Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam imao 4 infarkta, a vi ?
    sigpic

    Comment


    • A Beličik bi iz NASA davao koordinate.

      Pa oni Rusiji ne moraju da bombarduju nek pošalju Beličeka i Brejdija i Gronkovskog, da Gronk blokira KGB ovce a da ga Brejdi overi loptom u glavu.

      Comment


      • Sudije su najvece smrdine u ovoj ligi

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Fernando Alonso 2. mesto, Rosi pokraden, jebu mi ove timove u NFL, Zvezdu jašu 10 god, Liverpul se izgubio, Parma prva ljubav u nekoj Seriji B ili C, jedino taj Real nešto radi inače mi dodje da prestanem da navijam za ove timove i ljude osećam se kao najveći baksuz.

          Što lepo kao pizda ne navijam za Barselonu, Markeza, NE, City ili Utd, Fetela ili Hamiltona i Juventus i da prestanem sebe da silujem.

          Comment


          • Pretvoricu se u Darko Milicic mod kada proziva sudije

            Ovo je presmesno sta oni rade, gde gledaju oci im ispale, pistaljka mu zapala u grlo...

            Gronko se sprda, lagano

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Jimmy G

              Comment


              • Jedan Aaron Rodgers ne može da se sastavi sa titulama, jedan Fernandno Alonso NFL-a i najtalentovaniji QB se muči sezonama. Pitsburg koji je potentan ne može da prevali nikako i izdominira.

                I onda dodje TB, baci 3 dodavanja za onog Frankenštajna Gronkovskog i pobedi. I uvek tako. Nije da nije do nijega, predobar je, ali malo ga sere. Mislim da se bavi vlaškom magijom Žizel i da baja uz Srdjana, njih dvoje su glavni faktor pobede NE.


                Nervni slom doživeh.

                Comment


                • Čestitam Power 49ersima.

                  Comment


                  • Da se pojaca OL, jedna visoka zivotinja tip WR, desna strana u odbrani da se dovede jedan da ne mora Elvis da pokriva tu poziciju. Cornerback isto treba i to je to. Za dvije sezone ovaj tim ce biti tip-top. Ruben Foster novi Patrick Willis!

                    Comment


                    • @Uros

                      Nema ko Rodzersa da prati kako treba, ni trener, ni na terenu.


                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Znam. Nema ni Fernando Alonso najbolji bolid ali je najbolji. Za mene naravno. Ne mogu reći da mi je Brejdi bolji zbog titula, ali i on je fenomenalan.

                        Comment


                        • Fascinantno kakvu je glupost napravio Carr. Poklonio pobedu Dallasu

                          Comment


                          • Big Ben i Kar dokazali da je pohlepa mana. Šutiraj za 3 poena i ćao.

                            Comment


                            • Posto je GB izgubio sanse za prolaz u PO pobedom Atlante, salju Rodzersa ponovo na klupu. Sto je sigurno, sigurno je.

                              Comment


                              • A kako funkcionišu transferi(trejed itd...)u NFL-u? Mogu li da pokupe nekoga? I da li će Minesota gurati Tedija ili Kinama ili Bredforda? Ja mislim da će Tedija... Zašto onda jedan Kinam ne bi otišao u neke Bronkose npr? Kako to funkcioniše? Mislim kontam da se to radi off season, nego pitam

                                Comment

                                Working...
                                X