Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fin mec ,lepo otvaranje,steta za povrede na obe strane,poprilicno suplja odbrana NE,Brejdi bespomocan,mislim da nece ovo ici bez Edelmana ...utisak veceri naravno ,nemocni NE i odlazak publike vec na 4min do kraja nebitno sto je bilo prakticno gotovo ono je bzvz za svaku a pogotovo sampionsku ekipu

    I naravno mali Hakim od fambla do heroja...al tek je pocetak

    Comment


    • #32
      Originally posted by Miletić View Post
      Precesto sam gledao i slusao kako su losi u regularnom delu pa i u playoff-u ali nekako dodju do zavrsnice i provuku se, odvratni NE

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      Не волим их ни ја.

      Веома ми је драго да су изгубили, погледаћу репризу данас. Делују ми и даље као главни фаворити, али барем ми је драго што су се осигурали да немају 16-0.

      Comment


      • #33
        Pobeda koliko vidim navijas za Dalas,a taman sam se ponadao nekom h2h duelu,al nista...Pitsburg do titule

        Comment


        • #34
          Originally posted by 61563 View Post
          Pobeda koliko vidim navijas za Dalas,a taman sam se ponadao nekom h2h duelu,al nista...Pitsburg do titule
          Може, Супербол
          Last edited by Победа; 08-09-17, 15:07.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Победа View Post
            Може у Суперболу
            Moze sto se mene tice...

            Comment


            • #36
              Od tima koji je popunjen na svakoj poziciji do tima koji ne moze da sastavi front 7 i WR u roku od dve nedelje. Makar ce prestati sva prica o 16-0 i tim ce se spustiti na zemlju.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Izgleda da sa Hightowerom nije nista preozbiljno. Week-to-week status.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Eric Berry završio sezonu. Baš baš tužna vijest, kako su noćas oprali Patse i da dan kasnije dobiju ovu vijest, ozbiljan udarac za odbranu.

                  Comment


                  • #39
                    Jedna dobra vest za navijace Dalasa.


                    Cowboys RB Ezekiel Elliott has been granted a temporary restraining order from a Texas district court.
                    The court ruled Elliott didn't receive a "fundamentally fair hearing" from the NFL. The decision means he can play beyond Sunday night's game with the Giants. It's a huge win for the Cowboys after arbitrator Harold Henderson upheld Zeke's suspension. This is similiar to the Tom Brady situation. There's a chance Elliott's case is denied in November, but he's expected to be available for the rest of the season.

                    Comment


                    • #40
                      Srecan NFL Sandej svima koji ga slave.

                      Comment


                      • #41
                        Dugo nisam nesto iscekivao kao ove utakmice danas. Jos sam i tiket odigrao prvi put u zivotu, samo da mi tiket ne ogadi NFL

                        Comment


                        • #42
                          Ja mrzim igrati NFL na kladionici, baš je zeznuto za pogoditi. Ono kvote budu baš solidne, ali sve s razlogom, rutavi tipovi koji idu na bezvezne tikete.

                          Comment


                          • #43
                            Bas je zajebano ubosti pravu kombinaciju, dese se nekoliko iznenadjenja po nedelji.Cak i veliki favoriti izgube od protivnika koji ganja sto bolje mesto na draftu.

                            Comment


                            • #44
                              Al je zato ekstra ga igrati u lajvu,posebno poene...

                              Comment


                              • #45
                                Igrao sam ukupan broj poena, 5 utakmica sve plus, reko nema sanse da ne prodje

                                Comment

                                Working...
                                X