Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ovaj Inter na kraju godine peške drugi.
    Stavljam ruku u vatru da Roma ide ispred Intera.

    Comment


    • Brajkula ti izbacuješ slike koje pravi jedan smešni Bugarin sa forzainterforum-a...
      A i oni transferi u seriji A su sa istog mesta samo doduše od ozbiljnijeg lika.

      Koja gužva u napadu! I sad treba da izbaciš Perišića ili Kandrevu zbog jednog Gabigola koji izgleda prelazi u Inter već sada. Voli FDB mlade igrače ali očekujem ipak njega u ovoj sezoni kao rezervu za Kandrevu i Ikardija.

      Što kažu neki, Suning je hteo da se pokaže ali rade isto kao što je i Morati radio. Vrhunski igrači u napadu pre svega pa i u sredini ali odbrana krš nad krševima!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Nece napadaci moci zabiti toliko golova koliko ce ova odbrana Intera primati po utakmici.

        EDIT:

        Gabigol

        Last edited by Rossonero; 27-08-16, 00:10.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Stavljam ruku u vatru da Roma ide ispred Intera.
          Nisam nešto siguran, no.....

          Ima tu i Napoli, biće borba...

          Originally posted by Il Capitano View Post
          Brajkula ti izbacuješ slike koje pravi jedan smešni Bugarin sa forzainterforum-a...
          A i oni transferi u seriji A su sa istog mesta samo doduše od ozbiljnijeg lika.

          Koja gužva u napadu! I sad treba da izbaciš Perišića ili Kandrevu zbog jednog Gabigola koji izgleda prelazi u Inter već sada. Voli FDB mlade igrače ali očekujem ipak njega u ovoj sezoni kao rezervu za Kandrevu i Ikardija.

          Što kažu neki, Suning je hteo da se pokaže ali rade isto kao što je i Morati radio. Vrhunski igrači u napadu pre svega pa i u sredini ali odbrana krš nad krševima!
          Pojma ja nemam ko to šta postavlja, naleteo na sliku i reko ajde da je postavim jer fino izgleda, dizajn i to, a i fina je i postavica

          Što se odbrane tiče ja sam prošle godine čitao postove da je tandem Miranda-Muriljo najbolji u ligi, beton, a sam Miranda najbolji štoper, a sam Handanović bolji čak i od Bufona. Ne od tebe konkretno da ne dođe do zabune, možda čak nisam ni na ovom forumu čitao, ali se sećam da je bilo takvog pisanja.

          Problem je možda što De Bur gura Ranokiju rupu pre ovih.

          Comment


          • Pisao sam i ja da je Handa bolji od Bufona, mada mislim ne prošle sezone... xD

            Muriljo je dobro startovao ali je pao u drugom delu. Teško je dominirati u Kalču kao mlad štoper i pogotovo u prvoj sezoni. Miranda je ipak najbolji u timu, 32 godine mu nisu problem za sada, dobro se pozicionira, pametno igra ali i njega cela odbrana + Medel vuču u sivilo.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ne tako davno

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ne mozemo da budemo 5. ove godine to imate od mene. Evo ostace zapisano ovde. Stvarno nemamo ekipu sad kad se pogleda, a ne vidim sta ce da se promeni do kraja prelaznog roka. Odose Joveta i Brozovic, da vidimo sta ce se desiti narednih dana zivo me zanima.
                Samo da se ispravim.... Mislim da cemo lagano da obezbedimo opstanak, a sve iznad 8.mesta je uspeh. Totalno promasen momenat za promenu trenera... Amaterski potezi. Mogu dva Gabigola i Marija da dodju ovde nema leba. Nije to sad izgubili od Kijeva gube od Palerma pa je lako da se pljuje, nego jednostavno ne vidim kakva ce igra da bude, ovo je ocaj nad ocajima. Ja sam gledao Macarija kad nema nijednu akciju osim Dzonatana na desnom beku, ali ovo je samo posed bez ikakvog resenja. Tri puta Perisicu na krilo i to je to ako prodje nekog prodje... Banega igra na 25 metara od naseg gola. A i los covek De Bur vidite mu oci. Los covek caooooo. Nervni slom imam keve mi
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Opušteno, prerano donosimo zaključke i otpisujemo trenera. Džabe mu harizma kao Manćiniju ako bi imao iste rezultate...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Prosle sezone Juventus ocajno krenuo pa uzeo titulu, tako da nije sve izgubljeno, treba vremena da se uigra ekipa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • "Postigli smo dogovor sa Interom o prodaji Marija za 45 miliona evra, od kojih će pet miliona zavisiti od njegovih nastupa. Klub želi Mariju mnogo sreće na ličnom i profesionalnom planu", navodi se u saopštenju Sportinga.
                      "Zadovoljni smo što je Žoao Mario prešao u Inter. On je vrhunski igrač i pratili smo ga duže vreme. On će dodatno pojačati naš ionako jak tim", rekao je predsednik Intera Erik Tohir.
                      Strasno pojacanje za Inter.





                      Last edited by Rossonero; 29-08-16, 13:38.

                      Comment


                      • Pokazali su se Kinezi, što bi rekao Petar Denda "nema šta"...


                        Na football-italia ponovo Laksalt u timu kola. Možda mu odgovara pozicija u formaciji 3-5-2 ali verujem da nije trebao biti prodat...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Prosle sezone Juventus ocajno krenuo pa uzeo titulu, tako da nije sve izgubljeno, treba vremena da se uigra ekipa.
                          Juventus je prošle godine bio najjača ekipa lige, za Inter se to danas ne može reći.

                          Takođe, Juve je prošle godine ušao i sa stabilnošću što se struke tiče, a Inter je napravio glupost u rangu Crvene zvezde promenom trenera, dosta će oni patiti zbog toga na startu, e sad u šta će se to na kraju pretvoriti videćemo, ja cenim top3, čak i 2.mesto.

                          Comment


                          • http://www.football-italia.net/90806...gol-inter-list

                            Ne može bez cirkusa.

                            Comment


                            • Očekivalo se to u slučaju da se ne prodaju određeni igrači...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Drug, uopšte nije poenta u tome da li je očekivano ili nije očekivano....već da se radi o naopakom poslovanju.

                                Trebali su se pobrinuti oko toga, evo čitam izjavu sportskog direktora Viole kaže da je sve učinio da dovede Jovetu, sa druge strane Joveta ostaje i isto tako neće biti registrovan za LE. Čak sam mišljenja i da uopšte neće ni igrati do zime. Možda na kašičicu neka prilika...

                                Comment

                                Working...
                                X