Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Contador54 View Post
    @colchonero: Hvala na cestitki. Znas kako kazu, tesko je istog protivnika pobediti dva puta u istoj sezoni. Meni su se kockice lepo poklopile u ovom kolu, pa su izmene koje sam napravio donele odlican rezultat. Nadam se da ovo finale ponavljamo sledece sezone i u prvoj ligi
    To je to hahah. Samo sto ce mi tad ipak stati da te pobedim, posto tu nema promocije, a titula u prvoj ligi je titula u prvoj ligi ipak hahaha, tako da pobedi ti tad u regularnoj slobodno

    Comment


    • Originally posted by Mark0 View Post
      Sova
      Blaske
      jevta
      Bizoni
      pepesnyg
      Contador54
      Ricma
      Uros(Cassius Clay)
      Madrid
      Bastia-ortak

      I ovde 10
      pepesnyg i Bastijin ortak su bili Kazani i Brady Gaga. Nije ni bitno ko je ko.

      Fali nam jedan da bi nas bilo ukupno 18.

      Trenutno nas u II ligi ima 8, sem ako opet nisam zajebao u brojanju a ne verujem.

      Comment


      • Spisak je sledeci:

        Sova
        Blaske
        Bizoni
        Bastia
        Uros
        pepesnyg
        Aleksa
        Ricma

        Pozabavicu se ovih dana ligom, pa cu ubaciti nove.

        Ne ocekujem prosirenje lige, tako da samo dvojica idu u A ligu. Prvih sest timova igrace PO.

        Prvoplasirani u regularnoj sezoni+finalista ili pobednike PO igrace A ligu.
        Last edited by Ricma; 22-08-21, 17:12.

        Comment


        • Ako ima mesta ja bih igrao
          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

          Comment


          • E ja sad više nemam pojma kakvo je stanje i da li ima mjesta, sve sam izgubio iz vida, čekaj da se komesari jave.

            Kad ćemo draft? Meni odgovara sve osim nedelje posle 10. Ako se slažete može nedelja u 8, ili da hvatamo vikend pa npr subota u 9-10?

            Comment


            • Slazem se za draft subota oko 21h

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                E ja sad više nemam pojma kakvo je stanje i da li ima mjesta, sve sam izgubio iz vida, čekaj da se komesari jave.
                Prva ima 10, druga 8 članova. Imamo 3 nove prijave, što znači neparan broj. Problem je i jer je Conquistador kasno javio da bi igrao, a on je osvojio prošle godine II ligu i samim tim izborio I. Iskreno nisam pametan, jedina opcija je da povuče I liga još dvojicu, njega + još jednog koji je bio ispod crte za prolaz, a da II liga potraži onda još jednog učesnika.

                Comment


                • Nikako ne bih smeo da budem okarakterisan kao "problem". Ako uzmemo u obzir da sam ja svoje mesto u I ligi izborio, to mesto je moralo da me ceka dok ne stigne neki feedback od mene. A koliko mogu da vidim, niko nije ni pokusao da me kontaktira. Nesrecni je slucaj okolnosti sto sam bio bez pristupa forumu bas u vreme kad se povela prica o sastavu liga.

                  Comment


                  • Onda contador mora biti u prvoj. S obzirom da je nas 8 a vas 10 onda bolje da još jedan ispadne iz prve i contador se priključi, a nama dođe taj što je ispao i priključi se neko ko se prijavio da hoće igrati, pa imamo 2 lige po 10.

                    Comment


                    • Ja sve čekam Sinovac da se javi i na forumu, jer je rekao da bi igrao. U tom slučaju bi taman imali 12+10 ( Contador54 +1 u prvu ligu, Mrgud, etfovac, Sinovac u 2. ligu). U slučaju da se ne javi, ako neko ima drugara koji bi igrao ili neko sa foruma ko bi igrao neka javi. Ako sve propadne, onda nažalost @Jevta1992 mora nazad u II ligu, a Contador u I. Molim sve navedene, uz colchonero da se još jednom jave.
                      Last edited by Mark0; 01-09-21, 18:55.

                      Comment


                      • Ljudi, nisam mogao da se logujem, ne radi im ono za menanje šifre. Igrali bismo i ja i CDC team, samo nas ubacite u ligu. CDC koliko znam ostaje u prvoj valjda?

                        Comment


                        • CDC ostaje onda u I, mora samo da mi dostavi mail opet. Pusti mi ti na pm. Sa Contadorom i CDC-om prva liga je kompletirana ( 12). Sinovac i ortak od Jevte su 9. i 10. član II lige, a ako se jave Mrgud i etfovac imamo i u II ligi 12.
                          Sinovac imaš u prilogu ss konačne tabele od prošle godine da ne bude zabune..
                          Attached Files

                          Comment


                          • Ok, poslao sam ti mejl od CDC-a. Kome ja da se javim za ulazak u drugu ligu, koliko vidim draft je za pola sata? Sad mi kaže CDC da mu još uvek nije stiglo ništa na mejl.

                            Comment


                            • Ovo gde si mi pisao je poruka od prošle godine.. Pozivnica je poslata, stici ce mu..

                              Comment


                              • Ok, sad mi je javio CDC da je ušao u prvu, jos ostaje neko meni da oošalje link na mejl za drugu i da mi kaže kad je sraft za drugu i to je to. Hvala.

                                Comment

                                Working...
                                X