Announcement

Collapse
No announcement yet.

F.C. Internazionale Milano

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikako da izvalim tog Gabigola, šta je po vokaciji ?

    Ako je krilo onda se definitivno nastavlja brend u Interu zvani "gomilamo krila", prošle godine su doveli Edera, Perišića, Jovetića, Ljaljića, ove eto Žo Marija, Kandrevu i Gagigola.

    Comment


    • Ovo sto se moglo gledati na OI definitivno pravo desno krilo koje se izvlaci na lijevu nogu...Mario nije krilo,on mi je vise centralni
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Pa dovbro i Jovetić je više špic i Adem centralni.

        Mislim da je na AMC-u Banega zakucan i da je isti bolji igrač od Marija.

        Comment


        • "Like Neymar, very punching face"!

          Spoiler


          U svakom slučaju, trebao bi doći u januaru navodno...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Hoće FDB da forsira 4-3-3, pišu mediji. Mada ovi transferi su bili u opticaju još dok je Manćini bio trener a ovaj ih je samo potvrdio...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Žo Mario će verovatno u vezu sa Medelom i Kondogbijom, što sa druge strane znači da će Banega da visi.

              Comment


              • Mislim da nije toliki Manćini. Banega je sve u ovom timu, sveeee. Baš je pitanje veliko, lepše deluje K-Dog, Mario, Banega ali možda ipak treba uleteti tu Medel u jačim utakmicama.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Kod vas i onako duva ko na prokletijama, a sa tim veznim redom će tek da duva.

                  Comment




                  • Simpatična neka postava.

                    Ima i ovo

                    http://www.football-italia.net/90448...drop-stars-ffp

                    Mada prodaće Jovetu i Brozovića i to je to.

                    Comment


                    • Cudi me da je Gabigol izabrao Inter, a imao je ponude City-ja, Juventusa, Arsenala cini mi se, ekipa koje igraju u LS. Verovatno je mislio da ce najpre u Interu imati zagarantovano mesto u startnoj postavi pa zato.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nije Arsenal bio u prici.

                        Lester je bio u prici.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ronaldo je glavni krivac Nece mu nista faliti u Interu, slozili su finu ekipu, samo da im se trener pokaze u boljem svetlu i sve pet.

                          A do godine bekovi su must buy, trenutno je prosek. Cak je i Nagatomo najbolji izbor zbog mobilnosti, mada ga navijaci Intera nesto ne podnose
                          Last edited by Prototype; 26-08-16, 22:40.

                          Comment


                          • E moguce, mislio sam da je Arsenal isto bio povezan sa njim.
                            Moze ovde Inter do borbe za LS, imaju finu ekipu, mada su mi bekovi tanki bas.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sta reci, a ne zaplakati? Ni u Milanu nije bolja situacija.

                              Ansaldi, Nagatomo, Dambrosio, Santon. Ovi igraci realno trebaju da igraju za Sampu,Torino, Palermo itd..

                              Slika govori vise od hiljadu rijeci.

                              Last edited by Rossonero; 26-08-16, 22:56.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                E moguce, mislio sam da je Arsenal isto bio povezan sa njim.
                                Moze ovde Inter do borbe za LS, imaju finu ekipu, mada su mi bekovi tanki bas.
                                Ovaj Inter na kraju godine peške drugi.

                                Comment

                                Working...
                                X