Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Zbog uragana Irma,utakmica Majami-Tampa je odložena za week 11, kad obe franšize imaju slobodnu nedelju. Nesretno rešenje za te ekipe i njihove igrače, s obzirom da će nedostatak bye nedelje drastično uticati na njihove šanse da se domognu PO usled zamora koji će sigurno postati faktor u poslednjih nekoliko nedelja.

    Comment


    • #17
      @Bastia

      Hahaha nije zbog njih, nego je zbog Brownsa ociju mi Ja sam umro kad sam ono video.

      A ovo sto si rekao za strimove mogu da razumem, ali meni je komp povezan sa TV-om + imam TV box tako da nemam taj problem
      sigpic

      Comment


      • #18
        Srecan svima ulazak u novu sezonu. Pored Pats-a, voleo bih i Fila da ima dobru sezonu, posto njih pamtim jos od treceg kanala. Red bi bio da Wentz odrzi konstantu tokom cele sezone, a ne da se raspadne onako kao prosle godine.
        sigpic

        Comment


        • #19


          Zapade mi za oko danas.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • #20
            NFC mnogo zanimljiviji, vise od pola Konferencije konkurise za PO dok u AVC-u manje-vise poznato i nema tu puno mesta za iznenadjenje.Najvise me interesuje koji su dometi File, Minesote, Tampe i Arizone u sledecoj sezoni.

            Ja Fili zelim reprizu prosle sezone.Zapravo u ovoj sezoni pre svega protiv Stilersa, dosta im je sto dominiraju u hokeju.

            Comment


            • #21
              Večeras u 21:15 SK studio posvećen predstojećoj NFL sezoni.

              Comment


              • #22
                Ovakav raspad od Patsa nisam u zivotu video. KC poentira u drugom poluvremenu nakon 2,3 akcije. Ovo je i za najgore odbrane horor, kamoli za NE.

                Tyreek Hill i Kareem Hunt pokidali.
                Last edited by colke995; 08-09-17, 06:20.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Precesto sam gledao i slusao kako su losi u regularnom delu pa i u playoff-u ali nekako dodju do zavrsnice i provuku se, odvratni NE

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #24
                    KC nas je naguzio i pre tri sezone i to je bila jedina losa partija u toj sezoni iako i sam pocetak nije bio dovoljno ubedljiv.Nakon KC skroz drugo lice NE.NE nijednom nije imao los nastup u PO, pa da se na kraju domogao SB.Prosle sezone jedino su podbacili protiv Bafala.U ostalim sezonama kada se nije doguralo do SB(i cak do finala Konferencije) bilo je vise losih partija i ova sezona je naznaka da ce biti jedna od tih.Nemam protiv nista toga.

                    Tesko se brani titula, nemam problema da novi sampion budu skoro svi timovi.Ne odnosi se na timove iz divizije i ovako par konkurenata u vidu Sijetla, Pitzburga i GB.GB vise u pogledu prehajpovanog AR i sto ga velicaju ko da je nadmasio Meninga, a ne moze do njega da dobaci.
                    Last edited by Ricma; 08-09-17, 10:30.

                    Comment


                    • #25
                      Meni je najjaci utisak bilo, bar u prvom poluvremenu, koliko Brejdi ima vremena pre nego sto baci loptu i opet nije mogao nista.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by trigger View Post
                        Meni je najjaci utisak bilo, bar u prvom poluvremenu, koliko Brejdi ima vremena pre nego sto baci loptu i opet nije mogao nista.
                        Gronk je bio vrhunski pokriven, gotovo skroz odsecen. A i delovao mi tromije nego ikad. Mada napad je jos donekle i igrao nesto i izmisljao neke poene, ali odbrana. Alex Smith 370 bacenih jardi. Sve je jasno.

                        U globalu utakmica za zaborav. Hightower mozda neka jaca povreda (nadam se da nije), Amendola ce propustiti mozda koju utakmicu zbog potresa mozga.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Alex Smith Srbenda ce u Hall of Fame zbog ove utakmice

                          Comment


                          • #28
                            Kakav brejk Kanzasa.. kad je Beliček primio zadnji put 42 poena ??

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by salelesa View Post
                              Kakav brejk Kanzasa.. kad je Beliček primio zadnji put 42 poena ??
                              Ako nisam nesto prevideo, zadnji put kada je primio 42 poena je bilo jos sa Brownsima 91'. U Pats-ima mu je ovo najveci broj primljenih poena. 3 puta je primao 41. Isto protiv KC-a i jos protiv San Diega i San Francisca.
                              Last edited by colke995; 08-09-17, 13:08.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ne bi ništa govorio za Patriote i njihov nastavak sezone, ali kako je Kansas večeras izgledao na terenu, fantazija. Ako ovako Smith nastavi bacat, i Hunt nastavi trčat, bit će ovo lijepa sezona za Chiefse.

                                Comment

                                Working...
                                X