Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To sve zavisi kako je komesar namestio pravila, ali taj waiver period obicno se stavlja da traje 1 dan posle kola. Znaci do utorka vazi, u sredu vec ide pravilo ko prvi uzme njegov ugrac.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Mark0 View Post
      Nema ogranicenja.

      Bastia, samo da se razumemo. Evo meni Preskot zavrsi utakmicu prvog kola, ja hocu da ga zamenim igracem sa FA, moram li da cekam kraj kola ili moze odmah?
      Moras da cekas sredu prakitcno. Recimo Dallas odigrao utakmicu u cetvrtak i Preskot se povredio i ti hoces da ga zamenis, odes u players izaberes nekog QB-a i zamenis ga sa Preskotom i ti si ga sad claimovao. Cekas do srede i ako niko nema pravo biranja pre tebe on je tvoj u sredu. Ako ti si ti treci na waiver listi a onaj ko je prvi ili drugi isto bira tog igraca on je njegov. A to ko ima prednost zavisi kako je namesteno, moze da se namesti da recimo ko je zadnji na tabeli posle ovog kola on ima prvi pravo biranja. Moze da se namesti po draftu, da recimo onaj ko je zadnji birao na draftu on ima prvi prednost biranja posle prvog kola, sledece kolo ima drugi itd. Pohvatacete sve kako bude isla sezona

      Comment


      • #33
        Evo Ol' dirty je odgovorio na sve tačno

        Comment


        • #34
          Ok, jasno sve.

          Comment


          • #35
            Čoliću drži gaće, igra Elliott u nedelju

            Comment


            • #36
              Originally posted by Bastia33 View Post
              Čoliću drži gaće, igra Elliott u nedelju
              Me zajebavas da su mu ukinuli suspenziju? Sa 6 na 0?

              Gde da se zalim povodom ovoga?

              EDIT: Sad vidim da ce igrati ovu, pa nece sledecih 6? Nek mi se napasu svi rukovodioci NFL-a!!!
              Last edited by colke995; 06-09-17, 13:22.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Kako vreme odmice sve se vise cini da je rizik sa Eliotom bio pravi potez, nista me sad ne bi iznenadilo.

                Comment


                • #38
                  Ma dobiće on kaznu siguran sam u to, samo me strašno usralo sad ovo što je odgođeno jer Čolić ima baš jak tim i treba mi i Zeke da ga dobijem.

                  Comment


                  • #39
                    Ne verujem da je bas jak, ali verujem da bih te dobio bez Elliot-a. A na sve ovo, meni je OBJ upitan.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Hunt na klupi
                      Blago je reci da nisam ocekivao ovakvu igru od odbrane NE..

                      Comment


                      • #41
                        ebi se Brejdi.

                        Originally posted by Mark0 View Post
                        Hunt na klupi
                        Blago je reci da nisam ocekivao ovakvu igru od odbrane NE..
                        Auu pa 40 bodova momak imao.

                        Comment


                        • #42
                          A ja 2 dana vagao da li Hilla da ubacim posto igrjau protiv NEa. Sreca nisam ispao tupson.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            A zbog njega sam dobio losu draft ocenu i projekciju od tri pobede. Ovo od sinoc kao da se nije desilo, dok ne ponovi kao starter kao da je imao nulu

                            Comment


                            • #44
                              Zeke izgleda moze da igra celu sezonu..
                              Rekoh ja da mirise na ovo
                              Last edited by Mark0; 09-09-17, 11:40.

                              Comment


                              • #45
                                Zar nije odgođeno za ponedeljak to sve?

                                U svakom slučaju, usralo me za ovu prvu nedelju, a ako mu skinu kaznu tek me onda usralo.

                                Comment

                                Working...
                                X