Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvise postignutih poena u ligi za ove cetiri nedelje, a sjedim na sedmom mjestu

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      Najvise postignutih poena u ligi za ove cetiri nedelje, a sjedim na sedmom mjestu
      Odbrana ti je loša. Treća ili četvrta najgora u ligi.
      Znaš kako kažu, napad dobija bitke ali odbrana rat.

      A možda bi trebao i neki trade da uradiš. Recimo da uzmeš od mene nešto za scary terry-a. On povređen, situacija ne baš blistava oko njega a kod mene možeš naći dobrog RB (jeste da bi ti bio 7. u ekipi, aliii nikad se ne zna). Samo primer sam dao..

      @Za ostatak lige, tražim WR, ko je raspoložen nek se javi.

      Comment


      • Pa sta cu kad ko god da igra protiv mene prebaci 100 poena ko iz p*cke

        Hvala na ponudi, ali ne planiram da pustim Terrya.. Ima potencijala, zato sam ga i pokupio prije par nedelja ...I ako je tim za koji nastupa deponija.

        Comment


        • CMC!!!
          Last edited by Lord Aleksoni; 06-10-19, 20:55.

          Comment


          • 3td i 224 yarde iz skrimidza, supermen...ja inace nocas 167 poena, ali bice gusto izgleda

            Comment


            • Nastavlja se gazenje protivnika

              5 in a row

              Kako ide oko promocije u visi rang?

              Comment


              • Sto volim kad izgubim 0.86 poena razlike

                U visi rang idemo ja i jos jedan

                ..ko zavrsi prvi u regularnom dijelu sezone i onaj ko osvoji PO.

                Comment


                • Mislim da je to promenjeno, da idu više u elitu

                  Džordž konačno uhvatio TD, thanks God

                  Comment


                  • Povrijedi mi se prvi TE, a ovaj rezervni ima bye week.. reko ajde uzecu Vernon Davisa da zakrpim s obzirom da igraju protiv raspalog Miamia... i evo sad vidim da je i on out.. Nevjerovatno.. tri TE u timu a nijedan ne igra ove nedelje

                    Comment


                    • Uzasna nedelja za moj tim. Pazi kad Crosby ubode jedno 4-5 FG-ova, a oce jer igraju protiv Lionsa i imam osjecaj da ce napad Packersa opasno da zakuca.

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Uzasna nedelja za moj tim. Pazi kad Crosby ubode jedno 4-5 FG-ova, a oce jer igraju protiv Lionsa i imam osjecaj da ce napad Packersa opasno da zakuca.
                        Nisam ja te srece

                        Comment


                        • Ne znam ja nista... kako mi dobro ide zadnjih par nedelja, tacno mi jos samo to fali da me slomi potpuno Jebes fantasy, bitno je da 49ers-i melju sve redom

                          Comment


                          • Totalni raspad, uzas

                            Comment


                            • Očekivao sam da dobijem ove nedelje lagano ali nećeš Aleksa

                              Idemo Marvine, vadi nas iz blata

                              Da li je moguće da neće odbrana da ispoštuje kada ih stavim za startere, Broncosi na klupi 23 poena
                              Last edited by Lord Aleksoni; 14-10-19, 17:36.

                              Comment


                              • Alen i Hopkins ispadaju za sada neocekivani bustovi.

                                Mixon tu i tamo, mada uvek je mnogo veca varijanta da ce se desiti zajeb sa biranjem RB nego WR. Goff cim je dobio ugovor, ocekivao sam da ce da se raspada. Ben je zavrsio sezonu, pa nemam ni cime da Goffa zamenim.

                                Izgleda da cu jedva cekati kraj sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X