Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Keenum ima m da bude kvoterbek a i solidan je. Lagano bi se kladio da bi bio ok startni u pojedinim NFL timovima.
    Ne bi, veruj mi. On je bekap igrač za par tekmi maksimum. Bio je on starter na više mesta i nigde se nije pokazao.

    Comment


    • Originally posted by Rondo9 View Post
      Komentatori se cele sezone ubise sa pricom o ,,novom, unapredjenom" Alex Smithu, a on igra isto kao i uvek.
      Red je da se piše da je QB top ako njegov tim pobjeđuje. Ali Smith je stvarno isti kao i prije, okružen dobrim igračima i (mrvicu nad)prosječnom odbranom, kao i u SF-u.

      Comment


      • Mislim da si prestrog. Smit ove sezone mnogo više gađa duboke lopte nego što je to ikada radio i često pogađa. Ranije su ti pokušaji bili mnogo ređi i uglavnom su se završavali tako što je pogađao protivničke db-ove.
        Jeste bolji nego je bio i jeste KC bolji nego je bio ranije. Valjda to ide tako QB podiže igru ekipe, ali važi i obratno. Ovo naravno ne znači da je Smit nekakav Montana ili Brees ili šta ti ja znam, ali jeste bolji nego je bio.

        Comment


        • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
          Mislim da si prestrog. Smit ove sezone mnogo više gađa duboke lopte nego što je to ikada radio i često pogađa. Ranije su ti pokušaji bili mnogo ređi i uglavnom su se završavali tako što je pogađao protivničke db-ove.
          Jeste bolji nego je bio i jeste KC bolji nego je bio ranije. Valjda to ide tako QB podiže igru ekipe, ali važi i obratno. Ovo naravno ne znači da je Smit nekakav Montana ili Brees ili šta ti ja znam, ali jeste bolji nego je bio.
          Doduše ima i tog, u pravu si.

          Comment


          • Ne mogu previse da pisem posto sam na telefonu, ali vidjao sam na vise mesta Smithovu statistiku za prosecni pass distance i nema puno razlike u odnosu na prosle godine. Doduse mislim da je to ako se izuzme prva utakmica sezone protiv Patsa kada stvarno nije licio na sebe, u pozitivnom smislu naravno. I taj narativ je tada i nastao i od tada se i vuce. Sto naravno ne znaci da on nije zasluzio pohvale, naprotiv; on mora biti na vrhu ili pri vrhu svake liste najboljih QB-eva i MVP kandidata. Samo ne verujem u celu tu pricu o novom Alex Smithu.
            sigpic

            Comment


            • Dugo im trebalo da ga operisu


              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • jebemliga...u vezi ove priče od pre neki dan za Acu Srbina i njegov napredak ove sezone.

                Alex Smith leads all NFL quarterbacks in
                Touchdowns (15)
                Yards (1959)
                Completion percentage (72.4%)
                Fewest interceptions thrown (0)
                Yards per attempt (8.7)
                Rating (120)
                Game winning drives (3)
                Last edited by Wladyslaw Raginis; 20-10-17, 16:32.

                Comment


                • Kakva ludnica od tekme sinoc. Cega sve nije bilo. Amari Cooper se vraca iz mrtvih; Marshawn Lynch ulazi na teren da se bije i usput odgurne sudiju, biva izbacen pa onda napusta stadion ali u stvari ne napusta; onaj TD pas Smitha koji je trebalo da bude presecen - karma za ono hvatanje Antonio Browna za vikend; Marquette King standardno nenormalan; notorni clock managment Andy Reida; blokiran FG Tavecchija; Tyreek Hill radi ono sto Tyreek Hill radi; Khalil Mack takodje. Sve to zasenila je onakva zavrsnica, odnosno bolje receno njih pet

                  Vladislave, na ovo sam mislio kad sam rekao da sam video statistiku (sad je vec stari tvit):

                  sigpic

                  Comment


                  • Da...ovaj TNF je tipičan primer utakmice zbog koje ljudi zavole AF. Neko kome se zalomilo da mu ovo bude prva odgledana utakmica zavoleće AF i ostaće navučen.

                    Comment


                    • Tek sad sam uhvatio vremena da odgledam reprizu iz Ouklanda, i sta reci sem sjajna utakmica i jos bolja zavrsnica, drago mi je da su domaci uspeli da pobede na kraju.

                      Zna li se na kraju koliko bi Rodzers trebao da bude odsutan?
                      sigpic

                      Comment


                      • Sjajna al ne kad igras na Kanzas hahha ,salim se vrhunski je mec bio,a AR juce operisan uspesno ali minimalne sanse da ce igrati ove sezone, vrv ne.

                        Tako da ostaju samo Stilersi da odbrane cast i osvoje SB

                        Comment


                        • Rodgers je pre cetiri godine imao istu povredu koju ima sada samo na levom ramenu. Tada je odsustvovao sedam nedelja.
                          sigpic

                          Comment


                          • Posto je stavljen na IR, minimum osam meceva propusta.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vratice se mozda ako udju u PO, ali ja ne vidim kako oni mogu do PO-a preko Sote.

                              Za ove koji su malo jaci sa NFLom, tj koji poznaju malo i koledz. Sta valja gledati veceras? Gleda mi se AF, ali NFL tek sutra jbg.
                              sigpic

                              Comment


                              • Igrao sam na 4 favorita u gostima. Sta moze poci naopako ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X