Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Hm, možda si u pravu. Ali ne i u Dončićevim godinama.
    Pa jeste ako bas gledamo da li u 18. godini je Toni imao ove rezultate, nije. U smislu kvaliteta imao ga je itekako. Tri zlata zaredom (kadeti, juniori, mladi) + Bronzu na EB '87 i to sve pre 20. rodjendana. Uz to je imao ozbiljne minute na tom EB 87 u repki koja za ovu sloveniju je All Star roster

    S druge strane, bice veoma tesko Luki da odigra kao sto je igrao Kukoc u tom rasponu od 20-25 godine. To sto je tada igrao Toni, je ipak nesto sto ce tesko Luka da ponovi. U generali volim reprezentativna takmicenja da gledam ali kvalitet kosarke je tu uvek bio na nizem nivou (iz opravdanih razloga) u odnosu na klupska. Doncic je imao dobru EL sezonu ali videcemo kako ce biti na dalje. U svakom slucaju mozemo da kazem da sa 18 godina je Luka imao bolju sezonu i ostvareniji igrac je od Tonija, ali ne bih se usudio da kazem da je talentovaniji ili kvalitetniji od Tonija u tim godinama.

    Comment


    • Kukoca sam uhvatio malo u Bulsima (onaj lokaut i raspad sistema, ali je on vec bio institucija za sebe). Jbem li ga, valjda sam zbog njega zavoleo te visoke igrace sa visokim kosarkaskim iq-om. Ali aj na stranu da sklonim pas, ballhandling, sut, matchup, ono po cemu mi je bio jedinstven je psoholoska snaga i mentalitet rodjenog pobednika. Klacer svetske klase. E sad, da li ce malac biti taj nivo... Iskreno, ne mogu da zamislim kakav ce biti njegov prajm, prosto mi je neverovatno da je u pitanju dete od osamnajs' leta. Ali Toni je bio jedan.
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Како је моћна ова Руска (Совјетска) химна.

        Comment


        • Ja se slažem sa Lakijem, sa 18 godina samo je Dražen bio na ovom nivou na kojem je Dončić. Promena sudijskog kriterijuma u NBA kojim se dodatno štiti napadač može samo da mu pogoduje. Mislim da tek treba da očekujemo vanserijske partije od njega, u svakom slučaju, uživanje ga je gledati kako igra.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pa ti sad budi pametan za koga navijati

            Comment


            • Грци се чекају да укључе хркљуш опцију.

              Comment


              • Nijedni nemaju naturalizovanog reprezentativca, najbliži tome je Adentokumbo, znači za Grčku [emoji16]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Грци потпуно друга екипа у односу на групну фазу.
                  Свака част и навијачима одзвања цела хала.

                  Друго полувреме
                  Удавише их одбраном Грци, а у нападу убоду колико им треба.
                  Last edited by Borca; 13-09-17, 18:48.

                  Comment


                  • al se rastrcali ovi Grci, podsecaju me na nas sa proslog SP

                    Comment


                    • Колико смешно изгледа на терену Папајанис.

                      Comment


                      • Pravoslavnoj braći želim dva produžetka večeras...ko god da pobedi.
                        Ipak su grci bolja opcija za nas ako prođemo dalje.
                        ...očigledno da pružaju maksimum u amplitudama, a kada dobijaju po ušima teško se vraćaju.
                        Ono tamburanje litvanaca i kostantan minus sa fincima idu u prilog tome.

                        Lakše branimo Kalatesa, Burusisa i Printezisa, nego Šveda, Mozgova i Kurbanova.

                        Comment


                        • Турбо погон Шведа.

                          Comment


                          • Kakav je igrac ovaj Sved.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Омиљена позиција Воронцевича.

                              Comment


                              • Sad rece Sarenac, Lazic povredjen i ne igra protiv Italije.

                                Ne znam, meni nekako bolja opcija grci u SF nego rusi.

                                Comment

                                Working...
                                X