Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam racunao.. igraci sa klupe 91.66 poena Vec sam probio stotku, sad samo Julio Jones da odigra solidnu utakmicu Ocekujem 120 jardi i TD minimum

    Comment


    • OMG, ti imaš dva ravnopravna tima jbt

      Comment


      • Potrudio se ove godine oko drafta A i imao sam srece da su pojedini igraci koje sam namjeravao da draftujem nekako na nasem draftu ostali ispod radara pa i ako sam birao osmi, uspio sam da ih osiguram

        Comment


        • Svaka cast Powerslave
          Moji WR su imali ocajan ucinak u prva dva kola. Mayfield veceras moze da ublazi poraz protiv desetkovanih Jetsa.

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Big Ben je zavrsio sa sezonom dok ce Brees pauzirati oko 6 nedelja
            Ovo verovatno znaci da bi trebalo da otkacim JuJu-a

            Comment


            • Zašto? On bi svakako trebalo da bude glavna hvatačka opcija..

              Comment


              • Ove sezone je uhvatio... da se ne izrazavam

                Comment


                • Ne mora da znaci da ce ovo biti lose za njega. On je tek promovisan u WR1, to sa sobom nosi dosta tezi put do poena, ali on je pokazao da je kadar da to i bude. Zasto kazem da nije lose, pa bas da ga popusti malo grc i pritisak rezultata, iako niko ne ocekuje od Stilersa nesto epohalno ove godine, to je fransiza koja ne zna da gubi.. Ispratio sam i neke predsezonske utakmice ovog rezervnog qb i ima potencijala.

                  Comment


                  • Dobar pocetak za sada

                    Comment


                    • Jos mi nije jasno zasto sam juce maknuo Prescotta i stavio Jacksona za startera... Ovaj baca protiv Delfina, normalno da ce da ih zatrpa sa pola gasa.. ali ne ne.. ja budala stavljam Jacksona jer, zaboga, KC ima posran secondary

                      Comment


                      • Svaka čast Sovo, nema mi povratka ovde

                        Comment


                        • Lagano ces ti to... pogledaj ti tim.. All-Pro sastav jbm ti

                          Comment


                          • Ma nema šanse, omanuće svi..

                            Kada krene ovako loše obično ide do kraja

                            Comment


                            • Ima jos dosta da se igra, nemoj tako

                              Nego moram da pitam, da li se bodovi koje postigne specijalni tim racunaju odbrani? Konkretan primer prvi TD koji su postigli Jetsi protiv Patsa - Olszewski napravio fumble posle punta.

                              Comment


                              • Jbt Mike Evans ladno vec nabio 23.10

                                Comment

                                Working...
                                X