Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Sve što su neki projektovali da će biti Bogdan to je Dončić već sad
    Bogdan realno nije bio ni priblizan prospekt u tinejdzerskim godinama kao Luka. Luka je realno najveci u tom pogledu u zadnjih 10 godina sigurno, od nizih igraca...

    Comment


    • Klasična urođena slovenačka prgavost u ovog momka s Triglava.

      Comment


      • Originally posted by Carcosa View Post
        Slovenci Dragic i Doncic smiruju Slovenca Rendolfa

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Klasična urođena slovenačka prgavost u ovog momka s Triglava.
          Zeko Rendolf
          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

          Comment


          • Odvratni Letonci.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kakvo ruzno ponasanje ovih baltickih ne/rusa.

              Comment


              • Lepo mu rece, nemoj sad da pricas, posle dodji da se

                Svaka cast braci slovencima.

                Comment


                • Rece ja Slovenci dobijaju. Preveliki hype oko Letonije, samo sto se nisam nadao da ce se natrpati ovoliko
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Bravo braco alpski Sr... khm, khm, htedoh reci, bravo braco Slovenci!
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Ajmo Slovenci, ulepsajte nam zivot i oprljite naperlitane Spance!

                      Comment


                      • Toooo gaziiii.Spanci su sledeci na redu.

                        Comment


                        • Dončić je uz Dražena Petrovića najtalentovaniji igrač (belac) kojeg sam ikada gledao. Njemu je bukvalno nebo granica i samo i isključivo od njega zavisi dokle će stići. Retko je da se u istom igraču skupi toliki talenat, da ima telo koje to može da isprati i glavu koja će sve to držati na okupu.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Kukoc je po meni bio talentovaniji.

                            Comment


                            • Hm, možda si u pravu. Ali ne i u Dončićevim godinama.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Kukoc je bio talentovaniji i ja se slazem. Jer je pored svega sto ima Luka, imao i bolje fizicke predispozicije. Nije imao srece sa povredama i to sto se rodio 10-15 godina ranije nego sto treba. U danasnjoj kosarci bio bi tek zver...

                                Comment

                                Working...
                                X