Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma neću ja nikakvo gradjanstvo da tražim u sebi i da izbacujem bilo šta. To sam što sam. Valjda je cilj pluralističkog društva da svi budemo različiti.

    To je poenta čitava liberalno demokratskih društavs, uvažavanje pluralizma. Ne ide ni da ja namećem nekome a ni neko meni.

    Nažalost ova vrednost nikada kod nas nije bila zastupljena, a tamo gde je i bila počinje da bude gušrna baš na račun uniformisanog pojedinca.

    Comment


    • Originally posted by powerslave View Post

      Kakvo je to djubre bilo, majko mila.
      Dalje Milo Slejve, neces proci!!!

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Trampe, najveci si!

          Comment


          • Sletio Žeksi Mitrovic u Podgoricu.
            Izbacio je na twiter,sjutra snima veli zahtjevni multiprenos sahrane Amfilohija.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Dalje Milo Slejve, neces proci!!!
              Moram na ovu provokaciju da odgovorim sjutra/preksjutra... trenutno mi nije dobro.

              Comment


              • Postovani prijatelji,

                Kao i prije 4 godine u ova doba zelim da vas srdacno pozdravim i saopcim da ce Donald John Trump, 45. predsjednik Sjedinjenih Americkih Drzava u utorak 3. novembra da osvoji svoj drugi mandat u Bijeloj Kuci.

                Kao i prosli ciklus, ocekujem pobjedu od preko 300 elektorskih glasova.

                Ono sto ocekujem da se desi:

                Spoiler


                Last edited by maliajnstajn; 01-11-20, 11:02.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ohh shit, here we go again

                  Comment


                  • 270.jpg


                    Voleo bih da je Aki u pravu, ali....

                    8points national lead, consistent polls, izlaznost zena, veca izlaznost mladih (18-29) u battleground states i to mnogo, generalno veca izlaznost, pandemija, manjak obrazenosti prema Bidenu, u odnosu na Hilari, mnogo ljudi koji ce glasati protiv Trumpa. Mnogo njih je vec glasalo. Jednostavno I don't see it happening. Ne mozes da se preznajas oko Iowe i Georgie, a da se nadas MI PA WI. Cak i NC sam hteo leaning blue, imam 100 razloga za to, ali neka nek bude tossup. Videcemo, Senat bar nekako nekako da zadrze crveni, kuca je Sci-Fi, ne treba ni pricati u tom pravcu.


                    A ako krene u katastrofalnom smeru i IA i GA i OH su kriticni. Trump mora bukvalno sve kockice da poslozi i svaka drzava ce biti panika. Biden ima lufta sa ovim polling average na pretek.
                    Last edited by colchonero; 01-11-20, 11:42.

                    Comment


                    • Cisto da kazem da bih i ja voleo da je u pravu.

                      Ja cu uzeti slobodan dan, pa da kao i pre cetiri godine ispratim izborno ludilo. Bice neizvesno, videcemo u kojoj meri.

                      Svuda po fb(kapiram i na ig) postoje suptile kampanje da se glasa za Bajdena. Samo stoji tekst da se izadje i glasa.

                      Comment


                      • Ja cu sa svojom bracom od strica u Orlandu preko WA da pratim. Postavljanje ACB je bio bitan potez sto se republikanaca tice u slucaju da demokrate uzmu sve. Senat ce biti na noz, Kuca ce se isto pratiti mada su tu ocekivanja mizerna/nikakva.

                        Comment


                        • To što je veća izlaznost ne mora nužno da bude tas na Bajdenovoj vagi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne mora naravno, ja se nadam iznenadjenju, pesimistican sam jedino, jer je upravo to u pitanju, iznenadjenje. Ne za izlaznost nego kad se pogledaju razne stvari. Ima par dobrih vesti za Trumpa, ali opet je Joe favorit

                            Comment


                            • Sta nama znaci Bajden ili Tramp dok imamo psihopatu...
                              Meni je drazi Trsmp, ali samo zato sto je lood...i lupeta gluposti i ne jbe nikog pet posto...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ako Bajden pobedi budi siguran da ce se to malo vise odraziti na nas. Iako ce da bude upereno protiv naseg predsednika ima to da se odrazi i na narod.

                                Tovarice Bajden Vucica zato sto je politicka kurva kao sto se i pokazalo. A ima i do toga sto on predstavlja nacionalnu opciju. Mnogo vise bi mu odgovaralo da Tramp pobedi. To je neka osnova u svakoj politici, da postoji demokratska i nacionalna opcija. Demokrate samo po sebi ima vise da pritiskaju, pa mozda i nasa opozicija malo ojaca. Ti izbori uticu na desavanja u svetu u sledece cetiri godine.

                                Comment

                                Working...
                                X