Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Dje ti je drugi TE?
    Koji ce mi kurac? Postoje samo 3 TE po koje je treba ici rano i jos 3-4 koji ce imati solidnu produkciju... ovi ostali su gubljenje pika koji se moze iskoristiti za solidnog RB-a ili WR-a za klupu. Kad ovaj moj bude na bye, ako ne bude niko interesantan da se pokupi, igracu bez TE to kolo.

    E obzirom da sam birao osmi, mislim da sam uradio dobar posao. Malo se kockam sa nekim igracima, ali ako oni eksplodiraju ove sezone svi ste najebali
    Last edited by powerslave; 03-09-19, 23:58.

    Comment


    • Dajte link od lige, zivo me interesuje da li je i kad uzet M Gordon?

      Comment


      • Uzeo ga je neko. Tamo neđe u petoj rundi cini mi se. Mesecini da ce on da presjedi sezonu.. tj nadam se da oce jer sam zato draftovao Ekelera

        Comment


        • QB: Goff, Roethlisberger
          WR: Hopkins, Allen, Kupp, Shepard
          RB: Mixon, Henry. McCoy, Howard, Duke Johnson
          TE: Hooper, Walker
          K: Butker
          DEF: Eagles

          Jedino sam panicno draftovao McCoya, ovo ostalo je skroz ok. Ako McCoy fejluje, nadam se da ce Duke ili Howard da pokidaju u novim timovima.

          Uzeo ga ne znam ko krajem cetvrte runde.

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Dajte link od lige, zivo me interesuje da li je i kad uzet M Gordon?

            Uzet je kod mene automatski, pobrkao sam vreme drafta, misleći da je danas. Prilično sam rezigniran zbog toga jer sam želeo da budem prisutan.
            Krajem 4. runde kao 39.pik je otišao gordon i nadam se da neće uspeti da kopira bell-a ove sezone. U drugoj ligi, na draftu sam pokupio Ekelera visoko.. eto kako se zalomi.

            Tražim RB, nudim WR-ove.. pa ako je neko zainteresovan može da baci ponudu.

            Nije ispalo sjajno, ali nije ni katastrofa. Postoji par igrača oko kojih može da se gradi rezultat, još ako ubodem nekog free, sa W ili trade-a, super.

            Srećno svima, nek pobedi najbolji.

            Comment


            • E kakve sam sreće, pokupio Greena iz Bengalsa koji neće verovatno igrti prvu i Goldena Tatea koji je suspendovan 5 utakmica

              Comment


              • Originally posted by hallucinogen12 View Post
                baker mayfield?
                Sto da ne? Ima potencijala, po mom misljenju vredno rizika.

                Comment


                • Mayfield ce biti u top 10 QB po produkciji... pjeske.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Mayfield ce biti u top 10 QB po produkciji... pjeske.
                    Tesko sad kad se povredio

                    Ubise me Baksi

                    Comment


                    • Kako sam se sjebao sa WR, neverovatno a na pijaci nema ništa raspoloživo

                      Comment


                      • Hoće li vama da se loguje na kompu na NFl sajt? Meni neće nikako, srećom imam app za fon pa tako ulazim..

                        Comment


                        • Sigurno nije gori od mog izbora za QB... taman kad sam pomislio da sam ispao pametan sto sam ostavio Mayfielda na klupi, Winston mi baci 3 presecene lopte.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Kako sam se sjebao sa WR, neverovatno a na pijaci nema ništa raspoloživo
                            mozda nema na pijaci, ali ima na trade bloku, od samog drafta stoji.

                            Comment


                            • Ostavim Coopera na klupi da bi startovao Montgomerya i zajebem se bas iskusno.. u medjuvremenu mi Cam Newton donese nevjerovatnih 5.36 poena i svi ostali u koje sam se nadao nisu nista napravili. Ali zato Engram i Ekeler prekucase Sad me samo jedno 20-ak poena pd odbrane Texansa moze izvuci

                              Nadam se da ce onu budalu otpisati i da ce se Ekeler nametnuti kao prvi RB

                              Comment


                              • Ja sam puko u oba fantazija i uopste se nisam potresio time. Mozda prva godina kada mi je fantazi skroz nebitan, igram ga cisto reda radi.

                                Comment

                                Working...
                                X