Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sto ti pratis je vise za pricaonicu.

    Trump i izjava. Ja bih bio republikanac u njihovim pojmovima, otkad znam za sebe, a da ozbiljno pratim, ali

    fuck off man with this BS

    Comment


    • Ma Madrid nije za pričaonicu jer je i ovo politika. Nije politika izbori, izjave, i birači. To što mi nemamo prikazanu agendu pa ja spekulišem svakako nema veze sa pričaonicom.

      Taj autogol njegov je samo dokaz da je došao kraj. Ne govori se ništa slučajno i oba kandidata su uvek u sadejstvu, samo se bira prikladan za datu situaciju.

      A jednostavno mislim da je sada vreme za levičara koji uništava constitution i osnove protestantske kapitalističke USA.

      Ipak se američki predsednici biraju odozgo i unapred, nećemo sad da maštamo da ih biraju birači i Kendall Jenner kurvica.

      Posle ove izjave njegove ja bih smeo i da se kladim sada. Svesno zabija autogol jer je odradio posao.

      Comment


      • Agree to disagree

        Ne ya pobednika, nego za proces i pozadinu.

        BTW ovo je unistavanje constitution, a plus Biden nije levicar jbg koliko god ga Trump pravio da jeste. Lik je klasican corporate establishment dem, koji je izgradio karijeru ponoseci se bipartisanshipom. Covek nema nijedan popular policy za levicare, vuce ih brat za nos jer zna da mu je protivkandidat Trump, i da ce svakako glasati za njega. Bukvalno je ugasio "the squad" i ostale idiote, bar na 4 godine.

        Comment


        • Aj videćemo polako. Vreme uvek pokaže sve. A ne znam kako bi bez religijske konotacije objasnio opsednutost Trumpa Izraelom i luciferovog sina Jareda Kushnera.

          Vreme je uvek najbolji pokazatelj, sa Bidenom constitution u onim stvarima koje su bitne za klasičan liberalni poredak idu u zaborav.



          Kakav je mali Lucijev, lep na tatu


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • O ima tu religijske konotacije itekako, ne sporim uopste, samo Trump ide tu na skupljanje glasova svoje baze. White evangelicals 2016. znam napamet jer je bilo rekord breaking

            Turnout 85%
            Donald Trump 81%

            Ne moze constitution tako lako da se promeni niti ce. Za to je potrebno 67 glasova u Senatu.

            Comment




            • Opis

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ma fijasko brate hahaha. Haos. Wallace nista nije kontrolisao, bio los, Trump k'o neki teski klosar bully, obaj glupan pogubljen, bas nikakava poruka nije poslata sto bi ubedilo glasace. Ja sam misljenja da duplo golo ide Bidenu na ruku jer smatram da vodi, Aki misli da ide Trumpu jer jutros niko u medijima ne prica o koroni i za poreze Trumpove, a kaze da su ljudi vec navikli da je Trump klosar. Biden svecsto je trebalo da uradi sinoc je da da par adekvatnih napada na koronu i na Trumpove ispade zadnjih meseci po tom pitanju i dovoljno bi uradio. Failovao je tu po meni. Trump i pored klosarisanja mogao da uzme da nije imao 2 greske, a Wallace mu dao softball pitanja. Prvo do you denounce white supremacy, Trump poceo sa sure, Wallace ga malo nekorektno zaustavio, i onda Trump krenuo o antifa umesto da poentira malo. Drugo sam kraj debate za izbore, opet lako pitanje will you accept the outcome, opet los odgovor. Tako da je i on failovao po meni.
                  Last edited by colchonero; 30-09-20, 16:42.

                  Comment




                  • Hahahahah zlata vredan video haha.

                    I za Rogana i Muska ima, svi traju po 2-3min
                    Last edited by colchonero; 30-09-20, 17:05.

                    Comment


                    • Pobediće slinavko Biden i onda ide totalni lockdown i uvodjenje komunizma u USA. Preraspodele i tako ta sranja plus nasilno menjanje constitutiona


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Ova agenda o climate change-u je smejurija. Ne znam zašto ovi poznati guraju Bidena, pocepaće ih rulja. Ima da orgija rulja sa Kendall Jenner. Jedva čekam kad krenu da uzimaju pravdu u svoje ruke pod antifa komunama a u Teksasu da ih streljaju.

                        Biče krvavo.

                        Comment


                        • madrid, za koga Aki misli da ce pobediti na kraju?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            madrid, za koga Aki misli da ce pobediti na kraju?
                            Ma Aki standardno za Trumpa ocekuje , ali kod njega je to i subjektivno.

                            Comment


                            • Kako se Alchajmer popisao po zutom prolivu,kakav je ono sarlatan.

                              Comment


                              • vidim u kladionici favorit Bajden. ali ja kad sam prvi put video Bajdena ne deluje mi kao cvrst covek koji bi mogao voditi Ameriku, previse je star. Mislim da Tramp uzima i vadi karte za Bg
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X