Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunovrat favorita, dosta izjednacenih timova u pozitivnom smislu i deluje da ce sezona da bude bolja od prethodne.

    Comment


    • Originally posted by BogdanB View Post
      Kada bolje razmislim, dobro je sto SK ne prenosi, a bilo mi krivo sto nema prenosa

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
      Ipak mi je krivo sto nije bilo prenosa

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • I naoštrio sam se bio na Redskinse i Rejderse ali neiskusno zaspah. To mi se uvek desi. Ne mogu da izdržim, pa to ti je...

        Odlično kolo!

        Ovi termini u 7 objasnili.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kako je neko napisao da je NFL dobar za kladjenje, jos se kao i razumem al nema sanse dobiti, lakse NHL pogadjam

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            I ako. Dalton zbog onog sramong prvog kola zasluzuje glat 0-16 skor do kraja.
            A Čoliću jesi zlopamtilo

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Kako je neko napisao da je NFL dobar za kladjenje, jos se kao i razumem al nema sanse dobiti, lakse NHL pogadjam
              Moje licno misljenje,da je za lajv kladjenje odlican,sta znam...licno sam ubedjenm iako nemam dokaza,i vrv cete svi da kazete da su to gluposti,al mec GB sinoc je namesten...pa ja kad sam video kvotu 1,25(realno 1,12max) na GB samo sam rekao neka hvala,a jos poeni na muceni Sinsi,koji jedva da je do 3 poena stizao,al gle sinoc..

              Naigraniji zicer zavrsava nereseno onako kako odgovara kladionicama,a GB dobija u produzetku...uz nenormalnih 24 poena Bengalsa

              Nocas mec Wasg vs Raidersi...pre pocetka sam mislio 2 al opet nije mi sigurna ,kad je pocelo posle prve 1/4 video se totalni kolaps Kara i ekipe i milina za igranje na Skinse...samo je hendikep bio upitan,i sve je doslo koliko god su dizali bukiji do 4/4...a trebalo je i ubedljivije da ih razvale,i ti poeni Ouklend je napravio iz kardinalnih gresaka Skinsa...Inace ubio ih je Wasington trcanjem ono je strasno,Kar nikad ga goreg nisam gledao,na kraju BO mec ulazili i oni sto nikad nece..
              Last edited by 61563; 25-09-17, 12:41.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Moje licno misljenje,da je za lajv kladjenje odlican,sta znam...licno sam ubedjenm iako nemam dokaza,i vrv cete svi da kazete da su to gluposti,al mec GB sinoc je namesten...pa ja kad sam video kvotu 1,25(realno 1,12max) na GB samo sam rekao neka hvala,a jos poeni na muceni Sinsi,koji jedva da je do 3 poena stizao,al gle sinoc..

                Naigraniji zicer zavrsava nereseno onako kako odgovara kladionicama,a GB dobija u produzetku...uz nenormalnih 24 poena Bengalsa

                Nocas mec Wasg vs Raidersi...pre pocetka sam mislio 2 al opet nije mi sigurna ,kad je pocelo posle prve 1/4 video se totalni kolaps Kara i ekipe i milina za igranje na Skinse...samo je hendikep bio upitan,i sve je doslo koliko god su dizali bukiji do 4/4...a trebalo je i ubedljivije da ih razvale,i ti poeni Ouklend je napravio iz kardinalnih gresaka Skinsa...Inace ubio ih je Wasington trcanjem ono je strasno,Kar nikad ga goreg nisam gledao,na kraju BO mec ulazili i oni sto nikad nece..
                Ma kakvo klađenje, jede vreme. Kome se kocka, na rulet, 4-5 brojeva, jedan gori, dva malo jača i ćao. 5 minuta i gotovo.

                Ouklend očajan.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma kakvo klađenje, jede vreme. Kome se kocka, na rulet, 4-5 brojeva, jedan gori, dva malo jača i ćao. 5 minuta i gotovo.

                  Ouklend očajan.
                  Proba ja rulet al mene to ne radi ...Evo zivo me zanima sta ce Dalas napraviti veceras, po meni je 2 iako mi se uopste ne svidjaju,mislim da ce uci u PO samo zato sto ce da uzmu diviziju...

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Kako je neko napisao da je NFL dobar za kladjenje, jos se kao i razumem al nema sanse dobiti, lakse NHL pogadjam
                    Ja sam rekao, i jeste odlican, samo ne ovog vikenda
                    sigpic

                    Comment


                    • Biće ovo duga sezona za Dalas. Arizona slična ekipa kao Benglasi po meni, samo je Dalton gori od Palmera po meni. Palmer nema muškost da se tako izrazim u PO, a Dalton nema nikada. A mislio sam da je Dalton veći potencijal, ali dž.

                      Comment


                      • Mnogo glupa igra u napadu Dalasa. Samo idu na Eliota, mnogo loše akcije u napadu. Preloše. Arizona ako izgubi, izgubiće jer nisu iskoristili dobru igru u prvoj četvrtini.

                        Mora neka lopta na Brajanta i na Bizlija da se malo rastereti trčanje

                        Comment


                        • Baby Cam Newton TD

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Mnogo glupa igra u napadu Dalasa. Samo idu na Eliota, mnogo loše akcije u napadu. Preloše. Arizona ako izgubi, izgubiće jer nisu iskoristili dobru igru u prvoj četvrtini.

                            Mora neka lopta na Brajanta i na Bizlija da se malo rastereti trčanje
                            Traba Prescot da zna da baci loptu. Po meni prilicno overhypovan QB.
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Traba Prescot da zna da baci loptu. Po meni prilicno overhypovan QB.
                                Naravno. Dečko ima svemirsku OL i igru trčanjem. Tako će prosečan QB delovati da je odličan, a loš će delovati kao solidan.

                                Comment

                                Working...
                                X