Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pricam za vucica, totalno me ne zanima sta je u USA...bitno mi da imaju neki dobar uticaj na nas...posto vidim da Trampa boli uvo...
    Sto vise amerikance vise boli neka stvar za Balkan, to bolje za Balkan.

    Ameri su ovdje napravili sranje i ako se opet ukljuce, napravit ce ga opet.

    Vucic ce zauvijek biti predsjednik Srbije, sta cu vam ja kad ste mazohiste.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • ниси у праву Горане, треба на сваку неправилност устати, онда ће схватити да тако не иде. Али овде су људи устали једино кад је њихово сопствено дупе било у питању, тј кад је био онај полицијски час. Сваки лажни докторат, насиље, заташкавање злодела,.. заслужује да изађу људи пред скупштину.

      А можемо и да се предамо, лакше је..
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Ja ne bih preterivao sa tim terminima, zadrzao bih se da je vecinski narod ove zemlje stoka , i to stoka kojem treba faraon koji ce da krsi ustav i zakone kako mu volja i napravi od zemlje sopstvenu prciju,a ne neka normalna drzava bazirana na vladavini prava, socijalnoj pravdi, slobodi medija, pravu na slobodnom javnom izrazavanju svog misljenja itd...

        I nije vecinski narod stoka jer su Srbi takvog kova, mentaliteta ili cega cega vec. Stoka je jer nas time uci obrazovni sistem. To je rak rana ovpg drustva. Kada se uspostavi funkcionalan obrazovni sistem, koji ce nove generacije da osposobljava za zivot u 21. veku i pruza fundamentalna znanja, ovom narodu za 50 godina nece trebati nikakve vodje i faraoni, jer ce biti svestan znacaja vladavine prava i pravne drzave.

        Zato prvi korak ka tom cilju jeste samo jedan, Gorana Gogu Goranca zvanog Gojko za ministra prosvete

        Comment


        • Sta su to Amerikanci lose uradili za Balkan?

          Drugo i osnovno mi cemo dobti sansu, a trika nema da budu gora govna od ovih sto sad imamo trenutno. Voleo bih da bar imamo sansu...ti se predaj, zivi u teorije zavere, takve vole najvise...

          Dok nam je USA bila saveznik mi smo ziveli odlicno...ali eto.. problem naroda je obrazovanje, edukacija, otvorenost ka svetu...jednom recju mi smo zaostali...malo ko je u gorem polozaju od nas u Evropi...problem je sto smo sve gori i gori, a bili smo nekad, ne tako davno jako blizu da da budemo zlatna sredina..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Kod nas je najveća prepreka promenama to što bi one značile vraćanje na nešto što smo već menjali. Trenutno ne postoji jedan čovek da ima neke šanse da pobedi Vučića a da nije godinama satanizovan i klevetan iz rafalne paljbe tabloida i kvazi televizija.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ne mozes pobediti nekog u ringu ako su ti vezane ruke i ako si oslepljen...Oduvek je bilo jasno da su oni najblizi sluzbi i da su oni njihova igracka...bili bar, verovatno i sad.

              Sve to Rusi,Kinezi, Evropa dozvoljava...na Slobu su svi vrsili pritisak, ovog hvale..

              Svakako, jednom cemo morati saznati neke stvari, ovaj nivo maloumnosti u vladi,skupstini je neverovatan, zacudio bih se da postoji puno zemalja na svetu sa ovakvim idiotima..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sta su to Amerikanci lose uradili za Balkan?

                Drugo i osnovno mi cemo dobti sansu, a trika nema da budu gora govna od ovih sto sad imamo trenutno. Voleo bih da bar imamo sansu...ti se predaj, zivi u teorije zavere, takve vole najvise...

                Dok nam je USA bila saveznik mi smo ziveli odlicno...ali eto.. problem naroda je obrazovanje, edukacija, otvorenost ka svetu...jednom recju mi smo zaostali...malo ko je u gorem polozaju od nas u Evropi...problem je sto smo sve gori i gori, a bili smo nekad, ne tako davno jako blizu da da budemo zlatna sredina..
                Amerikanci bili saveznik Socijalistikoj Federativnoj Republici Jugoslaviji?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post

                    Dok nam je USA bila saveznik mi smo ziveli odlicno...
                    ti se tad nisi ni rodio
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Nije ovaj rezim nedodirljiv. On je na poslednjim izborima dobio 2.000.000 glasova. Od toga su tri grupacije. Prva je grupacija profitera koji ce prvi da promene jato cim zagusti, druga grupacija su ucenjeni, dakle ljudi kojima visi licni posao ili posao najblizeg clana porodice i treca grupacija su njegova fan baza koja je zavedena farsom sa televizije. Kljuc je njegova fan baza. Ako se ona slomi, slomice se i aktuelni rezim na predsednickim izborima.

                      Meni ne deluje nerealno da cela opozicija stane iza jedne nestranacke licnosti i da se skupe 2.000.001 glas.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Daj te brojeve i link da vidim. Prvi rezultati su u ponoć po našem vremenu.
                        Nisu to glasovi. TO su party affiliation i turnout by county.

                        FL strasno dobro izgleda za Trumpa, NC, AZ not so much, PA i Midwest loseeee.

                        Comment


                        • I ja se slažem da ste vi govna. Baš ona smrdljiva, najsmrdljivija.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Samo što njegovu fan bazu čine uglavnom penzioneri i ne vidim kako u ovakvoj situaciji može nešto da se promeni po tom pitanju. To su bukvalno isprani mozgovi.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne mozes pobediti nekog u ringu ako su ti vezane ruke i ako si oslepljen...
                              a kako je sns onda dosao na vlast. ajde budi iskren pa isti taj medijski mrak je bio i u doba onih u kojih se kunes

                              danasnja opozicija nema plan i program, usta su im puna Vucica, ulaze sa testerama, pa na sta to lici, nikad tako nece doci na vlast. ustvari ti pre sto su bili nikad vise nece ni doci pa nije narod lud
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by colchonero View Post
                                Nisu to glasovi. TO su party affiliation i turnout by county.

                                FL strasno dobro izgleda za Trumpa, NC, AZ not so much, PA i Midwest loseeee.
                                Sta bolan lupetas

                                Maricopa county, Arizona, 30k prednost rep. To je gone gone za Bajdena.

                                Za Midwest nemas podatke, ne siri dezinformacije.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X