Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    joj Boze kakva dodela medalja
    Jezivo

    Comment


    • Sudije prelomile utakmicu. Sto je stvarno tuzno jer smo imali sansu. Cestitke Slovencima.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Da se prisjetimo samo kako ce Lazic Gagi ili ko ono vec ustopat Dragica, haha e cuj ustopat.

        Sale je najveci, ali najveca prevara..
        Na poslednja tri najveca turnira 3 finala ne sramoti se sa ovakvim izjavama

        Comment


        • Originally posted by drakon1 View Post
          Slazem se. Nije Bobi danas igrao dobro, ali nije ni Kuzmic. Sa Stimcem je dosao preokret kad se Doncic povredio i kada je masina zvana Dragic stala, ali... ako se vec uvodi centar na kraju, onda je to morao da bude barem delimicno Marjanovic. Steta za poraz jer mogli smo ih prelomiti sa slobodnim bacanjima Kuzmica. Bogdanovicu ne zameram nista. Ko drugi je trebao da sutira na kraju?
          Problem je bio od starta, jer centri nisu otvorili mec kako treba.
          Saradnja izmedju bekova-centara nije funkcionisala u napadu. Marijanovic je loptu primao daleko od kosa.
          Ono sto mi je zapalo za oko, na samom pocetku meca, je da kada spustimo loptu na Marijanovica igraci mu prilaze trazeci povratni pas- umesto da mu ociste stranu

          Comment


          • Ja nikada necu zaboraviti "Spavas li mirno Durante Kevine" i Macvanovu sliku.
            Trebali su uvesti i Dragicevu babu da se popne i ona na podijum, cuo sam da je zena izrazila zelju da otpeva himnu sa momcima...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kad je još Sport klub znao rezultat.

              http://sportklub.rs/Video/Kosarka/Eu...ECA-VIDEO.html
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Dabo druže, veoma cenim tebe i tvoju posvećenost košarci, ali mi nismo imali čime da odgovorimo i da su drugačije rotacije bile. Oni su toliko jaki da su nas na kraju bez Dončića dobili. Slažem se da treba pružiti podršku našim igračima, ali i da izvedu neke pouke posle ovog turnira i ne davati im ulogu koju ne mogu da iznesu. Kao što rekoh, trebali bi da budemo maksimalno zadovoljni učinjenim, lep uspeh smo ostvarili.
                Dekarde majstore, ubacis Bobija nemaju resenja za njega, odlicno izvodi bacanja u slucaju da ga fauliraju, tebi Kuz masi oba bacanja, sve se svaljuje na Bogdana da resava a ne moze jer je i udvojen i premoren. Igras na centra jer njemu nema ko da parira on sedi na klupi. Nemojmo da se lazemo.
                Istorijska sansa je ispustena nemojmo da se lazemo, imali smo i i samo je trebalo da se umesto Kuza ubaci Bobi zadnjih 6 minuta
                znam da bi sve bilo drugacije.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Prethodna dva finala nismo ni imali sansu da dobijemo, to su bili Ameri, ali ovo smo i sa osakacenim timom mogli da dobijemo, i da momci udji u anale kosarke.
                  Nas su zadnjih pet minuta pobedili Randolph i Olimpija iz Ljubljane, to je ono sto je porazavajuce. A tu uticaj ima Kokoskov i malo srece. A da su sudije navlacile i u polufinalu i finalu jesu. Slovencima su svojim odlukama poklonili 10 poena minimum. Prepelic pri sutu za tri podbija noge u naseg igraca i sviraju mu tri bacanja, iako je FIba dala direktivu da se za takve stvari ne svira faul, vec tehnicka. Floping Dragica za Ginisa, oni cute, u zadnjoj cetvrtini kad je Bogdan dao kos, Blazic faul kao kuca, oni cute, MArjanovicu presmesni faul u napadu, Micicu i Lucicu dve tehnicke za dva faula u napadu, DOncic floping nista, Randolph tri bacanja za nesto sto se ne svira, i te de, i te de... Takvo tendeciozno sudjenje je psiholoski jako tesko prevazici i juriti rezultat u takvim uslovima 25 minuta... A da ne pricam da Prepelic daje trojke sa deset metara, ili od prednji obruc pa u kos, i takva tri komada... Izem ti Karija i njegovu igru, svi se loze na to, opali trojku sa deset metara...
                  PRatim kosarku 25 godina, ali losije prvenstvo nisam gledao, SLovencima se poslozile kockice, sada i nikada vise... Cestitam na tome.
                  Mogao je Djordjevic da proba sa Bobijem, ali mislim da to ne bi imalo uspeha, jer oterali su centre i kriterijum je bio takav da nije imalo efekta. Bogdan nije nista kriv, decko na pet minuta pre kraja utakmice nije mogao da dise, naslonio se na reklame, i ne moze da dodje do vazduha, samo sto nije kolabirao..
                  I da, potpisujem da ako Slovenija u narednih deset godina, udje u bilo kakve finale u kosarci, ja cu da pojedem stolicu!!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Dabo druže, veoma cenim tebe i tvoju posvećenost košarci, ali mi nismo imali čime da odgovorimo i da su drugačije rotacije bile. Oni su toliko jaki da su nas na kraju bez Dončića dobili. Slažem se da treba pružiti podršku našim igračima, ali i da izvedu neke pouke posle ovog turnira i ne davati im ulogu koju ne mogu da iznesu. Kao što rekoh, trebali bi da budemo maksimalno zadovoljni učinjenim, lep uspeh smo ostvarili.
                    Toliko jako mozda timski (ali to i nije bilo tako tesko na ovakvom turniru), pojedinacno su bili preslabi. U tom timu samo bih big3 zeleo da vidim u Zvezdi, koga drugog? Prepelica umesto Feldeina ili Lazica, Vidmara kao 2.centra, Jaku Blazica ili Edu Murica?
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      Prethodna dva finala nismo ni imali sansu da dobijemo, to su bili Ameri, ali ovo smo i sa osakacenim timom mogli da dobijemo, i da momci udji u anale kosarke.
                      Nas su zadnjih pet minuta pobedili Randolph i Olimpija iz Ljubljane, to je ono sto je porazavajuce. A tu uticaj ima Kokoskov i malo srece. A da su sudije navlacile i u polufinalu i finalu jesu. Slovencima su svojim odlukama poklonili 10 poena minimum. Prepelic pri sutu za tri podbija noge u naseg igraca i sviraju mu tri bacanja, iako je FIba dala direktivu da se za takve stvari ne svira faul, vec tehnicka. Floping Dragica za Ginisa, oni cute, u zadnjoj cetvrtini kad je Bogdan dao kos, Blazic faul kao kuca, oni cute, MArjanovicu presmesni faul u napadu, Micicu i Lucicu dve tehnicke za dva faula u napadu, DOncic floping nista, Randolph tri bacanja za nesto sto se ne svira, i te de, i te de... Takvo tendeciozno sudjenje je psiholoski jako tesko prevazici i juriti rezultat u takvim uslovima 25 minuta... A da ne pricam da Prepelic daje trojke sa deset metara, ili od prednji obruc pa u kos, i takva tri komada... Izem ti Karija i njegovu igru, svi se loze na to, opali trojku sa deset metara...
                      PRatim kosarku 25 godina, ali losije prvenstvo nisam gledao, SLovencima se poslozile kockice, sada i nikada vise... Cestitam na tome.
                      Mogao je Djordjevic da proba sa Bobijem, ali mislim da to ne bi imalo uspeha, jer oterali su centre i kriterijum je bio takav da nije imalo efekta. Bogdan nije nista kriv, decko na pet minuta pre kraja utakmice nije mogao da dise, naslonio se na reklame, i ne moze da dodje do vazduha, samo sto nije kolabirao..
                      I da, potpisujem da ako Slovenija u narednih deset godina, udje u bilo kakve finale u kosarci, ja cu da pojedem stolicu!!!!!
                      sudije su posebna prica i one su dobrano napravile to sto su napravile ali nas selektor se u zadnjih par minuta pogubio.
                      Mogao je na nekog drugog da odigra Gudurica koji je pogodio dve trojke, Bobi je mogao da iznudi faulove a on je odlican sa bacanja
                      ali jebiga nije ga ubacio. On jednostavno ne zna sa centrima da se ne lazemo.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        sudije su posebna prica i one su dobrano napravile to sto su napravile ali nas selektor se u zadnjih par minuta pogubio.
                        Mogao je na nekog drugog da odigra Gudurica koji je pogodio dve trojke, Bobi je mogao da iznudi faulove a on je odlican sa bacanja
                        ali jebiga nije ga ubacio. On jednostavno ne zna sa centrima da se ne lazemo.
                        Guduric jeste pogodio dve trojke i onda krenuo da userava u svom stilu, dira loptu koju oni vracaju na svoju polovinu. A koji faul da Bobi iznudi, jesi li gledao sta sve nama svirano i sta nam sve nije svirano? Nema Bobi da iznudi nista, moze samo batine da dobije.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Guduric jeste pogodio dve trojke i onda krenuo da userava u svom stilu, dira loptu koju oni vracaju na svoju polovinu. A koji faul da Bobi iznudi, jesi li gledao sta sve nama svirano i sta nam sve nije svirano? Nema Bobi da iznudi nista, moze samo batine da dobije.
                          moralo je da se pokusa, nije i tu je zamerka.
                          Ne mozes ici preko Bogdana kada su znali svi pa i vrapci na grani da ce se ici preko njega i udvajali su ga.
                          Das Bobiju loptu pod kos ili je kos ili faul jesu sudije dobrano zasrale ali ne bi mogle veruj mi da ne sviraju
                          plus bi on pokupio sve one lopte pod nasim kosem u zadnjih pet minuta koje su Slovenci kupili.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • ulazi Štimac na kraju a Kokoškov u kadru neverue...

                            Comment


                            • Originally posted by many men View Post
                              Problem je bio od starta, jer centri nisu otvorili mec kako treba.
                              Saradnja izmedju bekova-centara nije funkcionisala u napadu. Marijanovic je loptu primao daleko od kosa.
                              Ono sto mi je zapalo za oko, na samom pocetku meca, je da kada spustimo loptu na Marijanovica igraci mu prilaze trazeci povratni pas- umesto da mu ociste stranu
                              Da, Bobi je usao u utakmicu gde nije imao svoj momenat i nije veceras pronasao onu igru koju je odigrao protiv Rusije ni izbliza. Kuzmic je takodje podbacio. Djordjevic je pogodio sa Stimcem jer mi sa visokim, manje pokretnim centrima nismo mogli da pariramo njihovoj igri i njihovim dalekometnim paljbama. Onog momenta kad se Doncic povredio i Dragic stao trebali smo se vratiti nasoj igri u napadu preko teskih centara (pre svega Marjanovica). Tu je, ako se ne varam, Djordjevic uveo Stimca pa Kuzmica. Da li bi Marjanovic "proradio" na kraju? Ja mislim da bi, ali ja to ne mogu da dokazem, nisam selektor, ni strucnjak. Kako god: Ovo sto je Srbija uradila je sa ovakvim timom PODVIG. Moze se zaliti za zlatom, ali u ovakvim okolnostima ovo je odlican uspeh.

                              Sudije su razocarale. FIBA treba da razmisli o tome da joj niko iz EL ili EC nije sudio na ovom turniru. Razlika se na ovom nivou vidi vrlo jasno. Na utakmicama ovakvog znacaja se neke greske ne smeju desavati. Nisu ni ovi iz EL cvecke i supersudije, ali ovo je ipak sudjenje za klasu nize od onog iz EL.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                sudije su posebna prica i one su dobrano napravile to sto su napravile ali nas selektor se u zadnjih par minuta pogubio.
                                Mogao je na nekog drugog da odigra Gudurica koji je pogodio dve trojke, Bobi je mogao da iznudi faulove a on je odlican sa bacanja
                                ali jebiga nije ga ubacio. On jednostavno ne zna sa centrima da se ne lazemo.
                                Cinjenica da jeste, zadnjih tri minuta nismo imali nijedan postavljeni napad, pa makar to bio blok, i da se suta za dva sa sest metara kao Blazic i Prepelic... CInjenica je da ne zna sa centrima, ali cinjenica i da ne bi svirali faul.. Ja kazem, sudjenje je bilo tendeciozno, i psiholski jako tesko za stizanje i tu se gubi dosta energije. NIje Macvan ni mora da pali trojku onda, ali povuklo ga... Trebalo je napraviti akkciju za Gudurica ili Bircevica, mozda cak i pre na nejga jer Birca bi pogodio.. POlagao sam nade da mozemo da dobijemo ovo, jer realno ekipa Slovenija je ABA liga sa Dragicem, zvezdom u nastajanju koji nije igrao zadnjih 13 minuta, i sa Rendolfom kojeg nismo izbacili iz igre, kao sto sam ocekivao, tj odigrali da ga isprovociramo sot je trebalo da bude MAcvanov zadatak, jer taj lik se izgubi kad ga malo izmestis iz komforne zone... U prevodu Zvezda takvu Olimpiju, Krku i ostale rutinira za Stimcem, MIcicem i Guduricem bez problema.. Alli Slovenci kao tim su disali kao jedan, trener je tu odigrao kljucnu ulogu...
                                Ali kazem pojedem stolicu ako ova Slovenija zaigra finale u narednih deset godina, cak iako polufinalu prismrdi, a mi ga vec 2019 igramo, to je sigurno, i gubimo sto je takodje sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X