Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy II liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sta da se pravdas, svaka cast za sezonu!

    Comment


    • Idem na sve ili nista..
      Allen na qb, Williams na flex(ako Ware ne bude spreman), pa sta bude

      Comment


      • Mark0, svaka čast na prošlom kolu.

        Očekivao sam da će OBJ da poništi Hulija, da će taj duo da odluči dvomeč. Ali OBJ nije igrao. Najgore vreme za povredu. I Super Kem mi se raspao, baksuz je imao najgore kolo baš sad.

        U svakom slučaju, zaslužena pobeda i srećno u nastavku.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Znam, ja taman da ti napisem za OBJ, ti si ga zamenio. Hvala, trebace mi sreca protiv kaznene ekspedicije. Prepustam ulogu favorita iako ove projekcije govore drugacije..

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Znam, ja taman da ti napisem za OBJ, ti si ga zamenio. Hvala, trebace mi sreca protiv kaznene ekspedicije. Prepustam ulogu favorita iako ove projekcije govore drugacije..
            Red bi bio da vam prepustim da se borite u finalu

            Comment


            • Pu, najbolji me izdali kada ne treba.. A gori protivnicki dvojac za veceras ne postoji, Kamara i CMC

              Comment


              • Originally posted by Mark0 View Post
                Pu, najbolji me izdali kada ne treba.. A gori protivnicki dvojac za veceras ne postoji, Kamara i CMC
                Moze se desiti da samo jedan od njih donese 30+ p, ali cisto sumnjam da ce ispostovati

                Comment


                • Jedan je i dovoljan.. Imam nekih 18p prednosti i Lutza..
                  Ja sam se vec oprostio, a posle subote sam vec bio mislima u finalu

                  P. S. Alal ti vera za Carsona, ja bih ostavio Jonesa obzirom na formu bez obzira sto se igra sa Cikagom.
                  Last edited by Mark0; 17-12-18, 08:47.

                  Comment


                  • Originally posted by Mark0 View Post
                    Jedan je i dovoljan.. Imam nekih 18p prednosti i Lutza..
                    Ja sam se vec oprostio, a posle subote sam vec bio mislima u finalu

                    P. S. Alal ti vera za Carsona, ja bih ostavio Jonesa obzirom na formu bez obzira sto se igra sa Cikagom.
                    Znao sam da Jones ne moze da ponovi one partije, jos plus igraju sa Cikagom, a jos sam se dvoumio izmedju Watsona i Mahomesa ali ipak ostao Mahomes

                    Comment


                    • Koja šteta što se Cook oporavio tek u poslednjih 4-5 kola. Da mi je bio zdrav od početka, možda sam mogao i bolje. Čekao sam ga celu sezonu..
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sad moram da se vadim protiv Grlija

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Sad moram da se vadim protiv Grlija
                          Ipak CMC i Kamara na nivou

                          Comment


                          • Da si imao jednog, zveknuo bi 30p, to ti je moj zivot

                            Comment


                            • Originally posted by Mark0 View Post
                              Da si imao jednog, zveknuo bi 30p, to ti je moj zivot
                              Jedino njih dvojica uzeli neke poene od svih igraca

                              Comment


                              • Njih sam i racunao na ovaj broj poena. Moj je rezon da me je pobedio Carson pre svega, pa onda i moji Fornet(nije igrao drugo poluvreme) i Barkli
                                Zasluzeno finale, nema sta, bio si najbolji.

                                Comment

                                Working...
                                X