Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Sta god da se desi nemoj da se nerviras i odustajes. Fantasy je samo igra - nije vredna nerviranja ukoliko ne igras cash ligu
    Ja sam se predao ali odigraću čisto iz poštovanja prema ostalima. Jebi ga posle 0-3 nema povratka.. Mene jedino Wilson i CMC su držali ovako kada nema ovog drugog još jedno 4 nedelje piši propalo.

    Comment


    • Originally posted by jevta1992 View Post
      Ako neko zeli neki trade neka predlozi???
      Interesuje li te TE ( Hayden Hurst ATL ) za nekog WR samo da nije Deson Jackson?

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Želim pobjedit

        Trade može bilo koji za bilo kojeg, ili pozicija za poziciju? Može li 2 ili više igrača?

        Da ti Sovo prosledim jednog RB pošto su svi starteri za svoje timove a ti meni tog simpatično Ertza što ti bleji na klupi
        Sto nudis za TE Heyden Hurst ? On je na trejd bloku

        Comment


        • Je l igra on uopće?

          Comment


          • Ne treba mi TE upravo sam digao Ebrona iz Pit. Hvala ljudi što ne pratite

            Najbolji tim na svetu nastupa u sljedećem sustavu

            Josh Allen, Justin Herbert qb
            Conner, Singletary, Gaskin, Mixon, Robinson rb
            Fuller, Jeudy, Anderson, DK wr
            J Cook, Ebron TE
            Tucker K
            Bills D

            Najjači tim u historiji sporta

            Dajem Mixona i Fullera za bilo koje igrače Seattle/GB koji startaju
            Last edited by Cassius Clay; 30-09-20, 16:09.

            Comment


            • Ako nekome treba Mixon neka se javi. Startuje svaku u Bengalsima i prvi je rb. Meni nije neophodan.

              Comment


              • Uze mi NFL 25poena ove nedelje i prvog pika. Nice. Sad mogu da se slikam za ovo kolo, jedino cudo mi donosi pobedu. Henry out. Tannehill out, mada bi im on vrv bio na klupi.

                Comment


                • Ajde ako je neko budan ya neki trade????
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Ljudi, sta nam je ciniti za utakmicu KC-NE? Fabiano je zakacio primer kako bi se trebala resiti ova situacija. Ukoliko neko startuje igraca KC ili NE, a utakmica se ne odigra, onda komesar lige rucne uradi izmenu koju je igrac prethodno najavio. Ima li ovo smisla?

                    Comment


                    • S obzirom da ova grupa nije bas azurna, a da je na temi prve lige Bastia napisao jedan opsiran i detaljan post na temu potencijalno rizicnih utakmica iz kog bi trebalo da je kristalno jasno kakva su pravila, najavicu izmene u slucaju da se mec KC-NE ne odrzi:
                      Olsen (SEA) umesto Kelce (KC)
                      Freeman (NYG) umesto Edwards-Helarie (KC)

                      Comment


                      • Marića nema nigde jbg.

                        Meni puna klupa TD, jebo me ker

                        Comment


                        • Originally posted by Cassius Clay View Post
                          West Coast Choppersi na 3-0. Neka se spremi Pavle Sennheiser tko god to bio. Ide se na 4-0 ceteris paribus. A posle njega Darko Bizoni koji je na 0-3 trenutno. Kakav raspored mi se otvorio, ovo nije istina.
                          Bogami, deluje da se Sennheiser bas dobro spremio hahahahahaha

                          Comment


                          • Zasto nam se waiveri resetuju nakon svakog kola i to na osnovu tabele? Ovakvo podesavanje diskriminise one koji su na vrhu tabele onemogucujuci im da uzmu bilo kad top waivera :/

                            Comment


                            • Pa valjda bi lošijim timovima više koristili nego onima koji već imaju top timove..

                              Comment


                              • U sportu sa ovako velikim brojem povreda, posebno RB-ova, pojam top tima se ocas posla moze izgubiti. Tipa, neko je draftovao CMC, startovao dobro i nije imao nikakvu sansu da aplicira za Davisa koji skoro da nasledjuje sve poene pomenutog.

                                Comment

                                Working...
                                X