Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tip je profi lažov. Namerno zavodi. Kaže istinu o crnom plemstvu a posle baca lažne info i navodi Princa Alberta od Monaka, priča o Karadjordjevićma. Pa onda kaže istinu da su Hananskog porekla. Pa opet laže i u krug.

    Da su hananskog porekla, to je jasno. Vuku prokletstvo Hanana.Ali zna se kada se priča o njima da se misli na venecijansko plemstvo a ne na svaku lozu rojalističku u svetu.

    Postoji razlika izmedju hiljadugodišnjih plemića i engleske rojal kuće koja je mlado plemstvo. Da su Rotšildi sluge, opet kaže istinu.

    Oni mu dodju sobari glavnim igračima koji ne prljaju ruke na terenu i ne dozvoljavaju da usne plebsa uzmu njihovo ime u usta jer glupi plebs i ne zna ko su. Znamo poneki, 0,0002% na svetu.



    Lučke, opasan si igrač. Iskusno obmanjuješ a u tvoje zmijske obmane je lako poverovati. Usudio bih se da kažem da je ovo čovek koji najviše liči na satanistu od svih.

    Tolika moć obmane i taj level skilla da kaže 10 istina i da te odvede u treći pravac sa 2 laži, to se retko vidja.

    Comment


    • Moram da kazem da mi je Vulin postao bas simpatican iako je tesko govno, mozda ako je bilo svega par izjava koje su me mogle iznervirati od kad je postao ministar odbrane, dok ostalo mi je bilo tragikomedija u kojoj sam uzivao.

      Sada sam 100% siguran s obzirom da je postao MUP da ce mi biti jedan od omrazenijih ministara. To kazem zbog svih njegovih buducih izjava koji ce biti vezani za proteste. Vucic ga je fino zajebao, trebao je da prepusti MUP nekom drugom i da ispostuje svoju rec da mu ne treba funkcija, iako znam da je to nerealno. Da se to desilo, tek bih ga branio od drugih u okolini i objasnjavao da lik ne moze da bude ni u top15 najomrazenijih politicara zbog njegove blentavosti i pogubljenosti, jer ima gorih od njega u SNS sekti. On zna kakve mu je velicine stranka i tako se ponasa. Dok ovi osete moc stranke tj Vucica, pa se bas bahate.

      Comment


      • Koliko smo sebični i licemerni kao društvo, strah od korone ne postoji, to je samo prerušeni strah od smrti. A gladne ne brojimo

        https://www.un.org/en/chronicle/arti...nger-every-day

        naravno ovo ne pogađa čoveka kome je pun frižider, sebe je obezbedio, a druge ko je..

        na protest protiv MHE izađe par desetina ljudi, dok kad je njihova lična sloboda, lockdown, svi se dignu.

        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Kad pogledam sastav nove vlade



          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • https://m.cdm.me/drustvo/ostecen-bil...om-amfilohija/

            Nisam ja

            Sad ce Rukoljub da poljubi, da prodje hahahahaaha

            Comment


            • Jbte, sad tek vidim izbor nove vlade. Komsinica Com8cka, Toma-Mona, Mali, Sapicev neki debil...Irena Megatrend, premijer Ana i predsednik loodak.

              Ko ono rece da nismo najgluplji narod? Sad sam ubedjen da nas testiraju dokle mozemo izdrzati ovaj gang bang..


              Oporezujte frilens retroaktivno da odem iz ove vukojebine...na pet godina bar

              Jbte me ako ovde ima 2% normalnih..da se niko ne buni itd...
              Last edited by LosmiSK; 26-10-20, 00:57.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Idi cim ti se ukaze prilika tj izadji iz zone komfora.

                Comment


                • Kada se setite priče o Kaliguli i konju-senatoru, setite se sastava naredne vlade. Nebitna su imena ministara, oni su svakako ljudi nebitni i bez težine. Moglo je biti 20 fikusa na ministarskim mestima.

                  Ali se setite i kako se to okončalo s Kaligulom.
                  sigpic

                  Comment


                  • https://m.cdm.me/politika/df-pisao-a...-mogu-u-vladu/

                    Hahahahahhahahaha pa kako smiju eksperti bez njih da prave vladu hahahahahahahahaha. Serif od Notingema i njegova dva lesinara.

                    https://m.cdm.me/politika/irinej-pri...drugoj-drzavi/



                    https://m.cdm.me/politika/radonjic-o...ti-ovu-drzavu/

                    Akademik Radovan Radonjić kazao je sinoć, gostujući na TVCG, da je propalo društvo u kome mandatar za sastav vlade ljubi zastavu strane države.

                    “Ako se država miri s činjenicom da će vladu da sastavlja čovjek koga je imenovala strana neregistrovana crkva i koji ljubi zastavu tuđe države ne može. On možda može, ne ulazim u kritiku njegovog shvatanja morala, ali gdje je tu naš moral? Misli što hoćeš, ali misli to za sebe, ali na ovoj poziciji moraš misliti ovako, nikako drugačije. Ne može ljubiti tuđu zastavu, a voditi ovu državu. Ne može voditi i zalagati se za građansku državu, a biti čovjek nominovan od duhovnika i ljubiti mu ruku”, rekao je Radonjić.

                    On je, između ostalog, upitao može li iko zamisliti vraćanje u srednji vijek po diktaturi popova.

                    Akademik Radonjić je kazao i da je priča o mitropolitima kao vladarima izmišljotina, što je pisao i u svojim knjigama i još ga, kako je rekao, niko nije demantovao.

                    Radonjić je istakao da je jedini pravi identitet koji čovjek ima ili nema da bude čovjek.

                    Comment


                    • Fine ministarke dobiste.
                      Ova Irena Vujovic med.

                      Comment


                      • Originally posted by E1_PG View Post
                        Fine ministarke dobiste.
                        Ova Irena Vujovic med.
                        Vučić kad mu dodje Tramp u posetu ako pobedi, od 0:15


                        Comment


                        • Originally posted by E1_PG View Post
                          Fine ministarke dobiste.
                          Ova Irena Vujovic med.
                          Jel? Pa sta da radimo s tim sto je kao med? Nismo medvedi
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jel? Pa sta da radimo s tim sto je kao med? Nismo medvedi
                            50% zena u vladi,trebalo bi da te to ohrabri.
                            Fali vam samo jos neki crnac i tranvestit,ali to u iducem sazivu

                            Comment


                            • Kako da ne, ohrabruje toliko samo da stavis jos omcu oko vrata.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Vi makar imate stabilnu vladu,kod nas se ne zna ko koga.
                                Haos totalni.

                                Comment

                                Working...
                                X