Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Turci bas losi srecom,mi u nekoj drugoj trecoj brzini,4tu da rutiniramo,bez tenzije molm
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
      Šareni kaže: Ide Micić u njegovom stilu

      Pa koji je to stil ahahhaa
      Jako i nikome...

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Jezivo je na šta ličimo na parketu. Neobjašivo kako to da vodimo.
        Vodimo jer su i Turci raspad - ekipa.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sarica je doktor za naseg selektora nazalost. Tesko je ovo gledati, jedno je kad ne znas ali je drugo kad ti neko aktivno odmaze da das maximum...

          Comment


          • Originally posted by drakon1 View Post
            Evo ga , Laza! Pune 3.3 sekunde!
            Ljudi kako vam nije jasno,čuva njega i Guduru za izlazak iz grupa i eliminacionu fazu kao iznenađenje
            za protivnike.
            sigpic
            ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

            Comment


            • Macvane, ja ti placam kartu za kuci.

              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Opet ce nas ubiti presingom, nasi ne znaju gde biju pod pritiskom.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Samo jako, samo na Dragana!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mačvan ako dobije petu možda uđe Gudura? Ne, ipak Birča
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Bobi prespor, los u odbrani, zato i nije igrao puno u Detroitu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Bobi prespor, los u odbrani, zato i nije igrao puno u Detroitu.
                        Bobi je los i u napadu kada prima loptu daleko od kosa. Ukradu mu je na jen-dva.
                        Ako izgubimo od ovakve Turske onda smo cemer
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Nije mi jasno zasto Bobi nikad nije duboko u reketu. Svaki put prima loptu na liniji za slobodna.

                          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Klasican Bircevic. Faul bezveze sa zivotom.

                            Comment


                            • OČAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

                              Comment


                              • Birca kralj glupih faulova.
                                Usra nas ovaj Mahmatoglu, sad zavisimo od nekog da izmisli kos.
                                To je to,.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X