Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo i za Irak. Iran je u sve vecem broju tamo, mesaju se u sve i priblizavaju Izraelu.

    Verujem da uskoro stize demokratija i u Iran, zaslutili su da im neko pomogne da zbace ove bolesnike koji su ih vratili u 19vek..

    Iranci moraju biti nosioci Bliskog Istoka, ali ne ovakvi..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Bajden je u Ovalnom kabinetu Bele kuće potpisao niz ukaza sa namerom da odmah poništi više važnih odluka svog prethodnika Donalda Trampa.
      izgleda da ce biti ponisten i Vasingtonski sporazum...
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
        izgleda da ce biti ponisten i Vasingtonski sporazum...
        A jel će morati Perhan da vrati penkalo ?

        Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
        Last edited by Constantin; 22-01-21, 13:57.
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          A jel će morati Perhan da vrati penkalo ?

          Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
          perhan?
          Last edited by Constantin; 22-01-21, 13:58.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            perhan?
            Bate be, odakle si ti? Ne poznavaš ni Slavicu, ni Perhana....
            Last edited by Constantin; 22-01-21, 13:58.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Bate be, odakle si ti? Ne poznavaš ni Slavicu, ni Perhana....
                sad sam guglo ovog drugog kaze neki iz "Doma za vesanje"

                e sad kakve to veze ima sa ovim nije mi jasno...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                  sad sam guglo ovog drugog kaze neki iz "Doma za vesanje"

                  e sad kakve to veze ima sa ovim nije mi jasno...
                  Polako...vidiš da možeš, samo postepeno...bolje ti ide nego meni. Evo ja još uvek ne kapiram da li se sprdaš ili stvarno misliš ono što ponekad napišeš...

                  Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Polako...vidiš da možeš, samo postepeno...bolje ti ide nego meni. Evo ja još uvek ne kapiram da li se sprdaš ili stvarno misliš ono što ponekad napišeš...

                    Послато са Huawei MATE 40 Pro помоћу Тапатока
                    u vezi cega se sprdam? mislim nemojmo ovde mozemo mi i privatno ;)
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment




                    • e Vucko nije imo 70 evra
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Plati Bajdenu opanke!
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Cujem Fajzer i astra-zeneka smanjuju posiljke za evropu



                          "Sad i Evropa stade da grca
                          i ona ne zna, ko je sve prca
                          sa istoka teror, na zapadu error"


                          Nele opet pogodio
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Au jebem ti, opet pravimo sranja, kakvu sliku u svet saljemo

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kako pojedinci dolaze do brojki prosečnih plata u Srbiji ostaće pod velom tajni. Poznati ekonomisti, ljudi zaduženi za ovu sferu, sam Vučić, nekako meni ne jasno stižu do cifre od preko 500e, tačnije 509. Kojom crnom metodologijom se ovo izračunalo???
                              Ja ne poznajem ni jednu osobu iz mog okruženja koji u privatnom sektoru inkasira ovoliko novaca od jedne mesečne plate.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • sav skepticizam koji generalno vlada na ovim prostorima prema necem sto je kinesko je u najmanju ruku glupo,pa to vazi i za vakcine

                                umesto da se bes ljudi usmeri ka farmaceutskim kucama ZAPADA koje imaju pravo da ne objave cenu vakcine a potom i neispunjavanje ugovora o dostavi ugovorenih doza,lupa se o nepouzdanosti vakcina koje dolaze sa istoka,konkretno kine i rusije

                                koliko puta ste culi da proizvodi sa zapada ovde imaju losiji kvalitet nego u zemljama EU,pa cak ni tamo varira?

                                otkud znate da ce vam prodati (i njima) isti kvalitet vakcine kao i amerima recimo ( a procentualnu razliku pravdati nepostovanjem hladnog lanca doticne drzave )?

                                i trebalo bi malo manje verovati i N1 i novoj i adrii,posto je sve to isto sranje kao i rezimski ,samo ide u razlicitim smerovima

                                kinezi imaju sigurno bolji zdravstveni sistem od amerikanaca,ti ljudi se lece,vakcinisu...uglavnom,verujem da zive kvalitetnije od amerikanaca koji, ponavljam, imaju privid demokratije

                                amerika je nepresusna propaganda,od filmova do TV stanica i jedina im je prednost enormno veca upucenost ljudi u engleski jezik...


                                i onda dolazimo do ovakvog diskriminatorskog istupa nekadasnjeg gradonacelnika i aktuelnog politikanta koji nece osuditi nijedan "nezavisni medij"



                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X