Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES SINGAPORE GRAND PRIX (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      Meni ovo deluje da Ferari menja turbo ili ceo motor.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Sile View Post
        Dobrodosla,jacamo kult Scuderie koliko vidim Sve ce sutra doci na svoje ,lici mi na madjarsku i tamo je Rikardo izdominirao petak pa su stvari dosle na svoje.. Ferrari dosta pasivan danas ko zna i koji motor istroseni su koristili.. Sutra je dan D nebude li Seb u prvom redu kraj je...
        Tako je, i hvala na dobrodoslici

        On S2 , Vet had the fastest sector 1 . Then he found traffic and decided to abandon the lap.

        Ovo je malo ohrabrujuce.

        Vanja je spomenuo da bi tesko mogli nocu da voze po kisi, postoji li mogucnost za varijantu da u tom slucaju voze po danu? Posto od nedelje pa do u nedogled najavljuju kisu u Singapuru.

        Comment


        • #19
          Kakvo je vrijeme za sutra?

          Comment


          • #20
            Originally posted by Sile View Post
            Dobrodosla,jacamo kult Scuderie koliko vidim Sve ce sutra doci na svoje ,lici mi na madjarsku i tamo je Rikardo izdominirao petak pa su stvari dosle na svoje.. Ferrari dosta pasivan danas ko zna i koji motor istroseni su koristili.. Sutra je dan D nebude li Seb u prvom redu kraj je...
            Iskreno, prilično sam siguran da je ovo agregat br 2, koji je debelo u poznoj fazi života. Nisu donosili nove agregate (štede se za razliku od Mečke) i apsolutno nema mozga da danas koriste treći. Nadam se Imao je danas odličan prvi sektor pre nego što je krznuo zid i reklamu za pivo...

            Originally posted by aquaria View Post
            Vanja je spomenuo da bi tesko mogli nocu da voze po kisi, postoji li mogucnost za varijantu da u tom slucaju voze po danu? Posto od nedelje pa do u nedogled najavljuju kisu u Singapuru.
            Ne, trka je zakazana i zbog TV prenosa nema pomeranja starta trke unazad. Pre će je pomeriti za ponedeljak ako ništa drugo ne bude moglo... Qatar, MotoGP 2009, kiša počela taman pred crvena svetla za najjaču klasu i momentalno je pomerena za ponedeljak (jer je prognoza pokazivala poveći oblak) zbog odsjaja reflektora na mokroj stazi... A vidljivost na bajku je ipak neuporedivo bolja nego u bolidu...

            Originally posted by Mrkela View Post
            Kakvo je vrijeme za sutra?
            Suvo. Verujem da neće biti ni te kiše u nedelju...

            Nešto drugačiji oreol/halo, moguće da je ovo konačni oblik za sledeću sezonu.

            Spoiler
            Last edited by Vanja #66; 15-09-17, 19:35.

            Comment


            • #21
              Jel ova satnica u uvodnom postu to su vremena po zoni Singapura?

              Comment


              • #22
                Po nasem sjutra FP3 u 12, kvalifikacije u 15 a trka standardno nedelja u 14h

                Comment


                • #23
                  Originally posted by aquaria View Post
                  Po nasem sjutra FP3 u 12, kvalifikacije u 15 a trka standardno nedelja u 14h
                  Pa da standardna satnica , ali sam pitao zbog posta u kome stoje vremena za Singapur , a ne naša.
                  Imao samneki problem kod sebe pa sam zato i pitao.

                  Comment


                  • #24
                    E ovo vec izgleda bolje, samo Kimi da se popravi do kvalifikacija. Meklaren iznenadjenje

                    Comment


                    • #25
                      Kakav Q3 za Fetela, majstorski! Mercedes potpuno porazen, tesko ce oni nesto i sutra uraditi.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Nadam se da ce Kimi uspeti da ostavi mercedese iza. Sjajne kvale

                        Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk

                        Comment


                        • #27


                          Comment


                          • #28
                            Idealno odrađene kvalifikacije za Vettela!

                            Comment


                            • #29
                              Nisam u BGu, nisam ni odgledao kvalifikacije, samo video rezultat. Vec Q2 je dobro prosao, imam utisak da bas stede motore dok nije krucijalno d budu na maksimumu. Mecka na kraju dosta slabo, narocito Bottas... McLaren solidno, nadam se da ce Honda izdrzti...

                              Comment


                              • #30
                                Botas je sve vreme bio jako slab. Čak je malo falilo i da ga neko od ostalih pretekne.

                                Comment

                                Working...
                                X