Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Winston ode na 21poen već, ma idi u kurac

    Comment


    • CMA!

      Comment


      • Bice ovo u 5 bodova za nekoga
        Winston bez poena u drugom poluvremenu, cak je imao i presecenu loptu, i sad poslednji minut mora da reskira
        Last edited by belgrade_owl; 23-09-19, 00:19.

        Comment


        • Daj ne zajebavaj me, Gurley i ovaj iz Cle ako prebace 10 poena biće dobro.. Hvala Wilsonu za nadu..

          edit: Nzm da li da se nadam, Wilson 41 poen Treba mi tridesetak poena a ostali mi Grli i Čab..
          Last edited by Lord Aleksoni; 23-09-19, 00:39.

          Comment


          • Bilo je blizu, VGSK izdominirao sa 145 bodova

            Comment


            • Nevezano za nasu ligu, ali vidio ranije... Moj drug Adam okacio na fb-u

              Screenshot_20190922-235326_Facebook.jpg

              Je li realan covjek

              Comment


              • ja sam ovo kolo sa 137 poena ipak izgubio..prosjek nekih 15 poena po pick-u (šnj liga)

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Bilo je blizu, VGSK izdominirao sa 145 bodova
                  Mene odbrana baš ukopala i standardno jedan wr i rb zakažu a tebi obe odbrane išle preko 10 poena.. Kako sam počeo zadovoljan sam kako sam završio nedelju..

                  Comment


                  • Dak Prescott je dostupan ako je neko zainteresovan za trejd. QB ispred kojeg su, makar za sad, samo Patrick Mahomes i Lamar Jackson... Zainteresovan sam za dobrog RB.
                    Last edited by powerslave; 24-09-19, 09:38.

                    Comment


                    • Mora da sam uradio nesto dobro cim je Powerslave hteo da uzme Jacoby Brissetta danas

                      Comment


                      • Doslo mi iz dupeta u glavu da mi oba QBa imaju isti bye week Posto sam odlucio da zadrzim Jacksona, reko daj prvo pa ponudim Prescotta mozda se neko zajebe i da mi dobrog RBa... posto se to nije desilo, otisao sam da vidim sta ima slobodno od QB-a i reko uzecu Brissetta jer mi se on najvise svidio od raspolozivih opcija... i sjutra dan vidim da si ga ti marnuo. I reko ajde da mu ponudim trade za Prescotta ali se predomislih i ponistih trade... Mislim se, radije cu uzeti Daltona i baciti Prescotta na trziste pa neka se kolju nego da direktno tebe pojacam

                        Comment


                        • Jaooo Maricu, kako mi je drago sto mi nije prosao waiver za GB DEF za ovu nedelju Hvala ti, dje cuo i dje ne cuo

                          Comment


                          • Nema veze, znacice mi u narednim nedeljama. Svakako su bolji od osakacene File i donosice vise poena.

                            Comment


                            • Def Chiefsa

                              Comment


                              • Mayfield ostavljen na klupu

                                Comment

                                Working...
                                X