Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Mozda sam poranio sa cestitkama, ko je ocekivao da ce mi Seattle doneti 45 poena, Wilson+Def

    Madridu jos 4 igraca treba da nastupe
    Ali na koji nacin hahahah gledao sam mec i izneverovao. Prvo u zadnjim sekundama prvog dela, onaj interception i td wilsona, onda TD gde easy trcanje ne prolazi nego on baca. Onda na kraju u zadnja 2min jos 1 TD i konverzija. Na sve to kad god nije proslo, dallas je dobijao kaznu.
    A onaj retard Evana iz TB sto ga imas, 2 jarda je imao uhvacena, slovima dva jarda!! I 2 TD..... umesto 90p nagura ti na 116, al me nece matchupovi, haos. Lamar, Hill i Ravensi za 37p. Mogao je Aaron Jones iz GB, da donese bar jos 4-5pts...

    Comment


    • Zašto je Evans retard?

      Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        Zašto je Evans retard?
        Doneo 12p direktnom protivniku sa 2 jarda....

        Comment


        • Da se nadje

          Comment


          • Gg sovo

            Jesu ovi moji sramno odigrali, Jackson prvo, a Hill drugo, ali bilo na kraju dovoljno za manje od poena. Ostadose Chiefsi na 34 srecom.

            Comment


            • Hahahahahhaha, a upravo pisem

              Svaku projekciju su uspeli da underperform, ali izvukoh se.
              Last edited by colchonero; 29-09-20, 08:24.

              Comment


              • Evo mi ga i Russell Gage sada pod znakom pitanja.... draftovao sam bolnicu

                Comment


                • West Coast Choppersi na 3-0. Neka se spremi Pavle Sennheiser tko god to bio. Ide se na 4-0 ceteris paribus. A posle njega Darko Bizoni koji je na 0-3 trenutno. Kakav raspored mi se otvorio, ovo nije istina.
                  Last edited by Cassius Clay; 29-09-20, 08:46.

                  Comment


                  • Polako Uki, pred zoru se mrzne. I Chiefsi su juce rutnirali Ravense...

                    Comment


                    • Ja uvek gubim u svim igrama, da li ce mi se sreca jednom osmehnuti...

                      Comment


                      • Sta god da se desi nemoj da se nerviras i odustajes. Fantasy je samo igra - nije vredna nerviranja ukoliko ne igras cash ligu

                        Comment


                        • Želim pobjedit

                          Trade može bilo koji za bilo kojeg, ili pozicija za poziciju? Može li 2 ili više igrača?

                          Da ti Sovo prosledim jednog RB pošto su svi starteri za svoje timove a ti meni tog simpatično Ertza što ti bleji na klupi
                          Last edited by Cassius Clay; 29-09-20, 11:06.

                          Comment


                          • Eritz mi je bio starter do sada, razmisljam samo da li da igra ovaj mec posto je u pitanju SF.

                            Comment


                            • Originally posted by Cassius Clay View Post

                              Želim pobjedit

                              Trade može bilo koji za bilo kojeg, ili pozicija za poziciju? Može li 2 ili više igrača?

                              Da ti Sovo prosledim jednog RB pošto su svi starteri za svoje timove a ti meni tog simpatično Ertza što ti bleji na klupi





                              Spoiler
                              Moram malo da podjebavam konkurente koji su dobro krenuli sezonu Uki hahahah, neces zameriti
                              Last edited by colchonero; 29-09-20, 11:36.

                              Comment


                              • Sto je najjace lose sam krenuo ali sam imao dobar raspored.

                                week 1 90
                                week 2 99
                                week 3 119 sa mojom greskicom gde bi bilo 130 min i sa DK Metcalfovim ispustenim TD

                                Comment

                                Working...
                                X