he won just three of his last 15 games in the competition
                              Tata za ovo takmičenje definitivno, još me boli onaj Galatasaraj kad je vodio Juve.

                              Comment


                              • Kad ce Kolarov zaigrati?
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X