Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lololololol

    Od 4RB, 2 ne treniraju, 1 ima Bye

    Al te hoce Uki

    Comment


    • Kakav choke Brejdija, trebalo mi je jace od 5.42 za pobedu, nesrecnik zbog 3 INT imao 2.36.

      A i kicker Indijanapolisa me je dobro usrao, trebao sam da kopam po FA.

      Comment


      • Jos jedna nerealna partija Delvina Kuka i jos jedna pobeda za skor 7-2. Sledece kolo izuzetno bitan mec, pobeda donosi +2 u odnosu na Kalu City uz bolji medjusobni skor.

        Comment


        • Originally posted by Contador54 View Post
          Jos jedna nerealna partija Delvina Kuka i jos jedna pobeda za skor 7-2. Sledece kolo izuzetno bitan mec, pobeda donosi +2 u odnosu na Kalu City uz bolji medjusobni skor.
          Da hoce da te pobedi

          Kad je vec Uros pomesao koga treba da pobedi, a od koga da izgubi... Mada jeste mi bas bio osakacen tim prosle nedelje

          Comment


          • Pa ovih 77 poena je fantasticno bez dva startna RB.

            Na koju foru Palve ima igraca vise na klupi? Ja nisam otpustio nikoga

            Comment


            • Jedno mesto je RES.

              Ne igras protiv Pavla.

              Comment


              • Protiv Kazana

                Comment


                • Treba me zapaliti, ne zasluzujem da igram PO kada bencujem Marca Andrewsa. Na stranu to sto Peterson mozda fejluje i sto sam bencovao Gordona, ovo je bas tezak fail koji sam napravio sa TE.

                  Aukurac vise

                  Sada je to zanemarljivo, Joe Burrow je out tako da nema sanse za pobedu.
                  Last edited by Ricma; 22-11-20, 21:10.

                  Comment


                  • Ok, oduzeo sam sebi pobedu sa bencovanjem Melvina Gordona i Andrewsa.

                    Gordona bencovao juce popodne, verovao sam posto je Peterson starter da ce pokidati.

                    Season-ending povreda Burrowa.

                    Znaci jos ove dve nedelje i mrs u picku materinu.

                    Nakon sto me je Brejdi izjebao sto nije mogao da ima vise od 5.5 poena kako bih pobedio, radujem se pauzi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ok, oduzeo sam sebi pobedu sa bencovanjem Melvina Gordona i Andrewsa.

                      Gordona bencovao juce popodne, verovao sam posto je Peterson starter da ce pokidati.

                      Season-ending povreda Burrowa.

                      Znaci jos ove dve nedelje i mrs u picku materinu.

                      Nakon sto me je Brejdi izjebao sto nije mogao da ima vise od 5.5 poena kako bih pobedio, radujem se pauzi.
                      Bitno da je imao 30+ prosle nedelje.... i u prvoj nedelji da si isao solidno trocifreno ccc

                      Comment


                      • Cestitke svima i puno srece onima koji se plasiraju u play off.

                        Poslednji sam ove sezone sto se i ocekivalo obzirom dan broj povreda. CMC je igrao samo 3 meca, verovatno bih bio bolje plasiran da nije bilo njegove povrede, David Johnson je takodje povredio a ja se bas i nisam snasao sa free agentima.

                        Do kraja sezone igram protiv dva prvoplasirana tima i tu tesko da mogu nesto da uradim.

                        Bice bolje naredne sezone
                        Last edited by belgrade_owl; 24-11-20, 12:46.

                        Comment


                        • Po trenutnim rezultatima, gorece u poslednjoj nedelji.

                          Comment


                          • E sad kad je 1.liga obezbedjena, pratice se borba za PO opusteno, jos ona tamo nedelja pauza.5 timova cini mi se sa sansama za PO, mada nisam gledao sve h2h kombinacije.

                            Comment


                            • Cestitam na osvojenoj regularnoj sezoni, pakleno dobar tim imas.

                              Comment


                              • E hvala hvala, realno odlucio h2h, i sada mi se ove nedelje poklopilo da kiksnes, inace bi bila borba i strepnja u poslednjem kolu reg sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X