Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zmija bi otisla tamo gde je leglo zmija, ovde se zmije vise okupljaju oko SNSa tamo kod Demsa.

    Voleo bih da izgubi americki Sliterin. Bice kako mora.

    Comment


    • Kronose reci ti koju kao najiskusniji.

      Comment


      • Originally posted by E1_PG View Post
        Brt vidis li sto se od Evrope nacinje za njegova mandata,sprdnju napravise i od EU i od svega.
        Ta tendencija vladavine desno orijentisanih populista mora da pocne da se urusava.
        Kakvi konzervativci i govna sta ce mi to u 2020.
        Radis li ti? Placas li porez? Jesi ikad skontao kolko mjesecnog prihoda dajes drzavi?

        Druga stvar. Trump nije predsjednik EU, vec Amerike. Sta se desava u Evropi, problem je lidera evropskih drzava, ne covjeka koji okupira Bijelu Kucu. A po pitanju terorizma u Americi, zadnje 3 godine, skoro pa ga i nije bilo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sveje to CNN i propaganda napravila sta E1_PG pise
          Wizard

          Comment


          • i da, da bog prosti i beclijama,ali kao sto je manje medijskog prostora uzeo zemljotres u turskoj od dogadjaja u becu,danas stvarno,ja kao nerazumno bice ne mogu a da mi tema ne budu izbori u americi

            koga bi ste zeleli za predsednika,a ko ce to biti?

            ja navijam za trampa (smesno mi je trUmpovanje kod nas ) a bajden dobija 100 posto-namestice psi
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Radis li ti? Placas li porez? Jesi ikad skontao kolko mjesecnog prihoda dajes drzavi?
              Ja sam studentsko govno jos uvijek.

              Napustio je Tramp Evropu i dao kljuceve Rusiji da nas siluje.
              Bajden ce ponovo zaploviti okeanima i uciniti SAD mocnom kolonijalnom silom ponovo,Rimsko carstvo 21 vijeka
              Last edited by E1_PG; 03-11-20, 13:04.

              Comment


              • rimsko carstvo su bili u 20.,u ovom ce se samo urusiti kao rimsko caerstvo]

                VELIKE TI RECI te
                Wizard

                Comment


                • Rimsko carstvo a ne ksenofobična cirkus drzava,koja ce prepustit satrapima azijskim da vladaju svijetom i instaliraju rezime po evropi i svijetu po uzoru na njihove.God bless america.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Zasto se ovo postavlja? Iskreno me zanima.

                    Čovek posle ovog videa ne moze da se ne oseca lose. Zbog cega ljudi gledaju snimke ubijanja? Pritom, maltene kao reklama "watch it here"!

                    Nemam ništa protiv, neka gleda ko šta hoće, nego me zanima šta pokreće ljude da gledaju takve stvari i još posle gledanja dele dalje po netu.
                    Last edited by mark !t zer0; 03-11-20, 13:23.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by E1_PG View Post
                      Ja sam studentsko govno jos uvijek.

                      Napustio je Tramp Evropu i dao kljuceve Rusiji da nas siluje.
                      Bajden ce ponovo zaploviti okeanima i uciniti SAD mocnom kolonijalnom silom ponovo,Rimsko carstvo 21 vijeka
                      E uzivaj u tim danima kad ne moras da popunjavas poresku prijavu i navijaj za ovakve budale kao sto su Bajden.

                      Realni svijet popunjavanja poreskih prijava u Americi i u Bosni, prepusti nama koji navijamo za ove koji hoce da smanje poreze.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by E1_PG View Post
                        Rimsko carstvo a ne ksenofobična cirkus drzava,koja ce prepustit satrapima azijskim da vladaju svijetom i instaliraju rezime po evropi i svijetu po uzoru na njihove.God bless america.
                        pa tvoj post je ksenofobican,kud ces dalje
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          E uzivaj u tim danima kad ne moras da popunjavas poresku prijavu i navijaj za ovakve budale kao sto su Bajden.

                          Realni svijet popunjavanja poreskih prijava u Americi i u Bosni, prepusti nama koji navijamo za ove koji hoce da smanje poreze.
                          Ima legalnih nacina i uopce da ne placas porez, to najbolje zna Tramp. Real Estate je takodje mama za to.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Ima legalnih nacina i uopce da ne placas porez, to najbolje zna Tramp. Real Estate je takodje mama za to.
                            Naravno da ima.

                            Bankovni racun u USA i ja imam 0% na te pare.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Bogte ovde rasprava ko u filmu "Tri karte za Holivud"
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
                                Zasto se ovo postavlja? Iskreno me zanima.

                                Čovek posle ovog videa ne moze da se ne oseca lose. Zbog cega ljudi gledaju snimke ubijanja? Pritom, maltene kao reklama "watch it here"!

                                Nemam ništa protiv, neka gleda ko šta hoće, nego me zanima šta pokreće ljude da gledaju takve stvari i još posle gledanja dele dalje po netu.
                                Mozda bolje da sam stavio u spoiler i neko upozorenje... Uglavnom, bolje je ne pogledati definitivno

                                Comment

                                Working...
                                X