Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pruzio jaci otpor Slejvari nego sto sam mislio da ce biti.

    Jebes mi sve, ima da bencujem Alena u sledecoj nedelji.

    Picka mu materina

    Comment


    • imam najgori sastav, pa propusti draft opet

      Comment


      • Nemas, imam ja losiji.. zato i igramo direktan duel za predposlednje mesto. Evo Jetsi mi doneli skoro 36 bodova, Darnold i Crowder. Nikad mi toliko bodova nisu doneli QB i WR

        Comment


        • mahomes i hill 52

          Comment


          • Meni nije iz istog tima ali znali su Wilson i Marvin Jones da donesu pun džak poena

            Nema šanse da vežem dve pobede pa ne znam šta da se desi, evo idem na 5-5 osim ako Sanders ne poludi a nadam se da hoće..

            Comment


            • Originally posted by hallucinogen12 View Post
              mahomes i hill 52
              Pa kod KC se to i ocekuje, oni su takva ekipa. Svaka cast na pobedi, ja sam zabelezio 6 uzastupnih poraza

              Napravio sam neke greske na draftu sa Mejfildom, ali su me OJ Howard i JuJu dobro prodali, veliki bust su bila ta 2 igraca pa sam morao da se uzdam u ceste promene tima. Elliott i Cook su konstantno donosili poene dok su ostali uglavnom oscilirali.

              Mozda cu Jetse da ostavim i protiv Slavea naredne nedelje, igra se protiv Washingtona koji je krs.

              Comment


              • Da, ja vidim Jetse na toj utakmici kao pobjednike. Chiefsi nikad gori, sad u nedjelju sa porazom ispadaju iz play offa. Najgori potez da najure Hunta, koji je SB igrac samo ako shvati na vrijeme da bjezi od Brownsa.

                Comment


                • Vidi Slave sto mi daje RB fore

                  Comment


                  • Ala sam pogodio sa Kyle Allenom, dva inta bacio do sada

                    Comment


                    • Trenutno

                      Powerslave 53.88

                      L. Jackson QB 222 Pass Yds,4 Pass TD,85 Rush Yds 33.38

                      Jel moze jos jedan RB fore?
                      Last edited by belgrade_owl; 17-11-19, 21:30.

                      Comment


                      • Jes, a ostatak tima goli kurac

                        Comment


                        • Sovo, baš nemaš sreće sa QB.. Od tri komada najgoreg si stavio u startnu postavu

                          CMC ponovo odličan..

                          Comment


                          • Za Brissetta nisam bio siguran da ce igrati a ko je mogao da veruje da ce drvoseca Darnold baciti 300 jardi i 2xTD. Cak ni Crowder nije prva meta Darnoldu, i tu sam se ukopao. Zapravo rasirio je igru, Anderson i Bell su imali po 5 uhvacenih lopti.

                            Comment


                            • Opasno mi se raspada ekipa poslednja dva kola. 2 RB-a, WR i TE mi donijeli cijelih 14.90... jebo im pas mater svima kd reda..

                              Comment


                              • Vratio se Hunt kod Brownsa ali Chubb i dalje ima lepe brojke, nadam se da će se nastaviti tako

                                Comment

                                Working...
                                X