Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što ne možemo ovde na forumu da odradimo?

    Napišemo jednostavno ovde 4 para i pratimo rezultate. Tamo će svakako pisati rezultati.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Rezultati ne lažu.

      I vas dvojica treba da budete nagrađeni. Šta se dešava ako ispadneš nekim slučajem sad u četvrtfinalu?

      Ja sam za to da prva dva idu direktno, a da ostalih 8 igraju PO za ta dva preostala mesta. Od trećeg do 10og mesta nije neka velika razlika, 2-3 pobede. Jedino 11. i 12. mesto su baš ispod, i oni se jedino ne bi borili za PO.

      Znači, 3. vs 10. , 4. vs 9., 5. vs 8. i 6. vs 7. Da ovo kolo bude četvrtfinale, a sledeće PO.

      Ako ništa, neće nama ovde biti teško da napravimo parove i da ispratimo rezultate.
      Da ponovim, pre nego što počnu tekme.

      Da li ste za nešto ovako?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ja jesam, cekamo Ricmu da dodje

        Comment


        • Ja nisam, jer je prvobitna namera bila da sestorica idu u PO. Posto nas je 12, a ulazi ove godine vise timova sam povecao da broj timova koji ulaze u PO 8 kako se ne bi izgubila zainteresovanost u toku sezone. Ova situacija je vanredna, samo zbog toga sto cetiri nova ucesnika ubacujemo u I ligu je broj ucesnika u PO povecan. Ubuduce, dvojica ili trojica iz B lige idu u A, dok broj ucesnika u PO nece da bude vise od 6. Samo ove godine moramo da prebacimo vise ucesnika u A ligu.

          Comment


          • Ček, jel prva dva idu direktno u ligu A, ili i oni moraju da prođu PO?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Idu direktno..

              Comment


              • Kako onda YNWA i Minimalizam igraju četvrtfinale PO? Znam, odgovor je ne može da se namesti da idu tamo direktno.

                I to mi je jasno. Onda ja vidim jedino rešenje da mi ovde računamo.

                Jer koliko sad vidim, YNWA će verovatno da dobije Nis Red Devila, pošto vodi 50 razlike trenutno. Nije fer da Nis ispadne od ekipe koja je direktno prošla. A nije ni fer da Niš prođe bez protivnika u polufinale.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ako se u finalu nadju prve dvije ekipe sa konačne tabele il jedna od njih onda ulazi neko od polufinalista.

                  Comment


                  • Ovde jeste izuzetak, ali u par liga se isto tako igra samo sto prvoplasirani ide dalje i naravno da igra PO.

                    Mogao sam i ja da namestim da 6 igra PO, ja sam zeleo da izadjem u susret posto vise ucesnika ide u I ligu da bude vise ucesnika u PO. Malo je liga koji broji 12 ucesnika, a da vise od 6 idu dalje u PO.

                    Comment


                    • Pa ako je već ova sezona izuzetak zbog proširenja, onda neka bude izuzetak kako treba.

                      Ne može mi niko reći da je normalno da ekipa koja je ušla direktno u ligu A igra i PO za ulazak u ligu A. To nije fer prema ekipama koje su ušle u PO. To nema nikakvu poentu. Ušli ste u jaču ligu, evo odigrajte i PO, iako nemate nikakve koristi od njega. A vi što ispadnete u četvrtfinalu od ekipa koje su već direktno ušle u ligu, jbgaa...šta da vam radimo.

                      Niš Red Devil je Aleksa mislim. Kako je fer da Aleksa ispadne u četvrtfinalu od prvoplasirane ekipe koja je direktno ušla u ligu A. Isto tako nije fer da polufinalista ulazi u jaču ligu samo zato što je YNWA izdominirao finale. Uzima se od jedne ekipe a daje se drugoj.

                      Ako se već širi liga, treba odraditi kako treba. Pustiti da se 8 ekipa iz PO bore za ta dva mesta. Ove sezone tako jer se širi liga, a od sledeće vratiti u normalu kako je bilo pre.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jeste, normalno je. Toga ima u svim (II) ligama, regularna sezona nagradjuje najbolje kako jedan kiks u PO ne bi ih eliminisao i kako se ne bi prosuo trud. Cilj svima je da osvoje ligu, bila ona I ili II, tako da ne vidim zasto bi nekog eliminisao iz borbe za PO. Ne mozes pritom da dvojicu eliminises zato sto su izgborili plasman u PO, pa da formiras eliminacione meceve za preostale ucesnike. Tako stvari ne funkcionisu. Ako sam ja nesto tu mogao da uradim onda je to da smanjim broj ucesnika na 6, sve ostalo sto mislis da bih ja mogao da uradim je u domenu sci-fi jer ja na to ne mogu da uticem. Ovako sam dao sansu dvema ekipama da udju u polufinale, a mogao sam da ih eliminisem odmah u startu na osnovu njihovog skora u regularnoj sezoni. Tesko je uklopiti da prve dve ekipe imaju bye i da sve to traje tri nedelje. Ima nas 12 , za neke je cak i 8 previse da budu u PO.

                        Ja sam prosle godine u drugoj ligi igrao protiv lika koji je izborio plasman u I ligu, pa sam ga eliminisao. Doduse naleteo na jaceg protivnika, pa nisam ni bio blizu.

                        Sto se tice polufinaliste, bice tu borbe za trece mesto i tu dobijamo poslednjeg ucesnika. Tako da je svaka runda bitna u PO, bilo bi jedino nebitno da je Twister pobedio svog rivala.

                        Pritom mislim da je dobra stvar sto ima jos dva upraznjena mesta, a trojica ucesnika konkurisu za to mesto. Borba za trece mesto moze da bude odlucujuca sem ako YNWA ne ispadne. Nisam video sa kim se sastaje. Ko god bude igrao finale zasluzuje plasman dalje. Ne vidim da sam nekog zakinuo, a da sam nekom drugom pomogao.

                        Comment


                        • I dalje se ne slažem, ali kapiram da ovaj američki način PO funkcioniše drugačije od evropskog. Treba se navići.

                          Hvala na pojašnjenju.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cekajte, jel ja idem u tu prvu ligu na račun 2 mjesta u regularnom toku?

                            Comment


                            • Ides.

                              Comment


                              • Originally posted by Mark0 View Post
                                Ides.
                                Utjesna nagrada nakon ovakve nedelje koju for the record nijesam tankovao, već se desio epski choke kombinovan sa nekim povredama.

                                Comment

                                Working...
                                X