Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamislite brata u Stilersima umesto Bena... Da uruči Belu na trčanje, ili traži Antonia... Kontam da bi smanjivali plate ili kako to ide već u NFL, ali to bi bio jedan jaako bolestan tim.

    A sad ću pogledati San Francisko, deluje mi Džimi kao da mu je usadjen šampionski gen, pitam se odakle ..
    Last edited by Cassius Clay; 25-12-17, 16:02.

    Comment


    • Pozz ljudi, da li neko zna hoće li Sport Klub i naredne sezone prenositi utakmice NFL-a?

      Comment


      • Trebalo bi. Imaju dobru gledanost, sto da ne prenose.

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Bogami...ova utakmica Fila vs. soon to be LAS VEGAS je bila na nivou srpske lige. Ako Foles bude na ovom nivou, Fili se smeši one and done u PO.

          Comment


          • NFL je baš gledan, dosta ljudi je počelo da prati. Ajde da ne kažem gledaniji od NBA u Srbiji, alo meni je lagano postao sport br 1. Zahvalan, kratak, jebitačan. 3 termina nedeljno od kojih svi uveče, zahvalan za prenošenje.

            Meni je mnogo bolji od fudbala. Ne jer je nov pa kao, novo mi bolje, već da parafraziram kako Bane Grebenarević kaže .. toliko uzbudjenja i poniženja toliko uspona i padova, to običan smrtnik ne doživi...

            Poslednjih par krugova trke i poslednjih par drajvova nešto najbolje.

            Comment


            • Termini su ključni. Ova dva udarna termina nedeljom od 7 i pola 11 su savršeni. Da su samo ovi ponoćni termini, ne bi to dugo izdržalo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • @Uros

                Bane, nije bio obican smrtnik, pa zavrsio pod zemljom

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Hahaha... jbg

                  Comment


                  • http://www.espn.com/nfl/playoffs/machine

                    Ako hocete da eksperimentisete sa scenarijima za plejof.
                    sigpic

                    Comment


                    • To je bilo zanimljivije pre jedno 3 nedelje kad je bilo mnogo vise scenarija. Sad u AFC ima ovamo i onamo nekih preferencija ali u NFC je skoro sve jasno

                      Comment


                      • Sranje tekme u 7. Jedino Carolina i Atlanta da se gleda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav je cirkus ovaj Baltimor.

                          Comment

                          Working...
                          X