Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colchonero View Post
    E hvala hvala, realno odlucio h2h, i sada mi se ove nedelje poklopilo da kiksnes, inace bi bila borba i strepnja u poslednjem kolu reg sezone.
    A nisi hteo da igras do poslednjeg trenutka zbog manjka iskustva..
    Cestitam!

    Comment


    • Moja NFL fantasy sezona u jednoj recenici


      RB #21
      Frank Gore

      Exits Sunday's game
      Gore won't return to Sunday's game against the Raiders after sustaining a concussion.

      Comment


      • Ista stvar se meni desila u drugom fantaziju. Tamo mi je isto povredjen CMC, a Koner je pozitivan.

        I bez obzira na to, svako me je nabio stoka razlikom u poslednje tri nedelje.

        U ovom fantaziju moji igraci kidaju u poslednje tri nedelje, nece na to da izadje na dobro u PO.

        Comment


        • Treci put ove godine sa madridom.

          Da vidim koji ce mi igraci biti na raspolaganju sledeceg vikenda. Ovo se sada pretvori u bolnicu.

          Comment


          • Rićma, dočekuješ li me i sl sezone ili ideš gore

            Comment


            • U najgorem slucaju ponovicu uspeh iz prosle sezone.

              Drvena medalja

              Previse povreda pred kljucne dve nedelje. Gesicki je izgleda OUT, ali imam tu Andrewsa. Cekam dnevne izvestaje od srede, pa da vidim kako cu da sklopim sastav.

              Da se barem Gibson vrati. Od Julia dizem ruke. Allen mi ima skracenu nedelju, valjda ce biti fit za cetvrtak.
              Last edited by Ricma; 14-12-20, 14:41.

              Comment


              • Ricma ne moze u visi rang, ima zabranu posto je komesar

                Comment


                • Onda ne bih ni ispadao iz I lige.

                  Lele, Bastia ima sada da dobije imunitet.

                  Comment


                  • Idemo do tituleeee
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Cekam gubitnika iz tog duela u borbi za trece mesto.

                      madrid se naostrio da me odere ko vola. Da se nisam sastajao dva puta sa njim, ne bih sada igrao PO.

                      Comment


                      • Cekam sinoc da vidim ko ce mi biti protivnik, kad imam sta i da vidim. Ludilo zavrsnica, odlucio TD Browna kada se Lamar vratio iz svlacionice povredjen da baci pas. Iskreno, nadao sam da cu ici na Bizone, Kalu city ekipa mi deluje dosta opasnije. Rodgers, Ridley, Sanders i Kamara imaju barem 80 poena u rukama.

                        Comment


                        • Aa mog Lendrija nigde, gledam sazetke i govorim samo nemoj Brownu i bapp njemu al dobro, Barkli u drugoj nedelji na IR mi presudilo sezonu..
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Contador54 View Post
                            Cekam sinoc da vidim ko ce mi biti protivnik, kad imam sta i da vidim. Ludilo zavrsnica, odlucio TD Browna kada se Lamar vratio iz svlacionice povredjen da baci pas. Iskreno, nadao sam da cu ici na Bizone, Kalu city ekipa mi deluje dosta opasnije. Rodgers, Ridley, Sanders i Kamara imaju barem 80 poena u rukama.
                            Bukvalno sam se usrao...bilo je ono 0,12 poena razlike pred poslednju cetvrtinu...Srecom Landry nije bio dobar ovo kolo tkd evo mene u semifinale
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by Jack View Post
                              Aa mog Lendrija nigde, gledam sazetke i govorim samo nemoj Brownu i bapp njemu al dobro, Barkli u drugoj nedelji na IR mi presudilo sezonu..
                              A ovog malog sam pokupio ovo kolo posto su mi WR katastrofa sem Ridlija kojeg nzm kako sam ubooo ovako dobro.
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Ovde ce biti tenzije do samog kraja, treba odbraniti 23 poena od Hunta i Brownsa.

                                Comment

                                Working...
                                X