Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Opasno mi se raspada ekipa poslednja dva kola. 2 RB-a, WR i TE mi donijeli cijelih 14.90... jebo im pas mater svima kd reda..
    Hahahah, mnogo loše utiču moji postovi na tebe. Počeo si da psuješ redovno. Šta će reći ovi fini akademici po forumu

    Comment


    • A psujem ja redovno u temama koje nasi poglavari ne posjecuju cesto. Hokej, biciklizam, boks, nfl

      Comment


      • Jebeni Nick Folk

        Comment


        • Samo da pomenem da je Amari Cooper, inace moj dobar prijatelj, imao 0.00 ucinak. Alooooo 0 hvatanja, 0 jardi... aman nista! A odigrao cijelu utakmicu... Imao ono jedno hvatanje na kraju kad je bilo bitno a koje su mu sudije oduzele Stavio ga Gilmore u dzep jbt.

          Comment


          • Konačno ću uspeti da vežem dve pobede, fucking finally

            Comment


            • Svaka cast, bilo bi verovatno zanimljivije da sam imao nekog drugog QB, ali sta da se radi... Ko je mogao da ocekuje da ce Darnold 3. put imati skor od 20+poena. Mislim da ce mi poceti i naredna 2 meca, CIN i MIA.

              Videcu sta je jos slobodno od WR Jetsa pa da se pojacam
              Last edited by belgrade_owl; 25-11-19, 17:00.

              Comment


              • Oni ove nedelje slave Dan zahvalnosti pa ce biti 3 meca u cetvrtak.

                Comment


                • Mariću, kako beše ide sa promocijom u Prvu ligu?

                  Comment


                  • Kakva neizvjestnost na mecu izmedju Amira i mene Vidim da obojica polazemo nade u Ravense. Samo sto uspjeh Lamar Jacksona vjerovatno znaci i vise poena za Browna i Tuckera Osim ako on ne zabode jedan ili dva TD-a trcanjem

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Kakva neizvjestnost na mecu izmedju Amira i mene Vidim da obojica polazemo nade u Ravense. Samo sto uspjeh Lamar Jacksona vjerovatno znaci i vise poena za Browna i Tuckera Osim ako on ne zabode jedan ili dva TD-a trcanjem
                      lamar me ubi onu noć, kakaav majstor..a ravensi skidaju patse u sred Foxborogha 19 januara za novu eru

                      Comment


                      • Idemoooo odbrana Chiefsa

                        Comment


                        • Upao u PO, videcu sutra ujutru sa kim se ukrstam. Zbog tie-breakova sigurno padam na sesto mesto.

                          Fala onoj stvari, pa da moja ekipa konacno pokaze klasu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Upao u PO, videcu sutra ujutru sa kim se ukrstam. Zbog tie-breakova sigurno padam na sesto mesto.

                            Fala onoj stvari, pa da moja ekipa konacno pokaze klasu.
                            Valjda sam i ja upao jbm mu mater....pojma nemam
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Kakve su propozicije za 1 ligu?

                              Comment


                              • Prvoplasirani regularnog dela i najbolja dvojica iz PO.

                                Comment

                                Working...
                                X