Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asad i Erdogan idu na letovanje, pa su posle krvni neprijatelji, Erdogan i Gulen se slažu pa Gulen, igrač Vatikana odlazi na svoju stranu i gura ekumenizam.

    Kumovi Šešelj i Vučina se naprasno svadjaju. Ali lepo igraju ulogice. Brat Voja Hrvat, osramotio Srbe gde je stigao, hvalio se kako je primio Vatikansku lentu.

    Pa onda pijani Jelcin, kao to tako tada bilo. Aha. Tako im tada odgovaralo, iskulirali su sve što su mogli i kao članica Kontakt grupe i kao članica SB UN.

    A ti narode jedi leba i paštete i čitaj Vučićevića šta će sledeće da uradi Putin i da li će Kim Džong Un da lansira nešto. Onaj je tek cirkuzant, ali igraju se, jebe im se za nas plebs.

    Comment


    • Ако постоји могућност кандидовања одређених постова за квалитет написаног, ја бих последња три поста кандидовао за нешто најгоре што је икада написано на овом форуму.

      Што није мала ствар, ако се узме у обзир да ја на истом форуму пишем од настанка.

      Comment


      • Originally posted by mr.gold View Post
        Ако постоји могућност кандидовања одређених постова за квалитет написаног, ја бих последња три поста кандидовао за нешто најгоре што је икада написано на овом форуму.

        Што није мала ствар, ако се узме у обзир да ја на истом форуму пишем од настанка.
        Za kandidaturu ima materijala sigurno, a bila bi tesna borba za pobedu.

        Comment


        • Op, op, jeste li spremi za totalnu dominaciju SNSD-a i Dodika u nedelju?
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Brett Kavanaugh je novi SCOTUS sudija. Senat ga je izglasao danas sa 50-48 ( Murkowski glasala za sebe i Dainesa present, jer bi on glasao Aye a ona Nay, ali on nije mogao da bude tu, pa umesto 51-49, bilo je 50-48).

            Last edited by colchonero; 06-10-18, 23:08.

            Comment


            • Rutinska pobjeda SNSD-a u Republici Srpskoj na izborima. Dodik novi srpski član predsjedništva BiH, Cvijanovićeva nova predsednica i najveći broj glasova za narodnu skupštinu Republike Srpske i parlament BiH.

              Inače, koga god pitaš i koju god anketu pogledaš, niko neće glasati za njih, slično kao u Srbiji, niko za Vučića kad ono Vučić 55% glasova.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Tako je bilo i za vreme Milosevica. Niko nije hteo za njega, niti bio za njega, a on pobedjivao, mislim "pobedjivao", zna se i kako...kradjom. Jos je on bio mala beba za ove sadasnje lopove i hohstaplere, na svim nivoima.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Falila vam je samo jedna stvar, da oni koji ne vole Dodika da glasaju protiv njega. Sreca pa je kod vas veci deo opozicije raspad i da se sve svodi na Dodika i Ivanica. Mi jos nismo dotle dobacili.

                  Kolika je izlaznost i broj biraca na teritoriji Republike Srpske?

                  Comment


                  • Kao i svaki izbori oko 53-55%, ukupan broj birača 1 260 597.

                    Prvi put u istoriji izgubili u Banja Luci, ponajviše zahvaljujući grupi Pravda za Davida.
                    Last edited by Tarantula®; 08-10-18, 09:31.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • I da se zaključe rezultati nakon glasova pristiglih poštom.

                      SRPSKI ČLAN PREDSJEDNIŠTVA

                      Milorad DODIK 355.607 (najviše u istoriji)
                      Mladen IVANIĆ 284.183

                      Razlika - 71.424 u korist Milorada DODIKA.

                      PREDSJEDNIK REPUBLIKE SRPSKE

                      Željka CVIJANOVIĆ 310.959
                      Vukota GOVEDARICA 280.256

                      Razlika - 30.703 u korist Željke CVIJANOVIĆ.

                      PARLAMENTARNA SKUPŠTINA BiH

                      SNSD - 252.044
                      SDS - 159.747

                      Razlika 92.297 u korist SNSD-a.

                      NARODNA SKUPŠTINA REPUBLIKE SRPSKE

                      SNSD - 212.065
                      SDS - 121.883

                      Razlika 90.182 u korist SNSD-a.

                      Brutalnost !
                      Last edited by Tarantula®; 18-10-18, 21:14.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Megyn Kelly sutnuli sa NBC zbog sitnice u poredjenju sa ovim, ali zato je Hillary dobila aplauz i smeh cele publike. Joj duplih arsina.

                        https://twitter.com/MattBatzel/statu...17326653054977

                        Comment


                        • Dugo nije pokrenuta ova tema.
                          Jos 1 dan do midterms




                          Veceras cu napisati malo duzu analizu.

                          Comment


                          • Jbte, 19 godina mlađani Dzoni, a razglaba o američkoj politici. Idi bre juri neke devojčice. Politika će da dođe 15-20ak godina kasnije...nećeš moći da pobegneš od nje.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • On ce biti neki late bloomer
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • A verujes li Zola da mi kako sam prestao kao lud da jurim, i kako sam poceo da igram AMF ide nikad bolje na tom polju. Odmah mi je pala napamet slicna prica o jednom forumasa, ali nije bitno ko je to. I sto je najbolje nisam ni pod kakvim pritiskom da cu da zeznem nesto ili pod nervozom kao ranijih godina (od 15. do 18.) u emotivnom smislu. Sto se tice ovog, ovo mi je uz sport pasija, ali isto i bitno posto od sledece jeseni bi trebao na koledz a koledzi tamo su prilicno socijalno i politicki opredeljeni, a i znas koliko je frke oko svega u zadnje vrme, pa zavisi dosta i od zakona, i zato mi je sada bitno da vidim sta ce se desiti. Plus sam imao u srednjoj government basics predmet, pa sam tako i ucio uz YT i internet.

                                P.S. Plus to su predmeti (nesto vezano za government ili american history/politics) koje cu sigurno uzeti na koledzu od onih koje mogu da biram, jer mi je dosta skoro decenija biologije, hemije i jos nekih. Sport bi trebalo da dodje svakom slucaju na koledzu, a emotivno necu nista da baksuziram, bolje kukati kada si u losem periodu, nego se busati kada je ok.
                                Last edited by colchonero; 05-11-18, 20:53.

                                Comment

                                Working...
                                X