Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidimo se Sinovi u finalu!

    Comment


    • Cestitke Slave na pobedi. Skroz zasluzeno.

      Ja prezadovoljan sezonom s obzirom da mi je OBJ povredjen jos od 5. kola.
      sigpic

      Comment


      • Hvala!

        Nakon serije od cetiri poraza i pada sa prvog mjesta na tabeli, pokupio sam 6 novih igraca u poslednja dva kola i svi su bili u timu danas i donijeli poene sad kad je najbitnije tako da sam se vratio u zivot sa dvije pobjede u ove dvije nedelje.

        Obije po 115+ poena. Najvise me je bilo strah oko qb kad mi se Wentz povrijedio jer imam Cousinsa koji je trenutno ocajan, ali sam to fino zakrpio Bortles-om

        Beličić mi nije ravan

        Comment


        • Izgleda da će mi utakmica sa najmanjim brojem poena doći baš u plejofu, ali ne želim ni za dlaku da umanjim rezultat Sinovca, čestitke! Isto tako i Poweru, a Čolke i ja da se pobijemo za "trofej za gubitnike"

          Sve u svemu ja zadovoljan sezonom, bio bih sebičan da kažem da nisam, posle odličnog drafta samo sam nadograđivao tim i spremao se za ovaj vikend, jbg. Sačuvašte komesara

          Comment


          • Treba imati i srece u ovim igrama..

            Comment


            • Bice ovo tijesno do kraja. Opet zajebem odbranu... ali trenutno imam vece sanse za pobjedu. Samo da najbolji RB lige odigra onako kako je igrao do sad

              Comment


              • Mirise na pobjedu. Sad ce Bell jedan td da zabode i da mogu s andjelima da se napijem.

                Comment


                • Cestitam na pobedi, zasluzen trijumf nema sta..

                  Bila je jako zanimljiva sezona, na stranu Bastia, svi ostali sa usponima i padovima sto je na kraju i dovelo do toga da poslednje kolo i medjusobni duel odredjuje ko ide u PO. Ako izuzmemo ekipu DzabaSmoDosli, svi su grabili ka vrhu, sto se moglo videti po razgrabljivanju igraca sa FA liste sredom
                  Malo sam bacio pogled pre neki dan na prvu ligu, i bas zbog te aktivnosti mi se cini da je ova liga bila i jaca, tamo su neki igraci duze bili dostupni..
                  Za mene zlatna sredina na kraju, cestitke svima i igramo se sledece sezone ;)

                  Comment


                  • Čestitke Power, od sledeće sezone si na drugom spratu Čestitke isto dako i Sinovcu, Čolketu i svim ostalim na sezoni, što se NFL-a tiče najzanimljiviji dio tek dolazi, a ja ne iskreno nadam da ćemo se svi okupiti ponovo u avgustu jer mislim da imamo jako finu ekipu u ovoj ligi, naravno uz opravdanje Poweru.

                    Bravo ljudi, odlična sezona, vidimo se sledeće!

                    Comment


                    • Hvala, hvala!

                      Preskocio jednu sezonu pa me je Maric preselio u nizi rang, ali ne za dugo Vrace se Powerslave u elitni rang

                      Comment


                      • Čestitke i od mene!

                        Odlična sezona, uzbudljiva do samog kraja. Mislim da sam tokom utakmica više pratio protivničke igrače nego svoje.

                        Nadam se da igramo i sledeće sezone. Ovaj put iskusniji ulazim u draft. Neću više birati igrače koji su povređeni cele sezone.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Cestitke svima momci! Zivi mi bili. 'Ladno bih sampion bio da sam bio u finalu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ukoliko dogodine ne bude A liga u kompletu, Sinovac kao finalista je prvi na listi za cekanje.

                            Comment


                            • Ja sam skontao sa pocetka da dvojica idu u visi, a dvojica u rang nizi kada se zavrsi sezona. Znaci samo pobednik i poslednji se menjaju..

                              Comment


                              • Pa zar nije prvi na kraju regularnoj dela i pobednik?

                                Ne znam kako ste se dogovorili.

                                Comment

                                Working...
                                X