Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najebali smo ga, kao i odredjene zemlje u svetu

    Ako se on ne seti, ima neko u njegovoj ekipi ko dobro pamti sve.
    Last edited by Ricma; 09-11-20, 13:58.

    Comment


    • Ima


      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
          A ja sam se uvek pitao ko su ti ljudi koji daju paznju ovakvim glavama. Uvek sam se nadao, čak i trudio da to nisu ljudi iz mog okruženja.

          Čuj, kul je on.

          Pusti brate to, bolje kvalitetnije utroši svoje vreme nego da ga gubiš na ovakve ljude, pa makar i u nekom trenutku rekli ponešto sa čim se slažeš.

          A ako ti je smešan i zabavlja te, tu onda možda i nema pomoći.
          Ma brate to sto je on budala je druga stvar, nego ja volim da slusam rants hahah. I Trump je ludak pa volim kad krene da luduje ahhaha, iako se ne slazem sa nekim stvarima ofc, iako bi i za njega mnogi rekli da je toksican. Ja volim iz razonode to da gledam, ne da mi on bude drug lol.

          Bio bi dosadan YT da nemas takve likove haha. Kod andjusa u emisiji pre kad krenu on, bard i ludovan hahah
          Last edited by colchonero; 09-11-20, 14:50.

          Comment


          • Originally posted by colchonero View Post
            Kod andjusa u emisiji pre kad krenu on, bard i ludovan hahah
            Srecna vremena
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Losmi je primer coveka sa mentalitetom podanika.

                Tuzno.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Tramp je na kraju vladao koliko je trebalo. Toliko su i trebali i njegovi prethodnici koji su pravili veca sranja tokom njihovog drugog mandata zbog kojih je i doslo do promena. Svaki kontinuitet koji traje duze od cetiri godine je stetan po sve. Da nije bilo toga, ne bi gledali Trampa kao predsednika. Za Bajdena vec znamo da nece da veze dva mandata(pitanje je dali ce i ovaj da zavrsi), za nas van Amerike bi bilo dobro kad bi se smenjivali Repsi i Demsi na svake cetiri godine i po mogucstvu da bude lik koji je anti-war. Sada nekako lakse podnosim njegovu pobedu kada vidim siru sliku. Valjalo bi da ih Repsi prejebu kroz cetiri godine.

                  Valjda ce i Ameri medju prvima skontati da ne treba istom liku dati dva mandata.
                  Last edited by Ricma; 09-11-20, 16:26.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Losmi je primer coveka sa mentalitetom podanika.

                    Tuzno.


                    Dobro moj Vuce....sto tako. Nisam ja kriv sto je cela Srbija poludela za peasant Trampom, najvecom brukom Amerike u poslednjih xxxx godina. Navikli ste na vucice,nikolice,milosevice, kostunice pa vas i razumem...Volite te autokrate,na sve to lik je teski rasista i sexista... moralni odron i klovn.

                    Bitno da je pobedjen i da Amerika opet bude suvereni svetski lider. Da Tramp valja ne bi ga podrzao Putin ) pa i onja nesretni Belorus sto kaze da su izbori pokradeni )))))

                    Ako je bilo ko krao to je bio Tramp...i meni nije uopste jasno sto ste odusevljni tom seljacinom. Njegov nivo je Nesterovic...taj oblik klovna sa tim da ste se i njemu divili onda, ali i sada.

                    Generalno ljudi misle da su pametni, talentovani, nadareni, da znaju ali bez ikakvog pokrica iz zivota i jos manje karijere...u Srbiji je to vbas velik broj ljudi.


                    Cak sam negde ubedjen i da Chiwi navijao sa Bajdena,mozda ne...ne znam..Svako ko zeli dobro ovoj zemlji, tu mislim na planetu....zna da je bitno da demokratija bude na nivou.


                    Nesretni Tramp je Evropi dozvolio te izbeglice za koje si ti protiv...za koronu nista nije uradio..nazivao je sprdnjom i ukinuo pare ljudima da traze lek, pa posle kad je video gde ide...

                    Amerika je uvek bila poznata po tome sto brzo zavrsi neke sukobe, sad i bez zlih demokrata bukti rat na bliskom istoku u svakoj zemlji na mesec dana....a nema zlih Amerikanaca...vec Rusi i Turci valjaju oruzje..

                    Zamisljam Rusiju i Kinu i zbore gde ce se dva kandidata boriti za mesto predsednika i gde ce biti tesno...to se nije desilo u Kini nikad a u Rusiji skoro pa nikad...

                    Naravno USA nema svuda dobru spoljnu politiku, ali nemam neku nadu da u Srbiji trenutno vide partnere, prosto idioti su svuda, ali opet bolje da postoji mala sansa za promenom, nego nikakva...
                    Last edited by LosmiSK; 09-11-20, 16:35.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Je l' skviči još uvek Tramp ili se pomirio sa očekivanom sudbinom?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Tramp je Bog!!!

                        Svako ko iskljuci emocije i zagrebe malo vise ispod povrsine, skontace neke stvari bolje. Ovo sto manje-vise citam protiv njega povrsno, a tako i treba da bude.

                        Oni ko se pecaju na njegove izjave i nemaju uvid u to sta je uradio, sta da vam radim. Odredjeni ljudi treba da dodju do nekih informacija, ne svi.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Tramp je na kraju vladao koliko je trebalo. Toliko su i trebali i njegovi prethodnici koji su pravili veca sranja tokom njihovog drugog mandata zbog kojih je i doslo do promena. Svaki kontinuitet koji traje duze od cetiri godine je stetan po sve. Da nije bilo toga, ne bi gledali Trampa kao predsednika. Za Bajdena vec znamo da nece da veze dva mandata(pitanje je dali ce i ovaj da zavrsi), za nas van Amerike bi bilo dobro kad bi se smenjivali Repsi i Demsi na svake cetiri godine i po mogucstvu da bude lik koji je anti-war. Sada nekako lakse podnosim njegovu pobedu kada vidim siru sliku. Valjalo bi da ih Repsi prejebu kroz cetiri godine.

                          Valjda ce i Ameri medju prvima skontati da ne treba istom liku dati dva mandata.
                          Tramp je na ovim izborima dokazao da ima ogromnu podršku među Amerikancima. Ako ne bude reizabran, mislim da će za četiri godine opet razmisliti o kandidaturi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bila je i mnogo manja razlika između dva kandidata pa gubitnik nikad nije pokušavao ponovo da se kandiduje jer ga prati oreol gubitnika. Nije to Srbija i Toma Nikolić i Vučić da se kandiduju dok ne pobede.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jel Sam jos broji glasove?? Tramp je krao prosle i ove izbore...Tramp je urado velika cuda...zato je i izgubio od penzionera Bidona

                              Evo komsija Crni Djordje, Sam Jr, Ricma i Vuk su pozvani na ponovno brojanje glasova...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Kameron Manter: Tramp nije baš mario za Kosovo - Politika - Dnevni list Danas
                                https://www.danas.rs/politika/kamero...rio-za-kosovo/
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X