Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NFL 2017



    Pre dve godine Sport Klub je ponovo poceo da prenosi NFL. Od tada je popularnost ovog sporta na forumu porasla. S obzirom na ovo, kao i na cinjenicu da nam se u proteklih nekoliko meseci pridruzilo dosta novih clanova na forumu, smatrali smo da je red da novu sezonu otvorimo kako spada. Otuda i ova tema.

    Licno, ovu ligu sam poceo da pratim pre 4-5 godina i gotovo odmah sam bio navucen. Od tada se zna, svaka nedelja uvece od septembra do kraja januara/pocetka februara je rezervisana za NFL (sa izuzetkom bednog Pro Bowla). Ovo pisem pre svega kako bih zainteresovao one ljude koji su zeleli da prate ovaj sport, ali nikada to nisu ucinili. Primetio sam da je u prosle dve godine dosta clanova pocelo da pise u ovom delu tako da mozete i njih da pitate za utiske, ako ne verujete meni. Takodje, sve novajlije koje imaju bilo kakva pitanja vezana za pravila, strimove, istorijat itd. neka slobodno pitaju. Ovde ima ljudi koji prate ovaj sport mnogo duze od mene, tako da cete odgovor sigurno dobiti.

    No, da ne duzim dalje, regularna sezona pocinje u noci izmedju cetvrtka i petka (02:30) duelom izmedju New England Patriotsa i Kansas City Chiefsa. Poslednji dan regularne sezone je nedelja, 31. decembar. Playoff pocinje naredni vikend (6-7. januar), a Super Bowl LII se igra 4. februara na novom stadionu u Minneapolisu.

    Spoiler





    WEEK 1

    Spoiler

    WEEK 2

    Spoiler

    WEEK 3

    Spoiler

    WEEK 4

    Spoiler

    WEEK 5

    Spoiler

    WEEK 6

    Spoiler

    WEEK 7

    Spoiler

    WEEK 8

    Spoiler

    WEEK 9

    Spoiler

    WEEK 10

    Spoiler

    WEEK 11

    Spoiler

    WEEK 12

    Spoiler

    WEEK 13

    Spoiler

    WEEK 14

    Spoiler

    WEEK 15

    Spoiler

    WEEK 16

    Spoiler

    WEEK 17

    Spoiler

    TEAM WINS OVER/UNDER

    Spoiler

    SUPER BOWL ODDS

    Spoiler


    sigpic

  • #2
    Ja sam počeo da pratim NFL od dolaska na SK. Prvu sezonu slabije, ali ovu prošlu sam baš lepo ispratio. Totalno sam se navukao. Plus što mi termini u nedelju (19 i 22:30) baš odgovaraju.

    Prošli super boul je bio fantazija. Mislim da se onakvo finale veoma retko dešava.


    08.09. / SK1 - 02:30 NFL – OTVARANJE SEZONE: NEW ENGLAND – KANSAS CITY
    10.09 / SK2 - 19:00 NFL: CINCINNATI – BALTIMORE
    10.09 / SK4 - 19:00 NFL: TENNESSEE - OAKLAND
    10.09 / SK2 - 22:25 NFL: GREEN BAY – SEATTLE
    10.09 / SK3 - 22:05 NFL: LA RAMS – INDIANAPOLIS
    12.09 / SK1 - 01:10 NFL: MINNESOTA - NEW ORLEANS
    12.09 / SK1 - 04:20 NFL: DENVER - LA CHARGERS

    E da, ako niste noćne ptice, najbolja utakmica kola je išla ponedeljkom popodne oko 15-16h. Bar je tako bilo prošle sezone. Uglavnom, tokom cele sedmice ima dosta termina repriziranja svih utakmica. Može sve da se pogleda.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #3
      Moje pracenje je pocelo jos dok je kod nasih operatera bio dostupan ESPN America, ali posto su se oni povukli sa ovog trzista, bio sam prinudjen da napravim pauzu jer nisam ljubitelj strimova. Dolaskom nfl-a na SK, malo je reci da sam bio odusevljen. Broj prenosa je za svaku pohvalu. Razlog registrovanja i prvi komentar na forumu je bila pohvala za prvu nfl sezonu.
      Sa ovim novim risiverima, lako je pustiti utakmicu od pocetka kada god hoces, sve to u HD, milina

      Comment


      • #4
        E nek sam i ovu temu više dočekao

        Krećemo

        Comment


        • #5
          Надам се да ће ова тема ове године бити доста активнија.

          Одма на почетку с Џајантсима, да Дак врати за прошлу годину и 2 пораза

          Comment


          • #6
            Od kada sam počeo da pratim, pre nekih tri, četiri godina obožavao sam Peytona Manninga sada kada je otišao na njegovo mesto je došao Cam Newton, nadam se da dolazi ponovo do velikog finala a za najviši stepenik biće gusto.

            Comment


            • #7
              I za kladionicu je NFL keva, to sam zaboravio da pomenem.

              Ja bih vam svima toplo preporucio da gledate preko strimova jer ne samo da su komentatori kompetentniji i jednostavno bolji od ovih nasih, nego su i prenosi mnogo bolje uradjeni. Velika je prednost kada vi prenosite jednu utakmicu direktno sa stadiona, sa pregledom celog terena i svom onom tehnologijom; dva lika koja sede u kabini ispred televizora u Srbiji ne mogu da se takmice sa tim. Pogotovo prenosi na NBC-u odskacu od ostalih jer njih rade Al Michaels i Cris Collinsworth, verovatno najbolji komentatorski duo na svetu. Ono sto su Breen, Jackson i Van Gundy za NBA, to su ova dvojica za NFL.

              Inace ovo sto je Bastia postavio je regionalni cover Sports Illustrateda, dok nacionalni cover izgleda ovako:



              A razlog zasto ovo pisem je tvit Brownsa:

              sigpic

              Comment


              • #8
                Mora on povući na svoje odmah

                Meni muka više buljiti u monitor, više volim da se izvalim pred TV i gledam u čistom HD-u, pa ko god da komentariše, a meni prenosi sa Ercegom i Peđom nisu uopšte loši. Npr u nedelju u pola 11 Green Bay-Seattle obavezno se izvalim, sam u kući u to doba, i uživam, dok ću onaj terimin ispratiti preko strimova.

                I standardni izvor istih: https://www.reddit.com/r/nflstreams/

                Comment


                • #9
                  Moj staž traje još od Trećeg kanala.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Idemo Stilersi...
                    Jel ima ovde jos neko da gotivi crno-zute?
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • #11
                      Ja navijam za Pitsburg kako u Hokeju tako u NFL,steta sto nemaju basket...za Filu ne mogu jes da su iz Pensilvanije,MLB ne pratim al eto i tamo im zelim sve najbolje

                      Comment


                      • #12
                        Zna neko šta se dešava sa Nick Folesom, propao čovek

                        Gotivio sam ga dok je bio u Phili posle imao neku gadnu povredu i izgubio mesto prvog QB posle otišo valjda da bude beackup Smithu u Chiefsima.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 06-09-17, 23:31.

                        Comment


                        • #13
                          Od tada se zna, svaka nedelja uvece od septembra do kraja januara/pocetka februara je rezervisana za NFL (sa izuzetkom bednog Pro Bowla).
                          Nekada nije sve bilo tako crno.


                          Zna neko šta se dešava sa Nick Folesom, propao čovek
                          Vratio se u Iglse kao rezerva Vencu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Шта очекујете од Дака, Венца и овог несрећника Гофа?

                            Прва двојица су показали неки ниво прошле године, да ли могу да одрже то и да ли има нешто у Гофу у оној несрећној франшизи?

                            Comment


                            • #15
                              Ajmo Pakersi !!!


                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment

                              Working...
                              X