Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Pare su po Pinnaclu na Trampu sto se tice kladionice..tipa favorit 1/3
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Mozda bolje da sam stavio u spoiler i neko upozorenje... Uglavnom, bolje je ne pogledati definitivno
          Ja sam se jednom prevario kad su bila masovna ubistva na Novom Zelandu, tek se probudio i nekako mi iskočio taj klip. I tako mi krene dan, baš me poremetilo. Od tada sam baš razmišljao koliko sve to utiče na čoveka, makar i nesvesno.

          Ono što mi nije jasno je to da se takve stvari najlakse "prodaju", ljude to "privlači". Razmišljao koliko je pre interneta bilo srecnije vreme, tada ne bih ni cuo za tako nesto, a ovako je bilo na svim vestima i baš je uticalo na mene.

          Onda skontam da nema bukvalno nijedan razlog zasto bih tako nesto ikada vise gledao.
          Last edited by mark !t zer0; 03-11-20, 15:01.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Generalno bombarduju nas crnom hronikom svakodnevno. Pa naravno da utiče na ljude. Medjutim izgleda da ljudi to traže, takve stvari prodaju novine.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ovim tempom, ovi izbori su gotovi prije nego sto su i poceli.

              Historijska izlaznost Repubilkanca.

              U Floridi Republikanci vec sad vode sa 60k razlike.

              (112k je bila razlika protiv Klintonke)
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by E1_PG View Post
                Kronose reci ti koju kao najiskusniji.
                Ko god da pobedi - nista nam nece biti bolje.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Bice jacih potresa ovde, kao i u svetu, ako pobedi Bajden.

                  Privilegija mi je sto sam ziveo u periodu kada je Tramp bio predsednik i sto sam video drugaciji pristup problemima bez obzira sta se veceras desi.

                  Nema ovde osobe, sem mozda madrida, koja bi vise zelela od mene da je Aki u pravu.

                  Edit: Bajden bi nastavio samo tamo gde su stali Klinton, Bus i Obama.

                  Da nije bilo Trampa, pitanje je da li bih u ovoj meri prihvatio americku kulturu. Uglavnom predosetio sam da mi se nesto ne svidja kod njih, ali nisam mogao da razaznam sta konkretno jer sam gledao crno na belo. Novija istorija je pokazala da mi se skoro nijedan predstavnik Demokrata nije svideo, kada neko od kandidata bude vredan paznje vrlo verovatno da cu uvek biti protiv Demokrata zato sto ce uglavnom stopirati likove koji mogu da zadovolje moje kriterijujme. To mi skoro dodje kao ovde protiv SPS/SNS.
                  Last edited by Ricma; 03-11-20, 17:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Bice jacih potresa ovde, kao i u svetu, ako pobedi Bajden.

                    Privilegija mi je sto sam ziveo u periodu kada je Tramp bio predsednik i sto sam video drugaciji pristup problemima bez obzira sta se veceras desi.

                    Nema ovde osobe, sem mozda madrida, koja bi vise zelela od mene da je Aki u pravu.
                    Znaju neki ovdje sta sam sve predvidio.

                    Denuke Sjeverne Koreje (nismo jos ovdje, ali normalizovano).
                    Mir na Bliskom Istoku.

                    Bilo je jos stvari, ali ovo je generalno major prediction za neke probleme koji muce ovaj svijet vec preko 70 godina.


                    Florida ide na +3% najmanje danas za Trumpa. To je gotovi izbori za Bidena.
                    Last edited by maliajnstajn; 03-11-20, 17:37.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kada vidim da evropski mediji brutalno lobiraju za Bajdena, jedino je ljudski i razumno stati s druge strane.
                      sigpic

                      Comment


                      • [emoji3516]Poslje, kada dobiju po guzici čudom će se čuditi.

                        Comment


                        • "Bajdenovci" na aparatima
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • TRUMP 2020!!

                            Evropi je ispran mozak sa Bidonom. Dosta ti je da vidis sta Ivan i Maric pisu

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Kada vidim da evropski mediji brutalno lobiraju za Bajdena, jedino je ljudski i razumno stati s druge strane.
                              Швабе баш не готиве Трампа, добру реч о њему нисам чуо. Није неки избор, шаргарепа је мој фаворит а верујем и у #AkiSource (ал кад прича о фудбалу не слушајте га )
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Vise prijatelja koji zive u septickoj jami su mi javili da se tamo izgleda spremaju za rat. Vecina zgrada je u poslednjih par dana zabarikadirala prozore, a od danas su takticki rasporedili specijalne timove i policiju sirom Manhattana.

                                Naravno, svi znamo da je septicka jama leglo liberala i demokrata i da tamo gotovo da i nema Trumpovih pristalica, sto znaci da se ova bagra sprema za poraz i da xe ponovo da posalju stoku na ulice da protestuju protiv Trumpa. Jadno i bijedno.

                                TRUMP 2020!!

                                Comment

                                Working...
                                X