Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Mark0 View Post
    Hunt na klupi
    Blago je reci da nisam ocekivao ovakvu igru od odbrane NE..


    Jbg.
    Last edited by colke995; 09-09-17, 16:24.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Samo da ne bude on idiot u drugom kolu

      Comment


      • #48
        Originally posted by Mark0 View Post
        Samo da ne bude on idiot u drugom kolu
        Sumnjam. Gledajuci tekmu, reklo bi se da je primarni RB, a i da ce ga solidno koristiti sa WRima poput Hilla. Naravno, da ponovi ovakav rezultat nema teorije, ali nek bude na 10-15 poena i da bude skroz vredan kao treci RB.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Znaci ima da rastezu ovog Beckhama sa statusom do 5 minuta pred tekmu koja je u 22h. Moracu u slucaju njegovog neigranja da zrtvujem Cobb-a, pa da umesto OBJ-a ubacim Sanders-a koji igra sutra. Ako ovo kolo dobijem, castim celu kafanu.

          EDIT: Vidim da je GB takodje u 22 i 15. Tako da nema frke ipak
          Last edited by colke995; 10-09-17, 16:53.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Marko šta uradi 92 poena a još mu TE nije odigrao, i na sve to Hunt mu sa 40 na klupi, kakva je ovo mećava mogla da bude, a i jeste ustvari.

            Ja zadovoljan prvim kolom, već vidim da ću se dosta dvoumiti između Bradya i Carra, pokušaću napraviti jednu ili dvije izmjene ove sedmice, sve da ojačam klupu, neće da idi ipak ovo s Lacyem

            Comment


            • #51
              Ja igram protiv Marka?

              Meni su ostali još jedan WR i kiker. Imam trenutno 85 bodova. Koliko je ovde otprilike prosek bodova? Koliko je otprilike dovoljno za pobedu? Ovih 85+ bodova jel dobro ili prosečno...? Nemam blage veze.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #52
                Derbi prvog kola
                U jednom trenutku odbrana mi je donela 19p, zavrsili su na 8p.. Steta, ipak nece biti dovoljno za pobedu verovatno, ali ulazim jos zesce u drugo kolo

                Comment


                • #53
                  Originally posted by z0La View Post
                  Ja igram protiv Marka?

                  Meni su ostali još jedan WR i kiker. Imam trenutno 85 bodova. Koliko je ovde otprilike prosek bodova? Koliko je otprilike dovoljno za pobedu? Ovih 85+ bodova jel dobro ili prosečno...? Nemam blage veze.
                  85+ bodova je iznadprosečno, znači da si sabio kolo, pogledaj malo drugi ko je koliko bodova imao pa sam zaključi Sve zavisi ko je na drugoj strani, evo na primjer ovdje imaš Marka a vas dvojica najviše bodova od svih imate ovo kolo, da se dobio bilo koga osim njega lagano bi dobio, ovako već teško, možda i prevagne na tvoju stranu večeras.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    85+ bodova je iznadprosečno, znači da si sabio kolo, pogledaj malo drugi ko je koliko bodova imao pa sam zaključi Sve zavisi ko je na drugoj strani, evo na primjer ovdje imaš Marka a vas dvojica najviše bodova od svih imate ovo kolo, da se dobio bilo koga osim njega lagano bi dobio, ovako već teško, možda i prevagne na tvoju stranu večeras.
                    Ma jasno, nego me zanimalo onako prosečno. Iskreno, nisam očekivao ni 40-50 bodova ako mi veruješ. Najbolji igrač u timu, Jones mi doneo najmanje.

                    Mark0, biće gusto večeras. Ni ti ni ja nismo zaslužili da izgubimo. Baš bezv bilo ko da izgubi.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #55
                      Zola ovo ti je kao u PL fantasy, 40, 50 poena je negde neki prosek. Nekada se desi sa 65 poena da dobijer dvoboj a nekada izgubiš sa 100 poena, sve zavisi kakve igrače ima protivnik sa suprotne strane.

                      Comment


                      • #56
                        To sam i poredio ako mi veruješ. Totalno slična situacija. Sad mi je sve jasnije.

                        Samo ovde nema kapitena.

                        Šta se dešava kad igrač iz startne postave ne igra uopšte. Znam da ulazi igrač sa klupe, ali kojim redosledom? Npr. ne igra jedan WR. Jel mi sami biramo sa klupe koji će WR da ga zameni ili nekako drugačije? Npr. ne ulazim ceo vikend u fantazi a povređen igrač. Jel se vrši zamena sama od sebe?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • #57
                          Moras to sam da uradis, takoreci moras da pratis situaciju sa povredama do pocetka utakmice.

                          Comment


                          • #58
                            E to nije isto kao kod PLa, ako igrač ne igra koji ti je u prvoj postavi tako i ostaje, nula bodova

                            Comment


                            • #59
                              Sreca je prevagnula na moju stranu, cestitke z0La na odlicnom rezultatu!
                              Bastia, Hunt je u igri za drugo kolo

                              Comment


                              • #60
                                Čestitke na pobedi, dobar duel!

                                Može neko samo da mi objasni kako imam manje bodova nego što sam imao pre jučerašnje tekme? Imao sam 85, a na kraju sam završio na 82? Iako su mi ova dva igrača juče donela nekih 12 poena?

                                p.s. Sad tek vidim da Terrance Westu stoji 0 bodova. A juče je imao mislim 14. Znam da je postigao 1 TD. Zašto su mu oduzet bodovi?
                                Last edited by z0La; 12-09-17, 11:03.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X