Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si im back up...))

    Ako, ako... prepoznajem vas )

    Bajden do pobede!!!
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Biden nema sanse i to i on zna.

      Izgubit ce Floridu sa najmanje 3%, ne smijem, picka sam, da kazem da ce biti preko 4%, al eto.

      Izgubit ce Micigen sa 3%, Ohajo s 12% i Iowu s 11%.

      Izgubit ce Minesotu koja je zadnji put glasala za republikanca 1970. i predsjednik je bio Richard Nixon.

      Ovo nece biti ni blizu da moze dementni Joe i njegovi puppet masteri da pokusaju da namjeste.

      Ovo ce biti blowout.

      Ofc da ce mediji da spinuju pola noci kako je u blizu, al kad Florida dodje sa +3% znajte da je gotovo. Niko danas ne uzima Floridu sa 3 razlike, a da ne uzima Bijelu Kucu.
      Bez ikakve zelje da te uvrijedim, protiv tvog misljenja su sve moguce ankete i sve kladionice svijeta. Ne pamtim zadnji put kada su dva puta zaredom ovakvo nesto promasili. PS. Tacno je da si prosle izbore pogodio kad je bila kvota 6 a sad je ipak samo 2.5.😛😀

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Predvidio 2016. ovdje mi se svi smijali kad sam rekao Trump 300+ EV. Imas postove sve u pricaonici od prije 4 godine.

        Na istim paramterima mogu da predvidim i ovaj put.

        Vec je 90m ljudi glasalo i mogu se trendovi vidjeti i projekcije.

        Florida nece biti blizu. Ohajo nece biti blizu. Iowa nece biti blizu.

        Kandidat koji uzima Floridu s 3 razlike, ne gubi izbore.

        Republikanac koji uzima Ohajo sa 5 razlike ne gubi izbore.

        (Tajna prethodne dvije izjave lezi u demografiji tih drzava.)

        Ja ti se nisam smejao, ispratio sam tada onaj tvoj blog, zato sam te sada i pitao

        Comment


        • Kladionice rade model na osnovu ulozenih para.

          Rendom lik koji prati ankete uplacuje pare i na osnovu toga kladare rade model kvota.

          Sto se tice anketa.

          Ankete uglavnom rade mediji da bi mogli da inkasiraju dodatne pare od kandidata na reklamama. Ako jedan kandidat vodi, ulagat ce vise para da odrzi vodstvo. Ako drugi kandidat gubi, ulagat ce vise sredstava da proba da stigne vodstvo i tako u krug. Oni koji prave ankete se bogate na laznim informacijama.

          Ljudi glasaju nogama, ne telefonom. Kada se bude glasalo telefonom, tada ce i ankete biti respektabialn pokazatelj situacije.

          Cisto da vidite kako Bajdenov tim razmislja:

          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ti si im back up...))

            Ako, ako... prepoznajem vas )

            Bajden do pobede!!!
            ma ne bi izaso nikad iskreno

            valjda sam samo jednom bio u zivotu

            bio je jedan iz sns da me moli kaze evo odbacicu te ja kolima ja reko ma nisam raspolozen da mi prskaju prst
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kladionice rade model na osnovu ulozenih para.

              Rendom lik koji prati ankete uplacuje pare i na osnovu toga kladare rade model kvota.

              Sto se tice anketa.

              Ankete uglavnom rade mediji da bi mogli da inkasiraju dodatne pare od kandidata na reklamama. Ako jedan kandidat vodi, ulagat ce vise para da odrzi vodstvo. Ako drugi kandidat gubi, ulagat ce vise sredstava da proba da stigne vodstvo i tako u krug. Oni koji prave ankete se bogate na laznim informacijama.

              Ljudi glasaju nogama, ne telefonom. Kada se bude glasalo telefonom, tada ce i ankete biti respektabialn pokazatelj situacije.

              Cisto da vidite kako Bajdenov tim razmislja:

              ne, kladionice prave kvote na osnovu projekcija, a pare pomeraju kvote gore ili dole zavisno od ulozenog novca.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                ne, kladionice prave kvote na osnovu projekcija, a pare pomeraju kvote gore ili dole zavisno od ulozenog novca.
                A projekcije su bazirane na cemu?

                Anketama.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Meni svaki dan stignu makar dvije poruke sa nekih random brojeva da glasam za Bidona. Veliki je favorit medju neradnicima i maminim sinovima.

                  Comment


                  • Ih kako bih voleo da uzme Trump sutra (ili u narednim danima dok stignu svi glasovi). Iako mislim da nece

                    Ima par dobrih metrics po drzavama, ali te projekcije su bazirane na to da cs i ove godine toliko republikanaca izaci na EL day, a zaboravlja se da je turnout generalno iznad, a i plus da je covid pa je vise ljudi glasalo mailom. Ajmo narandzasti, izvuci ovo nekako

                    Comment


                    • Originally posted by powerslave View Post
                      Meni svaki dan stignu makar dvije poruke sa nekih random brojeva da glasam za Bidona. Veliki je favorit medju neradnicima i maminim sinovima.
                      Dje si sad, u kojoj drzavi?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kakva je to vreca govana,dementni covjek ce da ga pocisti.Zuta smradina,samo se djeca jos pale na taj njegov populizam i izigravanje nekakvog alternativca.
                        Slejve spremi maramice.
                        Iznenadjuje me Madrid mislio sam da je liberal,ljevicar a on u desno otisao.
                        Mada jeste ono bio nesto protiv Katalonskog samoopredjeljenja,branio je represiju madridskih fasista.
                        Last edited by E1_PG; 02-11-20, 22:42.

                        Comment


                        • Pokidaće ga Donald.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by E1_PG View Post
                            Kakva je to vreca govana,dementni covjek ce da ga pocisti.Zuta smradina,samo se djeca jos pale na taj njegov populizam i izigravanje nekakvog alternativca.
                            Slejve spremi maramice.
                            Iznenadjuje me Madrid mislio sam da je liberal,ljevicar a on u desno otisao.
                            Mada jeste ono bio nesto protiv Katalonskog samoopredjeljenja,branio je represiju madridskih fasista.
                            ja te forumski ne poznam,ali se svakako cudiim da su tebi demokrate levicari u bilo kom smislu te reci,kad se njihova nacela primene na evropu
                            Wizard

                            Comment


                            • Ne postoji levica u originalnom smislu političkog kompasa u SAD-u. Donekle je to Sanders ali njegova pozicija i uloga najbolje opisuju šta je levica u SAD-u - duplo golo.

                              I u Evropi je levica duplo golo, samo što ovde bar formalno vole da se hvale tim idejama.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X